isim arıyorum

selam ederim;

ben ziyaret ettim sayın tunakan'ı kafesi oldukça güzel gelecek vaad eden bir yerde. kendisi oldukça misafirperver ve mekanıda oldukça şirin. izmirdeki dostlara tavsiye ederim. hatta efi, görünmezadam üçümüz buluşup birgün gidebiliriz. kahveler benden.

tunakan

Uzaklaştırıldı
valla kahve içerseniz falcınızda hazır. karşıyaka'da çok meşhur olan sevilay hanım geldi bu gün mekana. eğer talep olursa alo deyin geleyim fal bakmaya dedi ve gsm bıraktı. tarotta bakıyormuş.

selam ederim;

ben ziyaret ettim sayın tunakan'ı kafesi oldukça güzel gelecek vaad eden bir yerde. kendisi oldukça misafirperver ve mekanıda oldukça şirin. izmirdeki dostlara tavsiye ederim. hatta efi, görünmezadam üçümüz buluşup birgün gidebiliriz. kahveler benden.
:) olabilir.o zaman kahveden önceki yemekler benden.tatlıları da görünmezadam ısmarlar artık:)

tunakan

Uzaklaştırıldı
venhar şekermatik tşk ederim. umarım bir gün yolun izmir'e düşer seni ağırlamak zevk verir.

tunakan

Uzaklaştırıldı
efi umarım lafta kalmaz, ne olur buyrun gelin müşteriden ziyade misafirimsiniz. valla gelin resim falan çeker ve süpermeydan'a atarız. aile bağlarımız pekişir böylece.

Üst Alt