İlköğretimde başörtüsü yasağına suç duyurusu

Mehmet Ali Birant şu an yandaş bir gazetecidir.
RTe bu millet istedikten sonra laikliği elbette kaldıracağız demiştir.
Yavaş yavaş bu dediklerini uygulamaktadır.Elbette kırmızıgül veben paranoyak değiliz.RTe söyledikten ve bu yolda ilerlediğini gördükten sonra insan korkuya kapılıyor.

Mehmet Ali Birant şu an yandaş bir gazetecidir.
RTe bu millet istedikten sonra laikliği elbette kaldıracağız demiştir.
Yavaş yavaş bu dediklerini uygulamaktadır.Elbette kırmızıgül veben paranoyak değiliz.RTe söyledikten ve bu yolda ilerlediğini gördükten sonra insan korkuya kapılıyor.

Bakin yine yanildiniz.. Bu anket 2007 yilinda yani M.Ali Birand in dogan grubunda tam tersi Tayyip Erdogan ve AKP ye Ana Muhalefet partisinden daha fazla muhalif oldugu, akp nin ali KIRCA - Ugur Dündar ve M.Ali Birand üclüsünün arasinda harcanmaya calisildigi bir dönemin anketi...:prv:

Consume , bu korku ile inan yasanmaz..aslinda böyle bir korkunun suni bir korku oldugunu sizde biliyorsunuz ama begenmediginiz bir partiyi elestirebilmek adina sunide olsa sarilmayi mübah görüyorsunuz mesele bu..
Kal saglicakla ve korkusuzca diyecegim ama korku yapisik ikiz kardes olmus..!
Allah kurtarsin diyelim korkularinizdan...( Ama hemen gelebilecek cevabida tahmin eder gibiyim, ne zaman tayyip gitti korku bitti :Winlk_Tongue: )

Bakin yine yanildiniz.. Bu anket 2007 yilinda yani M.Ali Birand in dogan grubunda tam tersi Tayyip Erdogan ve AKP ye Ana Muhalefet partisinden daha fazla muhalif oldugu, akp nin ali KIRCA - Ugur Dündar ve M.Ali Birand üclüsünün arasinda harcanmaya calisildigi bir dönemin anketi...:prv:

Consume , bu korku ile inan yasanmaz..aslinda böyle bir korkunun suni bir korku oldugunu sizde biliyorsunuz ama begenmediginiz bir partiyi elestirebilmek adina sunide olsa sarilmayi mübah görüyorsunuz mesele bu..
Kal saglicakla ve korkusuzca diyecegim ama korku yapisik ikiz kardes olmus..!
Allah kurtarsin diyelim korkularinizdan...( Ama hemen gelebilecek cevabida tahmin eder gibiyim, ne zaman tayyip gitti korku bitti :Winlk_Tongue: )
HEp de yanılıyorum siz de hiççç yanılmıyorsunuz :))
Valla tayyipin dediklerinden ve yaptıklarından korkuyorum yapacaklarından

nerden mi biliyorum bi sorsanıza lütfen sorun nerden biliyorum diye :)

Konuyu yine tayyibe getirdin... ben sormuyorum ama sen sorsamda sormasamda zaten cevap vereceksin... : ))

Hadi yaz sonra küsersin..sormasamda sen yaz...maksat spor olsun (Boks mehsur ya forumda bu spor ) azicik dövüver akp yi tayyibi sende rahatlarsin

Konuyu yine tayyibe getirdin... ben sormuyorum ama sen sorsamda sormasamda zaten cevap vereceksin... : ))

Hadi yaz sonra küsersin..sormasamda sen yaz...maksat spor olsun (Boks mehsur ya forumda bu spor ) azicik dövüver akp yi tayyibi sende rahatlarsin

Siz kavgaya dönüştürmeden duramaz mısınız
Gerçekleri yazıyorum ben burda . Yalan mı söyleseydim.
Fikir tartışması yapmayacaksanız canınız laf kavgası istiyorsa özel mesajdan buyurabilirsiniz ? Ama yine de size çok uyacağımı sanmıyorum.La

Çocuğuna bale eğitimi aldıran veliye kimse sormuyor bu yaşdaki çocuğun ne işi var baleyle diye ama aynı yaştaki çocuğunun başının kapalı olmasını isteyen veliye gelince iş,durum değişiyor.BAskıdır,zorlamdaır ne dersen gırla.
İnsanları rahat bırakmak lazım.Ebeveynlerin tercihine de, çocukların tercihine de saygı duymak lazım.Yeter ki yapılan ,iş evrensel ilkelere ters olmasın...

Çocuğuna bale eğitimi aldıran veliye kimse sormuyor bu yaşdaki çocuğun ne işi var baleyle diye ama aynı yaştaki çocuğunun başının kapalı olmasını isteyen veliye gelince iş,durum değişiyor.BAskıdır,zorlamdaır ne dersen gırla.
İnsanları rahat bırakmak lazım.Ebeveynlerin tercihine de, çocukların tercihine de saygı duymak lazım.Yeter ki yapılan ,iş evrensel ilkelere ters olmasın...
Eğitim görmesin demiyorum ben şahsen bizzat kendim sevgili mustafa
DEdiğim şey din eğitimi verilsin allah sevgisi öğretilsin.Ama buluğ çağına gelmeden çocukların kapatılması zorunlu olmamalı diyorum

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
DEdiğim şey din eğitimi verilsin allah sevgisi öğretilsin.
Tatlım , bir anne olarak geleceğin annesi olacak olan bizlere nasıl bir yöntem uygulamamızı istersin ...
yani nasıl yapılmalı nasıl bir yol izlenmeli yada sen din egitimini ve ALLAH sevgisini kızına nasıl öğretmeye çalışıyorsun ?

• Etiketler
    başörtü yasağı
  • Üst Alt