Isparta Yabancı Dil Kursları

Dil Vizyon Yabancı Dil Kursu
Isparta Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Dil Vizyon Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Dil Vizyon Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Dil Vizyon Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ISPARTA / MERKEZ
Adı: DİL VİZYON YABANCI DİL KURSU
Adresi: İSTİKLAL MAHALLESİ 116. CADDE NO:33 KAT: BODRUM-ZEMİN-1 ISPARTA
Telefon Numarası: 2462183246
Faks Numarası:
E-mail Adresi: dilvizyon@gmail.com

Kademe Yabancı Dil Kursu
Isparta Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Kademe Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Kademe Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Kademe Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ISPARTA / MERKEZ
Adı: KADEME YABANCI DİL KURSU
Adresi: KUTLUBEY MAH. MİMAR SİNAN CAD.NO:2/A KAT:1-2-3-4 ISPARTA
Telefon Numarası: 2462121010
Faks Numarası:
E-mail Adresi: yenikavramdil@gmail.com

Lider Isparta Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu

Isparta Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Lider Isparta Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Lider Isparta Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Lider Isparta Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ISPARTA / MERKEZ
Adı: LİDER ISPARTA AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ YABANCI DİL KURSU
Adresi: PİRİ MEHMET MAH.113.CAD.NO:77 KAT:--1-2-3-4-ÇATI ISPARTA
Telefon Numarası: 2462330414
 
Üst Alt