• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

İskenderun'a gelebilecek çok Acil

CilginTurk*

Acemi
Üye
Merhaba bayan arkadaşlar İskenderun'a gelebilecek FormaLite evliği yapmak isteyen bayan arkadaşlar Çok acil bir şekilde bana ulaşmalarini istiyorum detayları özelde konuşaLım

Boy
178
Kilo
83
Medeni Durum
Bekar (çocuksuz)
Eğitim
Lisans
Meslek İş
Kamu personeli

karafetva

Tecrübeli
Üye
arkadaşlar beni nası buluyosunuz? Admin bana demişti ki;
sen gir bu bölümlere hiç rahat bırakmazlar. Peşinde gezerler. ööle mi?

ozge7171

Acemi
Üye
Karafetva erkek misin kiz mi ? Kim kimi kıskanıyor hayırdır? Neyin kafasini yasiyorsun admin nerdesin dengesiz insanlara akil veriosun buralarda egosunu tatmin etmek icin sacma sapan seyler yaziyor. Madem pesinden kosmasini istiosun milletin yanlış yerdesin... burasi evlilik sitesi adamin sayfasında bos bos konusma istersen..

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Karafetva erkek misin kiz mi ? Kim kimi kıskanıyor hayırdır? Neyin kafasini yasiyorsun admin nerdesin dengesiz insanlara akil veriosun buralarda egosunu tatmin etmek icin sacma sapan seyler yaziyor. Madem pesinden kosmasini istiosun milletin yanlış yerdesin... burasi evlilik sitesi adamin sayfasında bos bos konusma istersen..
Ben burdayım da... karafetva yı doktor kendi haline bırak dedi dolayısıyla bende söz geçiremiyorum:)) napsın sataşacak sosyalisti bulamayınca diğer uyelere sataşıyor.. kaale almayın ben öyle yapıyorum:))

CilginTurk*

Acemi
Üye
Eline koluna saglik bende saniyorum bana birinden maj gelmis kendine konu basligi atsin bizde ordan yazak bos bos yaziyor burada insanlari ayar ediyor ;))

karafetva

Tecrübeli
Üye
burasi evlilik sitesi adamin sayfasında bos bos konusma istersen..
Saygıdeğer Forumdaşım; bu kafayla sen forum serveriyla evlenebilirsin. sana iki üç afilli otomatik mesaj yollasa inanabilirsin. b urası bir forum. Evlilik sitesi değil ama senin için öyle olsun. Herkes her türlü yalanı söyleyebilir. Biz de iki muhabbet etsek ne çıkar yani? bakın admin de gelmiş hazır?
hiç kuru kuruya forum olur mu?
Özge o diil de. hiç kız mısın erkek misin diye sorulmamıştı bana. Heyecanlanmadım ama heyecanlandım demek istiyorum. Sence neyim? Hem evlilik sitesiyse aha işte ne gerekiyosa yapalım. Yani ben konuya muhalif bişi demedim ki?
ÇılgınTürk sen kız msıın erkek misin? Bak Özgeyi önceden bilgilendirelim ki yanlış bişi olmasın. Düşünsenize bülent ersoy koca ararken gidip de kerimcanla fatih üreği bulmasın?

ozge7171

Acemi
Üye
Karafetva normal olmadığını admin onayladı o yüzden seni kaale almamak gerekiyor hadi takıl buralarda kafana göre sen . Yazık sana herşeye ukalaca cevap vercegine adam insan gibi yazsan iyi olurdu . Egonu baska yerde tatmin et sen..

karafetva

Tecrübeli
Üye
Karafetva normal olmadığını admin onayladı o yüzden seni kaale almamak gerekiyor
Zaten ya normal değildir ya delidir ya başka bişi. Peki bi taraf yenilgi hissedince karşısındakine neden bunları söyler? Gerçek ve gerçekten deli birisiyle dahi konuşsanız, tartışmada yenildiğinizde ona "deli" diyerek kendinizi avutmayınız çünkü yenilmişsinizdir.

burada yenme yenilme mevzusu yok ama biz genelde tartışmalarda yenilenlerde görüyoruz bu muhabbetleri. özge Hanım egoyu felan boşverin resminiz yok mu? Sizi nası tanicak insanlar*

ozge7171

Acemi
Üye
Resim olmasina gerek yok . Tanimak isteyen ozelden yazar. Sana deli diyen ben degildim admin soyledi seninde dediğin gibi admin soyledi iste 😂😂

karafetva

Tecrübeli
Üye
Resim olmasina gerek yok . Tanimak isteyen ozelden yazar. Sana deli diyen ben degildim admin soyledi seninde dediğin gibi admin soyledi iste
Tanınmaktan korkuyosanız tanınmayacak şekilde az göründüğünüz resminizi koyun...? forum yıkılır bence!!! özelden yazdım varsayın ayrıca...
evet admin geçenlerde de topluca intihar edilmesini söylüyordu. inanmayın yane:)

başlatan benzer konular forum cevaplar tarih
E otomobil 0
Üst Alt