• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

İstanbul Anlaşmalı evlilik

Okunuyor :
İstanbul Anlaşmalı evlilik

Yigit34

Acemi
Üye
İstanbulda yaşıyorum anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum ilgilenen bayanlar arayın 25 bin yarısı peşin yarısı evlendikten sonra

R

Rain

Ziyaretci
Cevap: Anlaşmalı evlilik

İyi geceler .. Herhangi bir sebepten evlenmek zorunda olan yada sorun yasayan anlasmali formalite evlilik düsünen arkadaslar. Ankarada yaşıyorum. sehir önemli degil benim için sartlari konusalim.
WhatsApp'dan da yazabilirsiniz.
0534 300 9320

H

Hulya

Ziyaretci
Merhaba 24 yaşındayım ve bazı nedenlerden dolayı ailelerin haberi olmadan gizlice evlenip daha sonra olabilecek en kısa süre içinde boşanabileceğimiz birini arıyorum. Bazı evrak işleri için evli olmam gerekiyor. Bu durumda karşımdaki kişiye para verebillme durumu söz konusu değildir. Dediğim gibi evrak işleri için lazım onun dışında evlenmek ve boşanmak için bir araya gelinecek farklı nıyeti olanlar yazmasın lütfen. Umarım yardımcı olabilicek birileri vardır

lykyaway

Amatör
Üye
Merhaba 36 yaşındayım. Ve bazi nedenlerden dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Çocuk sahibi olabilmek için bu yola basvuruyorum.
Talep halinde ödeme de yapabilirim. Baba olma sorumluluğu taşıyabilecek, çocuk sahibi olmak isteyen insanların yazmasını bekliyorum.sehir şartım yok.

Üst Alt