İnternet Yazışmaları Can Yakabilir...Dikkat...!!!

• Konbuyu başlatanbursali68
  • Başlangıç tarihi
B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Avrupa Birliği " müktesebatı ve imza koyduğumuz kanunlarına " göre yaklaşık 32 suç çok önemli hale gelmiş bulunmaktadır...Bunlardan biri " IRKÇILIK " bir diğeri ise " YABANCI DÜŞMANLIĞI "....

Ve işin ilginç yanı ; diyelim ki bu forumda " Yahudiler veya Ermeniler " için herhangi bir olumsuz cümle kullandık veya hiç bir yabancıya verilecek bir karış toprağımız yoktur dedik...Fransa da herhangi bir mahkeme o yazıyı yazan hakkında dava açılabiliyor ve mahkum edilebiliyor...Bir ilginçlik daha , karar mahkumiyet olarak çıktığında ise hangi ülkenin mahkemesi dava açmış ise tutuklanarak o ülkeye kişi teslim ediliyor....

Aman dikkat derim...

Sağlıcakla kalınız...

Yani ben yüce Ermenistan devletine -hani olmaz ya, olurda- hakaret etmiş olsam (yalnışlıkla,kazara) ve Ermenistan dava açıp da ben mahkum olsam beni Ermenistana mı verecekler ?

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Ermenistan Avrupa Birliği üyesi olur ise...Ama örneğin Fransa'da ,bir mahkeme ki bu ülke Ermeni Soykırımı yasasını kabul etmiş ülkedir,dava açar ise ve seni mahkum ederse , doğru Fransa'ya...:freakedout:

Ayrıca bizdeki " yargının da eli kolu bağlı " hiç bir şey yapamıyor...

Sağlıcakla kalınız...

Merhaba,

Ermenistan Avrupa Birliği üyesi olur ise...Ama örneğin Fransa'da ,bir mahkeme ki bu ülke Ermeni Soykırımı yasasını kabul etmiş ülkedir,dava açar ise ve seni mahkum ederse , doğru Fransa'ya...:freakedout:

Ayrıca bizdeki " yargının da eli kolu bağlı " hiç bir şey yapamıyor...

Sağlıcakla kalınız...

Avrupa sevdasına ülkemizi ne durumlara sokmuşuz da haberimiz yok...

Hocam ben bundan sonra dünya insanıyım o zaman, hümanistim... :))

Üst Alt