• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

iPhone Kulananlar İçin Ramazan Uygulamaları

Okunuyor :
iPhone Kulananlar İçin Ramazan Uygulamaları

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
iPhone Kulananlar İçin Ramazan Uygulamaları,iPhone İçin Ramazan Uygulamaları,iPhone Uygulamaları

Ramazan ayında iPhone ve ios cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamalar

Ramazan İmsakiyesi
Ramazan ayında sahur, iftar ve namaz vakitlerini bulunduğunuz konuma göre öğrenmek ve ibadetinizi doğru zamanlarda gerçekleştirmek istiyorsanız bu uygulama çok işinize yarayacak demektir.

Ramazan Rehberi indir

Nerede Yiyelim? - Wain Nakel
İftar için nereye gideceğinize karar veremiyorsanız bu uygulama, en iyi ve en yüksek puanlı restoran önerileri sunarak uygun mekanları bulmanız konusunda size fikir verecek.

Nerede Yiyelim? - Wain Nakel indir

Wego Flights & Hotels
Ramazan ayı boyunca yakınlarınızı ziyaret etmek için en uygun havayolu ve oteli seçmenize yardımcı olacak bir uygulama. Wego Flights & Hotels çok sayıda tedarikçinin yanı sıra favori olan site ve hava yolları üzerinde arama yapmanıza olanak sağlıyor.

Wego Flights & Hotels indir

Namaz Sure ve Duaları
Bu uygulama ile Namaz sure ve dualarını sesli olarak dinleyip, arapça okunuşu, meal ve tefsirini okuyabilirsiniz. Öğrenmeyi kolaylaştırmak için sureleri tekrarlı ve cihaz kapalı iken de dinlemek mümkündür.

Namaz Sure ve Duaları indir

Ezan Pro
Tüm şehirler için ezan ve iftar saatlerini gösteren ve iPhone yanı sıra Apple Watch ve Apple TV ile de uyumlu olan uygulama ile gittiğiniz yer yerde Ezan vakitlerini kaçırmamanız için büyük kolaylık sağlıyor. Uygulama içinden yapacağınız ayarlar ile dünyanın dört bir yanındaki farklı ezan seslerini dinleyebilir, entegre pusula sayesinde Kıble yönünü kolayca bulabilirsiniz.

Ezan Pro İndir
 
Üst Alt