• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Iobd2 Araç Arıza ve Performans Test Cihazı

Okunuyor :
Iobd2 Araç Arıza ve Performans Test Cihazı

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
IOBD2 Nedir?,Iobd2 Araç Arıza ve Performans Test Cihazı,Iobd2 İle Aracınızı Telefonunuzdan Onarın

IOBD2 ile artık cep telefonunuzdan aracınızın MOTOR ve tüm ELEKTRONİK aksamlarına bağlanabilir. Aracınızın ARIZA TESPİTİNİ yapabilir, tespit edilen arıza kayıtlarını SİLEBİLİR veya ONARABİLİRSİNİZ. Bunların yanı sıra aracınızın PERFORMANSINI test edebilir, ve seyehat geçmişinizi HARİTA ÜZERİNDE görüntüleyebilirsiniz.

Android yada IOS işletim sistemli cihazınıza indirdiğiniz IOBD 2 uygulaması ile çalışan IOBD2 tek bir ürün ile KABLOSUZ ARIZA TESPİTİ VE ONARIMI, PERFORMANS TESTİ VE SEYEHAT GEÇMİŞİ KAYDI yapmanızı sağlar. Bu özellikleriyle bir oto ekspertiz cihazı olan iobd2 ile profesyonel oto ekspertizlerinin ve servislerinin verdiği, detaylı performans verileri ve dynometre grafikleri raporlarını kendiniz de alabilirsiniz.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

IOBD2 Nasıl Çalışır?
IOBD 2 mobil araç arıza tespit ve oto ekspertiz cihazı, en kolay kurulum şekli olan Tak-Çalıştır mantığı ile çalışır. Kibrit kutusu büyüklüğündeki bu ürünü aracınızın direksyon altında yada koltuk kenarında bulunan OBD 2 soketine takmanızla ürün çalışmaya başlayacaktır(Eğer soketi bulamadıysanız resimli soket listesi için Tıklayınız). 2. Adımda ise cep telefonunuza indirmiş olduğunuz IOBD2 uygulamasını çalıştırarak araç ile bağlantı kuruyoruz. Son adımda ise program açılır açılmaz bize sorulan araç markası, modeli ve yakıt türü seçeneklerini kendimize göre seçmemizle kurulum tamamlanmış oluyor. Artık aracınızı test etmeye onarmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayın
 
Üst Alt