insanlık ve deger ölçüleri

DUNYADA hicbir kadin FAHISE OLMAK ISTEMEZ,, fahiseyim demek istemez'
INSAN SATIN ALINABILIR MI ?? kac para ?? bazilarina gore satin alinabilir'


İnsan dünyada kendine hep manevi deger gozüyle bakar, İnsan onurlandırılmıştır,ve her şahıs kendini en iyi sanır,

Onurunu satın alabilir misiniz,, evet eğer namus-onur bir ölçüt sayılırsa, her toplumun bir fiyatı vardır, Fahişelik 1000 yıldan daha eski bir meslektir, Bir ülkenin ortalama fahişelik fiyatı vardır, her ülkenin fahişeligi vardır.

konu pis ağıza alımayacak bir konu , etrafımızda radikal baktıkça erkek olarak dolaşanları görmemezlikten gelemeyiz, bizim memleketimizde olmuyor biz çok namusluyuz demek zor, öyleyse almanyada Hamburg şehrinde zencilerle bile yatan Türk kızları degil, belcika noorderland caddesindeki ,tam koyu islamın yaşandıgı sokaktaki ,camakandaki kızın adı ayşe fatma degil diyemezssiniz, Biz bastırdıkca daha fazla açılacak daha fazla fuhuş olacak,

yok olarak dusunmekten cok belki de varlıgını kabul edip,nasıl daha pahalı olmalıyız diye dusunmeliyiz.

-- erkek olarak hem capkınlık yapmak istiyoruz hemde kızların muhafazakar kapalı uslu , olmasını istiyoruz . nasıl olucak bu iş ?

-- Dünyada en pahalı insanlar Irk olarak bakarsak Beyaz insandır

daha sonra Sarı ırk gelir, ondan sonra kara Irktır,

dünyada en az ırk beyaz ırktır,, ve ırk degeri siyaha gore daha fazladır,

neden mi? sayıca daha azdır, Siyah ırktaki kadınlar beyazlarla melezlemeye calışır genelde ırkını beyazlatır, ciltler guneşten daha yanmasın diye yuze pudra sürülür, malezya ve mikronezyada beyaz insanlar daha şanslıdır, ve cocukların suratında bile pudra gorursunuz guneş yakmasın diye,afrikada beyazla melezlenmiş bir çocuk genelde daha şanslıdır. güney afrikada zulu kabilesiyle ciftleşip beyaz ırk oluşturulmuş ırkın adına KARAT denir,

--Dunyadaki en pahalı insanlar norveç isveç iskandinavyadan cıkar,

kanada ,japonya , bu biraz gelir seviyesiyle ilgilidir.cografi şartlar ve sistem de önemlidir.

gelir seviyesi arttıkça fuhuşun fiyatı artar, ve kendiliginden ortadan kalkar, Norveç te,isveç te para için bu işi yapabilecek az kişi bulursunuz, amerikada barlarda gorulen tipler de genelde zevk icin yada meksika kokenli gocmenlerdir,

-- Ülkeler ısnıdıkca fuhuş artar, sogudukca iş daha cok zevke dönşür, rusyada ekonominin cokmesinden sonra karın toklugundan 3-5 dolar dan başlamış bugün artık 150-200 dolarlara ve daha yükseklere cıkmıştır kısaca artık rusyanın ekonomik toparlanmasıyla iş zevk için halle dönmüştür, 100-200 dolar bir fiyat yüksektir. her zaman alıcı bulamaz öyleyse burda kalite aranmaktadır.

Güney afrika gibi enteresan ulkeler de vardır hayatın pahalı olup fuhuşun ve biranın en ucuz oldugu yerler 5 dolara 24kutu bira veya 1 gece kalmak ama orası da aids kaynar.

Japonya telefon kulübelerinde tr ye telefon acarken pul pul 100 lerce kız telefonu ve resimleri reklamları bulunur , 1 saat bir japon kızıyla kalmak size 1000 -1500dolara patlayabilir. ben sadece japon yiyecekleri yedim 250 dolar para ödedim. ama japonlar da ruslar gibi sonradan acılan memleket,

Bir ülke fuhuş icin uygun olabilmesi icin 20 dolar ve altına inmiş olması gereklidir. Denizciler için en uygun ülkeler degişmektedir, eskiden rusya idi bitti artık,

romanya kısmen sınır rakamlarda, 20 dolar(50-100 dolar), bulgaristan fiyatı 60 -100 dolar arası, Hep dışarı baktık --Türkiyenin fiyatı şu anda fuhuşa uygun ülke haline gelmiştir,Ülkemizde hep yabancılardan bahsediyoruz hergün rus ve romenlerden, onlar fiyat olarak bizden pahalıdır 60-150 dolar,
Türk onuru 15-20 ytl ye düşmüştür, Turkiye Kuruldugundan bu yana simdiye kadar gelen politikacilarin cogu Milli gelirin arttıgını söylese de ,İnsanın onur fiyatı nı görmemezlikten gelemeyiz, Kendi cebini doldurarak milli gelirin arttıgını söylemek biraz aldatıcıdır. Politika birazda insanları kandırma sanatı olmustur,senelerdir iyi politika yapmislardir'

--Biliyorum bu örnek bir ölçüt olamaz,, gecenlerde Haydarpaşa limanının önlerindeydim, Bir (siyah tenli) filipinli gördüm, hey filipino nereye gidiyorsun ?

kızlara, Burda kız mı tavladın ? hayır yatıyorum, Kaç para ödüyorsun 20 turkiş lira, geceligi, var çok sana da bulurum demez mi , agzım açık kaldı

Ben bir denizci olarak hiçbir zaman kendi ülkeme böyle bakmamıştım, hep dışarıya bakmıştım,, Biz galiba uyuyoruz,lise yıllarımda Bir kız arkadaşıma yaklaşabilmek icin ne kadar çaba harcamıştım.

