İlköğretimde başörtüsü yasağına suç duyurusu

İran kardeşlik olayı vs vs.Biz dinsiz miyiz :Yorumlara lütfen biraz daha dikkat .
Teşekkür ederim
İran ???? Allahın emrine karşı olanlardan bahsettim ve vicdandan. Bir defa bunlara rağmen sen başörtülere karışıyorsan(karıştığın sürece söylüyorum yoksa alınmayın) ve karışanlara dinsiz münafıklar dememe kızamazlar. Vicdana vicdan meselesi. Özgürlük...

Birlierinin özgürlüğü Allahın emrini kısıtlıyorsa bende o zaman münafıklar onlar derim. Bende kendi vicdanımla kısıtlama yaparım. Saygı duymak gerekir

İran ???? Allahın emrine karşı olanlardan bahsettim ve vicdandan. Bir defa bunlara rağmen sen başörtülere karışıyorsan(karıştığın sürece söylüyorum yoksa alınmayın) ve karışanlara dinsiz münafıklar dememe kızamazlar. Vicdana vicdan meselesi. Özgürlük...

Birlierinin özgürlüğü Allahın emrini kısıtlıyorsa bende o zaman münafıklar onlar derim. Bende kendi vicdanımla kısıtlama yaparım. Saygı duymak gerekir
Allahın emirlerinden emin misin .Allahını tanıdığına emin misin ? Allahın verdiği emre uymak ve bunu özgürlük olarak nitelendirmen tuhaf.Allahla kul arasına girmen çok yanlış.Yoksa her gözüken saç telimiz kadar cehennemde çatır çatır yanacağımıza mı inanıyorsun yoksa işlediğimiz her günahın allah tarafından affedilip edilmeyeceğini de mi biliyorsun ?
Ne kadar öfke dolu sert acımasız yazıların var.Allahtan sadece forumdayız...

Gel zaman git zaman ülkenin bekası için belli kuralları bireyler koyacağı için , o zamanda iran yönetimine saygı duyacağız. Onlarıda kardeşimiz bilip seveceğiz o zaman.

Demişsiniz sevgili ashernashi

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Eğer, babam, annem veya eşim istedi diye başımı kapatacaksam Allahın emir ve yasaklarına değilde kulun emir ve yasaklarına göre kapatmış olurum ki bu kapanmanın huzura çıktığımda bana hiç bir faydası olacağını sanmıyorum ....

Son düzenleme:
Eğer, babam, annem veya eşim istedi diye başımı kapatacaksam Allahın emir ve yasaklarına değilde kulun emir ve yasaklarına göre kapatmış olurum ki bu kapanmanın huzura çıktığımda bana hiç bir faydası olacağını sanmıyorum ....
Süpersin...Ya da cennette yaşamak için değil.Ne yapacaksan allahını sevdiğin için yapmalısın .

Üst Alt