• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

internet cafe programlari

Okunuyor :
internet cafe programlari

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
NetCafe DS 1.3

Standart Kafe Kontrol Özellikleri : * Masa Açma * Masa Kapatma * Masa Düzenleme * Masa Sayısını Arttırıp Azaltabilme * Fiyatlandırma ve Adisyon Bu Programı Diğerlerinden Üstün Kılan Özellikler: * Günlük, Aylık, Yıllık Raporlama * Borç Defteri * Sesli Uyarı Yeni Eklenen Özellikler : * Yedekleme Yapabilme * Çoklu Dil Desteği * Şifre Koruması Bu Programda Karar Kılmanızı Sağlayacak Özellik : * BEDAVA ( Freeware)

downloads

internet kafe adisyon programı 5.0

downloads

Yassak KAFE V5.0

Internet Cafeler için pornografik siteleri filtreleme programı.. Ana makine Client sistemiyle çalışan program tamamen ana makine üzerinden kontrol edilebilmektedir..

downloads

HesapKitap 3.1 3.1

HesapKitap 3.1 İnternet Kafe Hesap Yönetimi
downloads

Yassak V6.0 6.0

Yassak Programı filtre uygulaması datasında bulunan adreslere filtre uyguladığı gibi yetkili kişinin terminal yada ana makina üzerinden eklemiş olduğu adreslere de erişimi kapatır. Eğer her hangi bir adrese erişime izin verilmek isteniyorsa bu adres terminal makinadan yada ana makineden temiz adres listesine eklenerek erişimi serbest bırakılabilir. Yassak programı adres filtresinin yanı sıra yetkili kişinin belirlemiş olduğu anahtar kelimeleri görüntülenmek istenen adresin içeriğinde arar, ve bulduğu zaman müdahale ederek bu adresin görüntülenmesini engeller. YASSAK V6.0 KİŞİSEL Yassak V6.0 Kişisel programını evinizdeki veya işyerinizdeki kişisel bilgisayarlarınızda kullanabilir, bilgisayarınızdan uygunsuz içerikli sitelere girilmesini engelleyebilir ve bu tarz sitelerden gelebilecek olan bilgisayarınıza zarar verici içeriklerden korunabilirsiniz. Yassak V6.0 ile evde çocuklarınızın Internet kullanım saatlerini belirleyebilir ve bu saatler arasında Internet`e yada Internet uygulamalarına (msn,chat,internet oyunları vs.) erişimi kapatabilirsiniz. YASSAK V6.0 KURUMSAL Yassak V6.0 Kurumsal Programı ile işyerinizde, okulunuzda ya da kullandığınız ağ ortamındaki terminal bilgisayarın Internet`e giriş çıkışını kontrol edebilir, zaman kısıtlaması getirebilir, uygunsuz içerikli sitelere girişini engelleyebilir, sistem yapılandırmasını koruyabilir ve son bir hafta için girdiği sitelerin adres loglarını görebilirsiniz Yassak V6.0 Kurumsal programının zamanlama ekranı ile terminal bilgisayarın hangi saatler arasında Internet kullanabileceğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca zamanlama ekranı ile belirleyeceğiniz saatler arasında sadece msn, chat ve Internet oyunları gibi uygulamaları da engelleyebilirsiniz. Yassak V6.0 Kurumsal programı ile terminal bilgisayarlarınızın sistem ayarlarına müdahalesini kısıtlayabilir ve müdahalesi sağlanan uygulamaların ana makine üzerinden kontrolünü yapabilirsiniz. Yassak V6.0 Kurumsal size terminal bilgisayarların son bir hafta için giriş yaptığı Internet adreslerinin loglarını almanızı sağlamaktadır. Bu logların silme işlemi yapılmamaktadır.

downloads

Intel’in Internet Cafe Programı

Acıklama ve Download sayfası
 

tekniker

Amatör
Üye
IE Dedektör 2.0

ÜreticidenÖzellikle internet cafeler düşünülerek yazılmış olan bu program; kullanıcının açabileceği maksimum İnternet Explorer sayısını belirler. Eğer bu limit aşılırsa kullanıcının açtığı internet explorer kapatılır yada özellikle girilmesi istenmeyen sitelere kullanıcının girmesi engellenir Ücretsiz (Freeware)

downloads
 
Üst Alt