iste Amerikada sonbahar

Nil@y

Eski Üye
En cok sevdigim mevsim sonbahar aslinda bu fotograflari cekeli birkac ay oldu ama ben bir turlu firsat bulupta aktaramadim..En cok sonbaharda yurumeyi seviyorum gezip dolasirkende sizler icin birkac fotograf cektim o gun nereye baksam ozenle boyanmis bi tablo gibiydi sanki belkide amerikada sevdigim tek sey sonbaharin bu kadar guzel gecmesi agaclarda hemen hemen her renk mevcut ve gercekten cok hos gorunuyor umarim sizlerde begenirsiniz..

iste Amerikada sonbahar...

ne güzel fotolar bunlar çok teşekkürler
yeşil sanki konusuyor tekrar görüşmek üzere hoşçakalın der gibi

fotolar çok güzel , boyutları 800x600 olsa daha iyi belirginleşirdi, renkler güzel. sonbaharı vurguluyor. amatörce orjinal ,bazı fotolar daha da belirgin çıkmış, kurgu yok.çekimler güzel az çabayla daha iyi yansıtabilirdiniz, emeğinize sağlık

foto makinesi olarak başlangıç yapacaklara
nikon coolpix veya canon powershot a serisinden başlamasını tavsiye ederim
3-4 megapiksellik bir makine fazlalıkla işinizi görür. fiyat olarak ta 2nci ellerde 100-150 ytl yi geçmez,

Sonbahar zaten şiir gibi bir mevsimdir , fotoğraflarınla bu şiirimsi tadı bir kere daha yansıtmışsın bizlere . Çok teşekkürler nilaycım :)

onairci

Sözlük Yazarı
Çok güzel kareler çekmişsin Nil@y abla, benimde en çok sevdiğim mevsim son bahardır, birden orada olmak istedim.

Nil@y

Eski Üye
Çok güzel kareler çekmişsin Nil@y abla, benimde en çok sevdiğim mevsim son bahardır, birden orada olmak istedim.

Tesekkurler canim istedigin zaman gel beklerim istersen onumuzdeki sonbahardada seninle cekeriz fotograflari...:Complice:

Sonbahar zaten şiir gibi bir mevsimdir , fotoğraflarınla bu şiirimsi tadı bir kere daha yansıtmışsın bizlere . Çok teşekkürler nilaycım :)

Rica ederim o tadi verebilmissem sana ne mutlu bana..

hayranlıkla baktım resimlere..Çok güzel her biri..

Sevgili Nilay, paylaşımın için teşekkürler..

Begenmenize sevindim ben tesekkur ediyorum..

fotolar çok güzel , boyutları 800x600 olsa daha iyi belirginleşirdi, renkler güzel. sonbaharı vurguluyor. amatörce orjinal ,bazı fotolar daha da belirgin çıkmış, kurgu yok.çekimler güzel az çabayla daha iyi yansıtabilirdiniz, emeğinize sağlık

foto makinesi olarak başlangıç yapacaklara
nikon coolpix veya canon powershot a serisinden başlamasını tavsiye ederim
3-4 megapiksellik bir makine fazlalıkla işinizi görür. fiyat olarak ta 2nci ellerde 100-150 ytl yi geçmez,

Evet kurgu yok yuruyuse ciktigim bir gunde aniden karar verilip cekilmis fotolar bunlar..Suan kar yagiyor gecenin 2:30 simdi cikamiyorum ama yarinda kis fotolarini cekicem tavsiyelerinize uyarim cok amatorum basarabilirmiyim bilmiyorum ama denerim tesekkurler..

ne güzel fotolar bunlar çok teşekkürler
yeşil sanki konusuyor tekrar görüşmek üzere hoşçakalın der gibi

Evet gercekten cok guzeller begenmense hepsinden daha guzel tesekkurler sgor..

Üst Alt