• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

İşte ideal göğüs nasıl olmalı?

• Konbuyu başlatan SMN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 9K

Okunuyor :
İşte ideal göğüs nasıl olmalı?

SMN

Tecrübeli
Üye
İngiltere'nin başkenti Londra'nın Plastik Cerrahlar Birliği Başkanı Patrick Malluci, ideal göğüsün nasıl olması gerektiğiyle ilgili inceleme yaptı ve milyonlarca kadının merakla beklediği sorunun yanıtını verdi.

Mallucci, "İdeal göğüs ölçüsünün bulunması için göğüs ucunu teğet geçen düz bir çizgi çizilmeli. Göğüsün çizginin üst kısmında kalan kısmı yüzde 45, altında kalan kısmı ise yüzde 55'i olmalı" dedi. Uzmanlar bu formüle uygun kişi olarak ABD'li manken Caprice Bourret'yi gösterdi.

sahrabetis

Kıdemli
Üye
Ya konuşmiim diyorum ama yine şeytan dürtüyor :Seguridad: Yani şu bilimadamları oturup da ideal kadın göğsü nasıl olur diye düşüneceğine , ideal beynin nasıl olacağını hesaplasalar ya . Bana göre ; beynin % 55 i belden yukarı konulara , %45'i belden aşağı konulara çalışanı makul olurdu herhalde . Ama elalemin işi yok ideal göğsü hesaplıyorlar . :Entusiasmado: Ah şeytan yine konuşturdun beni . :Burning:

SMN

Tecrübeli
Üye
Bu bilimadamları bu arastırmayı yapabilmek icin kimbilir kac kadının gögsünü incelediler? En eglenceli arastırma bu olsa gerek:)

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Ne diyeyim ki , hala şu ideal %55'in peşindeyim . :Entusiasmado:
Boşuna hayal kurma sahrabetis ..erkek heryerde erkek işte bilimadamıda olsa,bakkalda olsa ,kahvedede otursa düşündükleri kadın ve kadın vücudu.Bunu kimsede değiştiremez herhalde.Maalesef yaradılışları bu.akılları ençok böyle şeylere çalışıyor..:Cachondon::Cachondon::Cachondon:

sahrabetis

Kıdemli
Üye
O zaman vah ki ne vah ... :Entusiasmado: Dileyelim de sadece göğüs , bacak ve belden aşağı kısımla ilgilenen kişilerle çok fazla muhatap etmesin hayat bizi . :Cachondon:

Üst Alt