• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

İstanbul Tüketici Hakları İl ve İlçe Hakem Heyetleri Telefonları

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Merhaba, bi bankafa cuzi miktarda hasabim vardi ve maas hesabim, vergi dairesine 750tl borcum var di, dun itibari ile ile vergi dairesine benden habersiz ve izinsiz para transferi yapilmis, ve ben bunun geri iadesini alabalirmiyim, tsk

V

vatandas

Ziyaretci
Istanbul masko belonadan mobilya aldim temuz un 30 teslim olmasi gerekirken agistos 18 hala esyami odemesini yaptigim halde tam teslim alamamisim parca parca herseferinde ilgilenmiyorlar efendim boyasi kurumadi efendim 2 aydir bu mobilayalari siparis vermisim buyle birsey olurmu 14 000 tl para vermisim rezil etiler bu ne bicim sorumsuzluk hic mi hakimiz yok

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Karaca'dan ürün almayın rezalet.

Karaca dan aldığım 12 kişilik yemek takımı defolu çıktı ve geri gönderdim. Şimdi ise tam 4 ay geçti üzerinden parasını hala ödüyorum ancak ürünü elime ulaştırmıyorlar. Hergün geleceğini söyleyip beni oyalıyorlar. Nasıl çözüm bulabilirim yardımcı olabilecek olan var mi?
Ayrıca size tavsiyem kesinlikle Karaca'dan alışveriş yapmayın hiç kaliteli değil ve hizmet berbat.

Ö

ömer yıldız

Ziyaretci
Köşk mobilya mazasında 24 agustos akşam koltuk takımı aldım sözleşme imzaladım 25 agustos gittim iptal edmk istedim kabul edmedıler ne yapmam gerekiyor .

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Turkcellden beni aradılar "532"den ve bana uzun zamandır turkcellde oldugum için ve düzenli fatura ödedigim için hediye telefon göndereceklerini söylediler bende 4-5 defa ücretsiz olup olmadıgını sordugumda bana her defasında hiç bir şekilde ücret alınmıcak denmesine rağmen telefon bana geldiginde 36 ay taksitli ve ayda 25 tl ödiyecegim gözüküyor.Turkcelli arayıp şikayet ettigimde konusma kayıtlarının dinlenmesini istedim ve bana birkaç gün sonra mesaj geldi."talebiniz üzerine telefon konusmanız dinlenmiştir ve hata tespit edilmiştir" diye. Tamamen kandırmaca ne yapbilirşm bu konu hakkında yardım edin lütfen

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Mrh.ben koltuklarımın döşemesini değiştirmek için mahalleden bir döşemeciyle anlaştım,ama hic bir şekilde benim istediğim gibi yapmamış kalitesiz malzeme kullandığını düşünüyorum.İşçilik de aynı şekilde berbat 2400 TL para ödedim paramı geri alma şansım varmıdır.Yardımcı olursanız sevinirim...şimdiden teşekkürler.

Z

Ziyaretmelekci

Ziyaretci
samsung not 3 telefonum 2defa aynı sebepten dolayı garantiye gönderdim hiç bir işlem yapmadan geri göndermişler paramın iadesini istiyorum ne yapmam gerekiyor

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Merhaba ben british time adında bir ingilizce kursuna kayıt yaptırdım 1kur bitirdim kayıt olurken lys 5 denilen dil sınavına hazırlamaları koşuluyla kayıt oldum onlarda kayıt olurken zaten hazırlayacaklarını sürekli söylediler sonra görüşmeye gittim ne zaman hazırlayacaksınız diye bana hazırlamayacakalarını böyle birşeyin olamayacığını söylediler beni ilkten oyaladılar temel oluşturun öyle hazırlıcaz dediler şimdi hazırlamıyoruz dediler benim şimdi geriye 2kurum kaldı senetlerimi istiyorum vermiyolar ne yapacağım benim geleceğimle oynadılar

Z

Ziyaretci çetin

Ziyaretci
Delitilki.com internet sitesinden 1 yıl önce aldığım cep telefonu mesaj yazarken kapandı servisi evo bilgi sistemlerine goturdum 3 hafta sonra gelen mesajda 170 tl isteniyor telefonun dışındaki çizikler nedeniyle entegre arızası dan dolayı diye cevap verdi garantili telefonun ne yapabilirim teşekkürler. Ç. S.

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
merhaba ben 2.5 ay önce voDOFONE BAYİSİNDEN SAMSUNG S7 TELEFON ALDIM.TELEFONUMA KASKO YAPTIRDIM.TELEFONUM KIRILDI VE KASKOYA GÖNDERDİM.BUGÜN TAM 63 GÜN OLDU HALA DAHA TELEFONUM GELMEDİ.NE ZAMAN GELCEGİ HAKKINDADA BİLGİ VERİLMİYO.NE YAPMAM GEREKİYO YARDIMCI OLURMUSUNUZ...?

