• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

İnsanların ayıplarını örtermisiniz?

• Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
İnsanların ayıplarını örtermisiniz?

İnci

Kıdemli
Üye
En insani davranış, bir insanın utanılacak duruma düşmesini önlemektir. Nietzsche

Diyelim ki bir insanın ayıbını öğrendiniz.Gizlermisiniz yoksa ayyukamı çıkarırsınız?

isyan_her_yerde

Tecrübeli
Üye
Kim olduğuna bağlı ... özel hayatımda öğrensemde öğrenmemiş gibi davranırım. Ama işimdeyse hemen herkese toplu mail atarım

alone

Tecrübeli
Üye
Benimle alakalı değilse ağzımı açmam başıma geldide :)

Alakalıysa o zaman bilemem duruma göre

isyan_her_yerde

Tecrübeli
Üye
Çok fenasın isyan:) Tavsiye olarak alırsan sevinirim.Bence toplu mail yollama.
İnsan ne ekerse onu biçer bunu aklından çıkarma derim.
Ya bence bunu deneyin ondan sonra karar verin :freakedout::freakedout::freakedout:

Toplu olarak yapılan mailleşmelerde biz şirketçe birbirimize giriyoz valla süper oluyo en azından kimse kimsenin arkasından konuşmuyor :freakedout::freakedout::freakedout:

İnci

Kıdemli
Üye
Ya bence bunu deneyin ondan sonra karar verin :freakedout::freakedout::freakedout:

Toplu olarak yapılan mailleşmelerde biz şirketçe birbirimize giriyoz valla süper oluyo en azından kimse kimsenin arkasından konuşmuyor :freakedout::freakedout::freakedout:
Ben kişilerin direk kendisine söylemeyi tercih ederim ve her zamanda öyle yapmışımdır.

isyan_her_yerde

Tecrübeli
Üye
Ben kişilerin direk kendisine söylemeyi tercih ederim ve her zamanda öyle yapmışımdır.
Ya kişiler size öyle davranmıyorsa ? ya yanınızda oturan insan sizinle dialog kurmak için patron ve koordinatör cc li mail atıyorsa ?

eve herkes ektiğini biçer bende ayak uyduruyorum sadece. O yüzden özelimde görmezden gelirim.

Üst Alt