Işık Çağı

Yaşadığımız çağ Nur Çağı yani Işık Çağı.Siz belki göremiyorsunuz ama karanlıklar ve aydınlıkların savaşı sürüyor ve aydınlık hergün biraz daha galip geliyor.Dün geçtiğiniz karanlık sokaklar bugün aydınlık içinde.Karanlık ve aydınlığın savaşı sürerken bir yandanda iyiler ve kötülerin savaşı sürüyor.Her geçen gün iyilik bir zafer daha kazanıyor.Bu savaş heryanı Nur ve İyilik kaplayana kadar sürecek....
Bundan 30-40 yıl öncesinde kapkaranlıktı her taraf ve bir ışık doğdu her taraf aydınlığa boğuldu ve nur her geçen gün artıyor.Bu Işığın bu Nurun kaynağını bulmamız lazım.
Son 1400 seneyi inceleyen biri anlarki bu çağda yaşanılan gelişmeler 1400 sene boyunca hiç oluşmamış ve yine anlarki bu çağda bir şey vaR.Otomobiller,gemiler,uçaklar,beyaz eşyalar,dev gökdelenler vs vs hep bu yüzyılda oluşmuş şeyler.Burdan anlayacağımız şey dünya muazzam bir zuhura hazırlanıyor.İnsanlar rahatlığa konfora lükse doyup,gerçek huzuru bulamayınca arayışa girecekler ve gerçek huzurun İslamda olduğunu gösterecek biri onların karşısına çıkıverecek.İşte bu kişi Hz Mehdidir.Bütün bu gelişmeler teknoloji bilim vs hep onun geldiğini müjdeliyor bizleree.Onun ortaya çıkışıyla beraber Bu Işık Çağı bu aydınlanma yerini kalp aydınlamasına İslamın parıl parıl parlamasına bırakacak.Dilerim onu birgün görürüz,kİ kesinlikle göreceğiz.
not=BU YAZDIKLARIM HİÇBİR TARİKATIN GÖRÜŞÜ DEĞİLDİR,SADECE BENİM KENDİ FİKİRLERİMDİR
 
Burdan anlayacağımız şey dünya muazzam bir zuhura hazırlanıyor.İnsanlar rahatlığa konfora lükse doyup,gerçek huzuru bulamayınca arayışa girecekler ve gerçek huzurun İslamda olduğunu gösterecek biri onların karşısına çıkıverecek.İşte bu kişi Hz Mehdidir.Bütün bu gelişmeler teknoloji bilim vs hep onun geldiğini müjdeliyor bizleree.Onun ortaya çıkışıyla beraber Bu Işık Çağı bu aydınlanma yerini kalp aydınlamasına İslamın parıl parıl parlamasına bırakacak.Dilerim onu birgün görürüz,kİ kesinlikle göreceğiz.
selamlar,
çok doğru söylüyorusunuz.Allahın izniyle dediğiniz gibi olur inşallah...kalpler aydınlanacaktır...
 
selam ederim;

sevgili tntcool cok haklısınız fakat karanlık olmadan aydınlık olabilirmi? siyah yoksa beyazın anlamı nekadardır? bu karanlıgın sonunda büyük aydınlık vardır. ben bugunlerde yaşanan karanlıgı surpriz dogumgunune benzetiyorum, heryer karanlık fakat aniden ışıl ışıl aydınlanacak bütün kainat cunku ışık kalplerde ruh ile yanacak. karanlıkda ulu Allahın bir hesabıdır.
 
Son düzenleme:
Üst Alt