U

uçar

Ziyaretci
saygı değer tüketici hakları LC WAİKİK DEN aldığım mont en ufak yağmurda bile ici su çekiyor iade etmeye gittiğimizde adamlarin dediği şey bziim bütün ürünlerimiz su geçirir defalarca ikaz etmemize rağmen iade veye değişiklik yapılmadi ve utanmadan dedileri laf bu mont 80 tl dir zaten su geçirmesi normaldir soguktan tek korumak içindir ürünlerimiz

O

Oğuz yüksel

Ziyaretci
Dell marka leptop kullanıyorum leptobumu arızalandı Kartal Bimeks şübesine götürüyorum garantisi olduğu halde ilgilenmiyorlar 4 kez götürdüm bu durumda ne yapmam gerekiyor

H

Hülya23

Ziyaretci
merhaba. Ben ttnet abonesiyim. 14 gündür internetim yok. Defalarca aramama rağmen bana geri dönüş yapılmıyor. Elit hizmet almam gerektiği söylendi. Ona da tamam dedim. Randevu ayarlandı ve randevuya gelmediler. Ertesi gün için tekrar randevu aldım yine gelmediler ve böyle bir randevu yok dediler.yine randevu istedim. Sistem hata veriyor randevu veremiyoruz dediler.öğretmenim. notları girmem gerekiyor evde internetim yok. Sorunumu da çözmüyorlar. Ne yapmam gerekir.

H

Hguler

Ziyaretci
24 ay taahutlu turknetten internet aldim iger 7 aylik parayi istiyolar ne yapmam lsozlesme bitimine 7 ay kala kapattirdım simdi ne yapmam lazim

Z

Ziyaretci3438

Ziyaretci
Ben kontorlu vodafone hattimi 13 14 15 \02\2017 tarihlerinde yine ayni hattin vodafone red 10 tarifesine geçirdim o tarihten bu güne yani 13.03.2017 tarihine kadar o tarifeden hiç faydalanamadim bu ayın 06 dada hattı mi ulaşıma tamamen kapattılar ve benimde bugün 97 tl fatura çıkartmışlar ve ben bunu odemek istemiyorum bunun için ne yapmalıyım?

C

Canan

Ziyaretci
Yeni aldığım makine kurulumu yapılışından sonra f12 hatası oldu. Alalı bir ay oldu ben içerisinde bir çamaşır bile yıkayamadım bir aydır servisten cevap beklemekteyim ama dönen olmadı bir rapor yazacaklarmış ama bir ay oldu dönmediler sizce bunu tüketici haklarına şikayette bulunsam yardımcı olurlar mi acil cvp bekliyorum ona gore hareket edeceğim de ilginiz için tsklr

A

apppack gasp

Ziyaretci
App pack isminde bir program ya da oyun var. Ben tel da whatsapp güncellemesi yaparken nasıl olduysa haftalık appack üyesi olduğumu gördüm. Ardından türk telekomu aradım. Iptal etmek için. Ancak 14 tl yi hemen çektiler iptal edilmesi karşın . Parayı iade edemeyiz diye devizahatta bulundular. Kullanmadıģım bir hizmet için ben neden para ödeyeyim anlamıyorum. Belki ücret çok cüz'i ancak yaptıkları hile mide bulandırıcı. Bu konuda ne yapılbilir en azından bendwn sonra birilerini kandırmamaları için.

B

behlül0007

Ziyaretci
merhaba lütfen yardım bilgi verirmisiniz
afz mutfak diye istanbul ümraniyede şovrumu olan bir firmadan mutfak dolabı artı vestiyer.ecza dolabı .mutfak tezgahı +evye çift gözlü+ankastre.artı.mutfak masası olarak anlaşıldı .fiyat olarak .5 bini peşin geri kalanını iş tesliminde .6 bin tl olarak taksit yapılacaktı .fakat bu şahıs işini tamamlamadan ve eksikleri yapmadan esime ve bana hakaret ederek çıktı gitti yaptıgı işlerde eksikleri söyledigimizde bize her defasında bagırdı şuan eksik olanlar dolap kapakları ankastre set evye yoktur.getirmemiştir.sadece ocak ve davlunbaz getirmisti ben evde yokken masayı daavlunbazı ve ankastre ocagı alıp gitmiş ve beni magdur etmistir .artı telefon açıp yarın gel parayı cekelim pos makinasından. yapacam.diyor.anlaşmamız işin tesliminden sonraydı.bırakıp gitmiş .bana yardımcı olun

K

Kaçak Aslan

Ziyaretci
Gencallardan ayakkabı aldım kranpon nike 3 defa giydim burn kısmı açıldı incelemeye yolladım geçmedi başka ne yapabileceğim birşey varmı?

Üst Alt