Biliyorum herkes farklıdır boyle şeyler olmaz diyebiliriz, ama en alt tabana bakmadan konuşmak yersiz, Genelevi fiyatlarına bakmak ta bir ölcü degil 10-15 ytl, kimilerine göre(bu kadar ucuz mu yahu gibi hayret ifadesi oluştugunu gorur gibiyim) , aç kalsam da olmaz demek bir ölçüt degil açlıgı yaşadıgı an herşeyi yapar insan, maden ocaklarında mahsur kalınca arkadaşının cesedini ve ayakkabılarını yiyen insan,saglıklı durumdayken saglıksız düşünemez.

Alım gücümüz azaldı, Türk kadınlarının tencereleri kaldırıp yaptığı protesto gösterilerini haklı görmemek mumkun degil, Gayri Milli safi hasıla halk içinde dagılmadıkça , İnsanlarımız aç kalmak korkusu yaşamaktadır.
politikacılar, semt pazarları kapanınca karanlıkta çürük domates ve sebze arayan(fakirlikten utanan) insan sayısını göremezler.

Değerimiz azalmaktadır, degerimiz azaldıkca itibarımız da azalır.

Değerimizi arttırmak için, devletsel degil hiç olmazssa kişisel çabalarımız olmalıdır diye düşünüyorum. genç olarak kendimizi caliskanlikla kanıtlamalıyız.

japonlar gibi olmalıyız ,almanlar gibi belkide, Bir İdol oluşturmalıyız, Eskisi gibi, özümüze dönmeli bir Türk gibi olmalıyız, cok caliskan olmaliyiz

(Idol: iyi bir Turk nasil olunur'milli ahlaki bir terbiye'caliskanlik, bu cizgide hareket etmeliyiz' japonlar bunu basarmistir'guney koreliler ,her ulkenin imrenecegi bir karakter olusturmali'vay be Turkler yapmis demeliler'bu icimizden gelmelidir)

fikirler zamanla gördüklerimle etkilendiklerimle tamamen kendime aittir,

senolmutlu@2007
 
Son düzenleme:
"konu pis ağıza alımayacak bir konu , etrafımızda radikal baktıkça erkek olarak dolaşanları görmemezlikten gelemeyiz, bizim memleketimizde olmuyor biz çok namusluyuz demek zor, öyleyse almanyada Hamburg şehrinde zencilerle bile yatan Türk kızları degil, belcika noorderland caddesindeki ,tam koyu islamın yaşandıgı sokaktaki ,camakandaki kızın adı ayşe fatma degil diyemezssiniz, Biz bastırdıkca daha fazla açılacak daha fazla fuhuş olacak"

Özellikle burada yazdığınıza tamamen katılıyorum sn . Orkuorkun ; konuşulmaması bir artı sağlamadığı gibi bu gerçeği gözardı etmek de hiçbir kar sağlamaz . Yalnız şu da var ki , burada konuşmak ne gibi bir getiri sağlar ? , onu da zamanla göreceğiz . :Entusiasmado:

Kişisel fikrime gelecek olursak ; fahişelik , sizin de dediğiniz gibi en eski mesleklerden birisi ve elbetteki kimse doğarken "ben bu işi yapacağım" diyerek doğmuyor . Filmlerde izleyip " aaa ne kadar arabesk bir konu , kızı kötü yola düşürdüler , abisi geldi vurdu" diye gülüp geçtiğimiz hikayeler aslında gerçekte yaşanan ve trajik boyutlara ulaşan yaşamsal kesitler . Genç kızken içeceğine katılan maddelerle kendinde geçirilen ve istemediği halde kötü bir batağa çekilen kızlardan tutun da , daha çok ve kolay para kazanmak için önceleri zevk alarak bunu yapan karakterlere kadar her tip irdelenir bu filmlerde ve biz filmde güler geçer gerçekte ise konuşmak dahi istemeyiz . Ama VARlar ve GERÇEKler.

Değerlerimize ters geldikleri için hor gördüğümüz , yerdiğimiz , görmezden geldiğimiz ama nasıl oluyorsa bir şekilde para kazanan bu kadınları kimse konuşmak dahi istemez . Peki nasıl kazanıyor bu kadınlar onca parayı o da merak konumdur açıkcası . Hani o kadar karşı olan beyler gitmiyorlarsa bu kadınların geliri nasıl oluyor ?

Son derece derin ve hassas bir konuyu seçmişsiniz ve samimiyetle açıkladığınız fikirleriniz için de çok teşekkür ediyorum . Gönül ister ki , bu konuda da arkadaşlarımız yorumlarını yazsınlar ve zıt da olsa fikirlerimiz mücadele etsin ama artık " konuşulsun" . Karşı olan neden karşı olduğunu ılımlı yaklaşan ise sebeplerini dile getirsin ve hep eraber " yasaklı" olan bu konuyu yüreklice tartışalım . HODRİ superMEYDAN :Entusiasmado:
 
Üst Alt