• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

internetten gelen müzikleri dinleyemiyorum

(gizem)

Acemi
Üye
arkadaşlar benim pc internetten gelen müzikleri dinleyemiyorum ama normalpc de olanları dinliyorum .ne yapmam lazım int.için

daryusss

Acemi
Üye
Cevap: işte sana bir çözüm

slm arkadaşım eğer kastettiğin youtube gibi ses gerektiren siteler veya radyo siteleri ise tüm ses donanımlarını kaldır dosyalarını bile..sonrada sadeceses kartıyla ilgili programı yükle...bilgisayarını yeni aldıysan ek programlarla donattıkları için arada böle sorunlarda yaşanıyor
bende yaşadım ve böle sorunu çözdüm
sendede işe yarayacağına eminim

KraLiÇe

Acemi
Üye

Evet Arkada$a katiLiy0rm..

Eger Videoda aciLmioSa FLashpLayer indir 0Lur.=)

zigzaver55

Acemi
Üye

slm arkadaşlar benım de böyle bi problemım var bende youtube yada internetten video izlerken görüntü var video oynuyo ama ses yok flash playerde yüklü winamptan media playerden ses geliyo ama netten bişe izlerken ses gelmıyo yardımcı olursanız sevinirim

zigzaver55

Acemi
Üye

bide eğer sorunun çözümünü bulursanız bana maille atarsanız çok makbule geçer şimdiden teşekkürler e-posta zigzaver__55@hotmail.com bana bu maiile atrsanız sevinirim iyi çalışmalar

(gizem)

Acemi
Üye
sanırım pc de virüs olduğundan kaynaklandı sorun çözüldü arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.

Üst Alt