İllimunati Anlatan Gerçek Film

İllimunati nedir illimunati kimdir illimunati ne demek, Aşağıdaki Video illimunatiyi en iyi anlatan film olduğu söyleniyor.

filmin yönetmen Kübrik bu filmi tamamlayıp gösterime girdikten 4 gün sonra sebepsiz yerel ölür. Ve film halktan gizlenir. Kimi uzmanlara göre bu film illuminati ve masonluğun sırlarını gözler önüne seriyordu ve yönetmen bu hatası nedeniyle ortadan kaldırıldı.

 
YukseLL' Alıntı:
yönetmen....filmi.....gösterime girdikten 4 gün sonra sebepsiz yerel ölür. Ve film halktan gizlenir
Peki sonradan nasıl açığa vurulmuş film? Madem gizlenmesi gerekiyordu ve bu sebeple yönetmenine suikast düzenlendi o zaman film neden yok edilmedi?
Bazı şeyler zamanında baskı unsuru olarak kullanılabiliyor ama sonradan ayağa düşüyor.

Tarih Boyunca Yahudiler ve Türkler diye bir kitap vardı. 1970 ler basımı. Prof. Hikmet Tanyu. Hikmet Tanyu israile gider ve hatta yahudilerin dünyada arayıp buldukları Hitler Almanyasında yahudilere zulm ettikleri iddia edilen Alman subaylarından birisi (yanılmıyorsam) Einbach ın da israildeki mahkemesine katılır. Mahkemenin sonucu belli göstermelik olduğunu, Einbach ın "amirlerinin emrine itaatten başka bir imkanının olamayacağını" savunduğunu anlatır. idamdır mahkeme sonucu... Yazar israilde otobüsün çarpmak üzere olduğu bir bayanı kurtardığını da söylemeyi ihmal etmez.

Bu kitapta masonluğa kabul töreni diyalogları yazmaktadır. Bu kitaptan yıllar sonra sanırım 28 Şubat sürecinde mason locasında çekilen gizli görüntüler ile birisinin Elektroik mühendisi olduğu adayların masonluğa kabulü ve başka bir locada yanılmıyorsam yerde kesilmiş duran keçinin kanını içen birilerinin sapık halleri deşifre olmuştu. Gizli kamera görüntüleri belki 28 Şubat sürecinin temelidir. Bu görüntüler tv de yayınlanır. Belki samanyolu tv felandı yayıncı. O görüntülerdeki masonluğa kabul töreni diyaloğu ile Hikmet Tanyu nun yıllar önce yazdığı kitaptaki masonluğa kabul diyalogları aynı......

Tüm numaralarını gizliden çeviriyor olabilir bunlar. Ama "ben buradayım" demek, kendi benliğini tatmin etmek için bir şekilde bilgiler sızdırıyorlar olsa gerek. Aslında sırlarıymış gibi saklıyorlar sanki ama bir şekilde duyuluyor. Yani kendileri sahiplenmiyor ama duyuluyor bi yerlerden. Ve baktığınız zaman gerçeklerle birebir örtüşüyor. Yani kendi güçlerini açıkça iddia etmeden gizli biçimde aslında herşeyi yönettikleri izlenimini veriyorlar.
 
Üst Alt