• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

iOS 9.3.5 güncellemesini yayınlandı. Güncellemede neler yeni?

Okunuyor :
iOS 9.3.5 güncellemesini yayınlandı. Güncellemede neler yeni?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Apple, iOS 9.3.5 güncellemesini yayınlandı. Peki iOS 9.3.5 güncellemesi neler getiriyor?

Apple; iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleriyle birlikte piyasaya çıkaracağı iOS 10 işletim sistemi için beta sürümünü geliştirirken, diğer yandan mevcut sürümü daha kararlı hale getirmeye devam ediyor.

Ağustos aynın başında iOS 9.3.4 güncellemesini yeni yayınlayan Apple, üç haftalık bir aranın ardından bu defa iOS 9.3.5 güncellemesinin yayınladı.

iOS 9.3.5 güncellemesi neler getiriyor?
Yeni yazılım paketi iOS 9 sürümü için muhtemelen son güncelleme olacak. Apple'dan yapılan açıklamaya göre iOS 9.3.5, iPhone ve iPad için güvenlik odaklı önemli bir güncelleme. Güncelleme içeriğinde ayrıca hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri yer alıyor.

iOS 9.3.5 güncellemesini alan modeller
iOS 9.3.4 güncellemesi; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod touch 5 alıyor.

iOS 9.3.5 Nasıl Yüklenir?

iOS 9.3.5 güncellemesini Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden veya iPhone/iPad'i iTunes'a bağlayıp güncellemeleri denetele seçeneğini kullanarak yükleyebilirsiniz.
 
Üst Alt