İlkokul kitabında şeriat hukuku!

İlkokul 10uncu sınıf çocuklarına hırsızların el ve ayaklarının nasıl kesileceğini, 9. sınıf kitaplarında ise Yahudilerin yok edilmesinin zorunluluk olduğu aktarılıyor

Suudi Arabistan yönetiminin verdiği reform sözlerine rağmen, şeriat hukuku ve Yahudi düşmanlığının yer aldığı kitapların ilkokul çağındaki çocukların eğitiminde hâlâ kullanıldığı ortaya çıktı. Bu durum Batıda Çocukları cihada yönlendiriyorlar kaygısı yarattı.

Merkezi Washingtonda bulunan Körfez Ülkeleri İlişkileri Enstitüsü, ilkokul 10uncu sınıf çocuklarına hırsızların el ve ayaklarının nasıl kesileceğini anlatan yeni basım kitapların kopyalarını inceledi. 9. sınıf kitaplarında ise Yahudilerin yok edilmesinin zorunluluk olarak aktarıldığı belirtildi.

Fox Newsa kitap hakkında konuşan enstitü başkanı Ali el Ahmed, Terörizm işte burada başlıyor, eğitim sisteminde dedi.

mynet.com
 
Bu zihniyet değilmi, sömürgecilerin eline koz veren.

Hırsızın elini kesipte ne yapacan. İki elini de kessen bile, o beyin yerinde durduğu sürece, başka hırsızlara yaptırır işini.

Yahudi ile dost olmak gerekmez ama düşman olmakta gerekmez. Yahudi ile iyi geçinmek gerekir. Din bunu emreder. Yahudi'nin zihniuetini reddet ama, düşman olma. İyi geçinmek hem din adına , hem Dünya barışı adına gereklidir.
 
  • Etiketler
    şeriat hukuku
  • Üst Alt