isim arıyorum

tunakan

Uzaklaştırıldı
arkadaşlar izmir karşıyaka metro üstü (sevgi yolunda) cafe&bistro açacağım UYGUN ve ÖZGÜN isim arayışındayım. yardımcı olursanız memnun olacağım!!!

tunakan

Uzaklaştırıldı
gördüğüm kadarı ile yardım eden yok! ben halt ettim sizlere sordum. çok özür hoş kalın.

günde en az 50 tane konu açılan bir forumda konu takip etmek zor veya konunun görünür olmasını beklemek yanlış olur. Takır takır peşpeşe konu açılıyor açılan konulara yorum yapılmadan... Herhalde mesaj yarışı var bence.

cafe amor geldi aklıma geç olsada.

Ama benim suçum değil görmemek bana göstermediler konuyu. Her foruma girdiğimde sıralı otogaz takılmış gibi:) peşpeşe konu var. bende bunu anlamam. Biraz nefes el insaf.

günde en az 50 tane konu açılan bir forumda konu takip etmek zor veya konunun görünür olmasını beklemek yanlış olur. Takır takır peşpeşe konu açılıyor açılan konulara yorum yapılmadan... Herhalde mesaj yarışı var bence.

cafe amor geldi aklıma geç olsada.

Ama benim suçum değil görmemek bana göstermediler konuyu. Her foruma girdiğimde sıralı otogaz takılmış gibi:) peşpeşe konu var. bende bunu anlamam. Biraz nefes el insaf.

Hak veriyorum. Çok konu açmak yerine yorumlara daha fazla zaman harcarsak bence forumda daha sıcak ve aktif bir ortam oluştururuz...

Üst Alt