İslam adına faaliyet gösteren Cemaatlerin durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

İslam adına faaliyet gösteren Cemaatlerin durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz?


  • Kullanılan toplam oy
    17
Sanırım cehalet ve sapıklık bu olsa gerek

Artı adam açıkça ben biseksüelim ve müritlerimde benim gibi sapıklar demiyorda
bence cemaat adını kullanan bir zavallı lahavlevela

selam ederim;

venhar bu dindar vatandaş kim? bide bu arkadaşa inanan müridleri yetiştiren ögretmenler kimler? hepsi sorgulanmalı. bu arkadaşı içeri atmak sorunu çözmez suçlular kimlerse hepsi ortaya çıkarılmalı. düzgün egitim veremeyen devletmi? devlet vermişde ögretmenmi uygulamamış ozaman ögretmenleri. bu işle ugraşan heyetler kurulacak önce o heyetler devletin en üst makamında icraat yapacaklar. cehalet ile mücadele heyeti. bu öyle yenecek yutulacak mesele degil gercekten.
 
B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

bu işle ugraşan heyetler kurulacak önce o heyetler devletin en üst makamında icraat yapacaklar.

Bu olsa olsa , ancak ve ancak " ihtilal " ler ile olur...Yoksa devletin tepesine dokunacak veya kendine dokundurtturacak biri mi var ki...?

Sağlıcakla kalınız...
 
selam ederim,

halk bunu yapabilecek güce sahiptir. nitekim bugün yaşıyoruz. dün bugünkü olaylar yazılsaydı kimse bunların olabilecegine inanmazdı. inanamazdı. bu gidişin sonunda hayır vardır.
 
B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

halk bunu yapabilecek güce sahiptir.

Ülkemizde halkın gücü sadece " oy sandığı " ile sınırlıdır...Ötesine geçme şansı yoktur...Yoksa bu olanlar ihtilal midir...? İhtilal yapmak niyetinde bile olanları ne yapıyorlar günümüzde...?

Sağlıcakla kalınız...
 
selam ederim;

oy sandığı hafife alıncak bir güç değildir. yeterki verilen oy satılmasın, düşünmeden taraf olarak kullanılmasın. oy kullanma bilinci geliştiğinde, partilerinde seçim heyecanı, seçim konvoylarında bangır bangır çalan müzikler yerini projele ve icraat yapan partilere bırakacaktır.

bütün kurumların üzerinde 6-7 kişilik heyetler sürekli teftiş ederek doğruya yol almakda daha verimli iş yapacaklardır. adalet bakanlığı ile milli eğitim bakanlığı arasında bir kurum daha olmalıdır. bu iki kurumun yeri toplum için son derece can alıcıdır. ve ikisinin işleyişi bir ülkenin gelecegini tayin eder.
 
Üst Alt