İlginç sevgililer günü hediyeleri

Hediye, Sevgililer Günü Hediyeleri,İlginç sevgililer günü hediyeleri

Sevgililer Günü İçin İlginç Hediye Fikirleri

Mücevher ve Takılar

Mücevherin nesi ilginç dediğinizi duyar gibiyim. Sevgililer gününde mücevher veya takı hediye etmek oldukça klasik olabilir ancak mücevher ve takılar arasında sadece sevgililer gününe özel ilginç tasarımlar bulmanız mümkün. Bütçenize göre pırlanta modellerinden gümüş kolyelere kadar sevgilinizin hoşuna gidebilecek modeller bulabilirsiniz. Kalp şeklinde bir kolye ucu, isimlerinizin yazılı olduğu bir bilezik, erkekler içinse yine isimlerin bulunduğu bir kravat iğnesi her iki tarafında hoşuna gideceği bir hediye olabilir.

Şişedeki Mesaj

İlginç bir sevgililer günü hediyesi bulmak için illa bir servet harcamanıza gerek yok. Üzerinde etiket veya bir yazı olmayan cam bir şişe alın, içine el yapımı veya çok şık bir kâğıda sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi kendi cümleleriniz ile yazın, üzerine sık kullandığınız ve sevgilinizin en çok sevdiği parfümden sıkın. Daha sonra şişeyi kırmızı tercihen kadife bir çantaya koyun. İsterseniz mesaj kâğıdını koymadan önce şişenin tabanına bir kaç kırmızı gül yaprağı da yerleştirebilirsiniz.

İlk Buluşma

Sevgilinizle nerde nasıl tanıştığınızı ayrıntılarıyla hatırladığınıza eminiz. Bu günden sakladığınız sinema bileti koçanı, konser bileti gibi bir hatıranız varsa çok romantik bir hediye olacaktır. O geceden herhangi bir hatıra saklamadıysanız onu aynı yere tekrar götürerek o ilk öpücüğü tekrar canlandırabilirsiniz. İlk tanıştığınızda ya da ilk randevunuzda yaşadığınız komiklikleri anarak güzel bir gece geçirmeniz mümkün.
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt