• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

iPhone'a Ücretsiz Uygulamalar Nasıl Yüklenir?

Okunuyor :
iPhone'a Ücretsiz Uygulamalar Nasıl Yüklenir?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
iPhone a ücretsiz olarak uygulama yüklemek için ilk olarak iTunes hesabı oluşturmanız gerekmektedir.
-Ücretsiz olarak iTunes hesabı oluşturmayı bilmiyorsanız BURAYA tıklayarak nasıl oluşturabileceğinizi görebilirsiniz.
-iTunes hesabı oluşturduktan sonra aşağıdaki işlemleri takip ederek iPhone a uygulama yükleyebilirsiniz.

1.Eğer ilk defa uygulama yükleyecekseniz iTunes un sol tarafında "Applications" sekmesinin çıkması için,iTunes Store dan ücretsiz bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Bu bölüm, uygulamaların itunes içerisinde gösterildiği yerdir.
2.İndirdiğiniz uygulama, iTunes un sol tarafına "Applications" sekmesi açılacaktır ve indirdiğiniz uygulama bu sekmenin içinde görünecektir.
3.Eğer başka bir yerden indirdiğiniz uygulamayı yüklemek istiyorsanız,yapmanız gereken indirdiğiniz uygulamayı iTunes un sol tarafında duran "Applications" sekmesinin içine kopyalamaktır.
4.Uyglamaları iTunes içine yükledikten sonra, iPhone a aktarımını yapabilirsiniz. iPhone u bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlayın.
5.iPhone u bağladıktan sonra iTunes un sol tarafında "Device" sekmesinin altında iPhone unuzun ismine tıklayın ( "iPhoneiStanbul" gibi.. )
6.Daha sonra iTunes un iPhone nunuzun özelliklerini gösteren kısmının üst tarafında soldan 3. sırada bulunan Applications sekmesine tıklayın.
7."Applications" sekmesine geldiğinizde üst tarafta "Sync Applications" un yanındaki kutucuğu işaretleyip,karşınıza çıkan soruda da "Sync Applications" u seçin.
8.Son olarak yapmanız gereken istediğiniz uygulamaları işaretleyip,sağ en altta "Sync" butonuna basıp eşleştirmenin bitmesini beklemektir.
kaynak:iphoneistanbul
 
Üst Alt