Caddebostan Plajı

Burada yaklaşık 950 metre uzunluğunda 3 plaj bulunuyor. Plajlarda 1000 şezlong, 1000 şemsiye, 40 soyunma kabini, 5 duş alanı ve 3 cankurtaran kulesi bulunuyor.

Florya plajı

İstanbul’un en ünlü plajlarından biridir Florya Plajı…

800 metrelik plaj alanı, 1000 şezlong ve şemsiye, 24 duş ve 2 çocuk oyun alanı, 250 araçlık otopark, 4 cankurtaran kulesi bulunuyor

Menekşe Plajı

Küçükçekmece gölünün yanında bulunan menekşe plajı 650 metre uzunluğunda bir sahil bandına sahip burada ahşap giyinme soyunma odaları, 300 araç kapasiteli otopark bulunuyor.

Çiroz Plajı

Yeşilköy’de bulunan çiroz plajı 2 bölümden oluşuyor ve yanyana iki koyu kaplıyor. Plaj toplam 660 metre uzunluğunda, çevre aydınlatmasının da bulunduğu plajda müzik yayını yapılıyor.

Küçüksu plajı

Beykoz’daki küçüksu plaj 200 şezlong ve 170 şemsiye ile 300 kişiye güneşlenme imkanı sunuyor.

Karaburun plajı

Çatalca da bulunan Durusu Karaburun plajı 2500 metre uzunluğunda, plajda 6 cankurtaran kulesi, 17 cankurtaran personeli, bir kurtarma botu, bir ambulans, iki büfe, her birinde 6 wc ve 4 soyunma kabini bulunan 5 plaj konteynırı, altı adet duş ünitesi, 500 şemsiye ve 500 şezlong var.

Poyrazköy Plajı

İstanbul boğazının çıkışında yer alan bu yer güzel plajıyla,durgun sularıyla insanları mest ediyor. Giriş yaptığınızda şezlong,şemsiye bulabilirsiniz gitmenizi tavsiye ederim. Son günlerdeki 3.köprü konuları ile Poyrazköy çok gündeme geldi. Aslında Poyrazköy güzel plajı ve istanbula yakınlığı ile hafta sonu denize girmek için tercih edilebilecek bir yer. Liman olduğu için yer yer kirlilik görebilirsiniz ama genel olarak temiz sayılır.

Kilyos Plajı

İstanbul’un telaşından biraz olsun uzaklaşmak ve denizin tadını çıkarmak isteyenler için kent merkezine 1 saat uzaklıkta olan Kilyos Plajı, göz alabildiğince uzanan kumsalı ile İstanbulluları ağırlıyor. Karadeniz sahilinin gözbebeği olan Kilyos, serin suyu, kır lokantaları, plaj etkinlikleriyle özellikle haftasonu kaçamakları için iyotlu, yosunlu, sıcak bir alternatif oluşturuyor.
 
İstanbul plajları gerçektende muhteşesem güzelikte ve sizde hep en güzellerini güzel bir liste haline getirmişsiniz sizlere ne kadar teşekkür etsek az. Yukarıdaki listede neredeyse hepsine gitti ama gitmediğim 1-2 tane plaj var hala oralarada gideceğim inşallah arkadaşlarla ama aralarında favorim kesinlikle sarıyer altınkum kadınlar plajı. Çünkü hemen arayıp Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı Servisi - 0541 205 12 12 adresinden servisini çağırabiliyoruz ve evimden alıp evime geri bırakıyor o yüzden çok seviyorum burayı. Tabi bakalım diğerlerine de oralarında böyle servisi varsa oralara da mutlaka gideceğim :)
 
  • Etiketler
    beach clublar caddebostan plajları halk plajları istanbul plajları kilyos plajları şile plajları
  • Üst Alt