• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

iOS 10 Özellikleri

Okunuyor :
iOS 10 Özellikleri

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
iOS 10 Özellikleri, iOS 10 ile Gelen Yenilikler, iOS 10 ne zaman çıkacak?,iOS 10 güncellemesini alacak modeller

Apple, WWDC 16 etkinliğinde mobil işletim sistemi iOS’un en büyük sürümü olan iOS 10’un önizlemesini tanıttı.Yeni sürümde Mesajlar’a yönelik olarak, aile ve arkadaşlarla ifadeler ve animasyonlarla mesajlaşmayı sağlayan etiketler ve tam ekran efektleri gibi özellikleri içeren güncellemeler yer alıyor.Ayrıca yeniden tasarlanan Harita, Fotoğraflar, Apple Music ve News uygulamalarının yanı sıra, tüm ev otomasyonu ürünlerini tek bir yerden basit ve güvenli bir şekilde yönetmeyi sağlayan Home uygulaması da yer alıyor.

iOS 10 ile kilit ekranında oldukça yumuşak görünen bildirimler yer alacak. 3D touch özelliği de kilit ekranında kullanılabilecek. iOS 10 ile önyüklü olarak gelen uygulamalar silinebilecek.iOS 10 ile bilinmeyen numaralar direkt ortaya çıkarılıp, iOS 10 API'ları sayesinde dolandırıcıların numaralarını analiz edecek ve bilmediğiniz bir numara sizi aradığında sistem otomatik olarak bu dolandırıcı olabilir şeklinde uyarı verecek.

iOS 10 güncellemesi alacak modeller
iOS 10 güncellemesini;iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 4, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod touch 6 alıyor.

iOS 10 ne zaman çıkacak?
iOS 10 güncellemesi iPhone 7 ile birlikte Eylül ayında son kullanıcıya sunulacak. Bugün ise iOS 10 Beta 1 indirime sunulacak.
 
Üst Alt