• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

imageshack sitesi resimleri görünmüyor

trsuperlig

Acemi
Üye
merhabalar arkadaşlar yeni bir forum sitesi açtım ancak ne yaptıysam imageshack.us sitesine upload edilen resimler görünmüyor kurba çıkıyor bana yardımcı olabilecek birisi varmı dır acaba

trsuperlig

Acemi
Üye
hocam bu eklentilerde anladıgım kadarıyla kısa yol yapıyorsun yani istediğin resimi direk images hack us sitesine atabiliyorsun benim dediğim images hack us sitesinden alınan resimler çıkmıyor

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
hocam bu eklentilerde anladıgım kadarıyla kısa yol yapıyorsun yani istediğin resimi direk images hack us sitesine atabiliyorsun benim dediğim images hack us sitesinden alınan resimler çıkmıyor
Arkadasım imagehack sitesine yukledigin resimlerden direk linki kopyala,eger site sorun yasamıyorsa (ki, imagehack sık sorun yaratan bir site) resimlerin gosterilir.

trsuperlig

Acemi
Üye
hocam başka sitelerden alınmıs resimlerde olsun kendi attıgım resimlerde olsun linki direk koysam dai sitede göstermiyor yasaklısınız gibi bişeyler yazıyor kurbaga çıkıyor yani imageshack ile ilgili resim açılmıyor resimyüklet felan açılıyor..

Üst Alt