• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

İnternet Explorer Test Etme Programı – IETester

Okunuyor :
İnternet Explorer Test Etme Programı – IETester

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
IETester adındanda kolaylıkla anlaşılabileceği gibi Internet Explorer tarayıcı sürümleri IE5.5, IE6, IE7 ve IE8 ile web sitelerinin uyumluluğunu tek bir program üzerinden test edebileceğiniz işlevsel bir araç.

Özellikle yeni web standartlarının ve gelişen teknoloji ile değişen web sitesi tasarımlarının eski Internet Explorer sürümleri ve yenileri arasında farklı bir şekilde kullanıcıya yansıtılıyor olması küçük, büyük birçok sorun oluşturuyor.

Tarayıcı uyumluluğu konusunda çok şikayetçi olan web geliştiriciler için en azından hazırladıkları web sitelerinin hızlı bir şekilde tüm IE sürümleri ile aynı program üzerinden açıp farklılıkları ve değişiklikleri en aza indirmeleri için izleme yapabileceği bir test programı olarak IETester güzel bir yardımcı diyebiliriz.

IETester programının Türkçe desteği bulunuyor. Programın en güzel özelliklerinden biride tamamen ücretsiz olması ie5, ie6, ie7, ie8, IE9 preview gibi tarayıcılarda çalıştırabildiğiniz gibi isterseniz aynı anda çalıştırabiliyorsunuz.

IETester Programını İndirmek İçin buraya Tıklayınız
 
Üst Alt