• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Okunuyor :
İlginç Büyüler

SUPERMEYDAN

RSS HABER
Üye
paranormal büyü , denenmiş büyüler yorumlar , 48 saatte etkili dua , kızılderili büyüleri

İŞ KONUSUNDA NASIL ŞANS ELDE EDECEKSİNİZ ?

BİRİNCİ BÜYÜ :
Kırmızı bir soğanın ortasına bir delik açıp içine sülfür doldurun. Bir naylon poşetle sarıp cebinize koyun ve iş görüşmesi sırasında tam siz konuşurken cebinizdeki soğanı sıkın. Artık iş sizindir.

İkinci Büyü : Görüşmeye gitmeden önce bir mendilin içine üç tuz tanesi koyup cebinize yerleştirin. İşyerine vardığınızda yalnız kalana dek bekleyin veya sizinle görüşecek kişinin ilgisini başka bir yöne çekin ve tuzu odanın kuzey köşesine fırlatın. Üç gün içinde iş sizin olacak.

MÜŞTERİLERİ NASIL İKNA EDECEKSİNİZ ?

Birinci Büyü :
Sabahın erken saatlerinde kalkıp Aziz Peter adına beyaz bir mum yaktıktan sonra, biraz maydanoz ve kekik alın, ve bu otları karıştıraraktan işyerinizin etrafında bir tur dönün (başladığınız nokta işyerinizin önü olmalı) daha sonra yine otları bir yandan karıştırarak işyerinizin etrafında geri geri bir tur atıp tekrar başladığınız noktaya dönün. Daha sonra bu yeşil karışımı tam işyerinizin önünde yakın. Bütün bunlar müşterilerinizi ikna edecektir.

İkinci Büyü :Bu ayin işyerinizden çok evinizde yapılırsa başarıya ulaşır: Sabahın erken saatlerinde kalkın ve tütsülenmiş sülfür ve şeker karışımını yakın. Güneş doğarken Doğuya bakın ve müşterilerinizin ikna olması için yalvarın.

Üçüncü Büyü: Mezarlığa gidin ve dokuz avuç dolusu pislik toplayın. Eve dönün, ve bu pislikleri kükürt, sülfür, kırmızı biber ve tuzla karıştırın. Bu karışımı yakın ve müşterilerinizin ikna olması için yalvarın.

GARANTİLİ BARIŞ VE MUTLULUK NASIL SAĞLANIR?

Birinci Büyü :
Toz halinde ejderha kanını* alıp şeker ve tuzla bir kutu ya da bir şişede karıştırın. Üstünü kapatın ve saklayın. Kimse onu bulmadıkça huzur ve barış sizinle olacak. *ağaç veya meyvadan çıkan koyu kırmızı bir cins sakız.

İkinci Büyü :Evinizde daima beyaz mumlar yakın.

BİR DAVA NASIL KAZANILIR ?

Diyelim ki Jüri on iki kişiden oluşuyor. İki kağıt parçası alıp altı jüri üyesinin ismini birine, kalan altı jüri üyesini de diğer kağıt parçasına yazın. Bu kağıt parçalarını katlayın ve ayakkabınızın içine koyup davaya öyle gidin. Jüri sizin lehinize karar verecek.

BİR ERKEĞİ NASIL ETKİLERSİNİZ ?

Birinci Büyü :
O kişinin bir tutam saçını ele geçirip küçük bir giysi parçasının içine sardıktan sonra ayakkabınızın dibine yerleştirin. Size kendi ayaklarıyla gelecek.

İkinci Büyü :Portakal suyu, gül suyu ve baldan oluşan bir karışım yapın. Dokuz küp şeker alın ve bu şekerlerin her birine önce onunkini sonra da kendi isminizi yazıp bir önceki yaptığınız karışıma ekleyin (bu eklemeden sonra ortaya çıkan karışım sulu olmamalıdır.) Son olarak her gün pembe bir mumu bitene dek bu karışımın içinde yakın. Bu sonuncu işlemi dokuz gün boyunca yapmalısınız.

Üçüncü Büyü :Koltukaltı ve kasık bölgenizden biraz tüy elde edin ve bunu taze kahveyle karıştırın. Bu karışımı azar azar dökerek şekerli bir kahve hazırlayın ve ona bunu içirin. Size aşık olacak!

HERHANGİ BİR İNSANI NASIL ETKİLERSİNİZ ?

Ayağınızın derisi yumuşayana kadar sıcak suyla yıkayın. Ayağınızdan biraz deri kopartın ve bunları ısıtarak kurutun sonra da toz haline getirin. Etkilemek istediğiniz kişinin içeceği herhangi birşeye bu tozu karıştırırsanız peşinizden ayrılmayacaktır.

BİR ERKEĞİ NASIL KENDİNİZE BAĞLARSINIZ ?

Birinci Büyü
: Uyurken ökçesinden biraz deri kazıyabilirseniz bu deriyi kapı eşiğinde yakın. Sizden ayrılamayacaktır.

İkinci Büyü: Sıkça kullandığınız kemerlerinizden birini alıp bir ağaca bağlayın. Bu ağacın çok yakında olmasına özen gösterin çünkü kocanızın/sevgilinizin ilgisi bu kemerin bağlı olduğu yerin etrafında sınırlanacaktır.

Üçüncü Büyü: Sol koltuk altınızdan ve kasığınızın sağından keseceğiniz biraz tüyü yakın ve bunu yaparken kocanızın ya da sevgilinizin size bağlı kalması için yalvarın. Sonra bu yaktığınız tüylerden geri kalan külleri iyice dövüp toz haline getirin ve onun yemeğine karıştırın.

BİR KADINI NASIL KENDİNİZE BAĞLARSINIZ ?

Kadının sütyeninden ya da kombinezonundan şerit şeklinde bir parça kumaş ele geçirin. Bu kumaşa dokuz gece boyunca her gece bir düğüm atın ve cebinizde taşıyın, böylece onu da kendinize düğümlemiş olursunuz.

SEVDİĞİNİZ KİŞİYİ GERİ KAZANMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ ?

Birinci Büyü:
Onun bir resmini alın ve dört raptiye ile karyolanızın başucuna asın. Öyle ki resimdeki yüz karyolanın içinden uyuyan kişiye, yani size bakıyor olsun. Bu onun aklından hiç çıkmamanızı sağlayacak.

İkinci Büyü : Onun bir fotoğrafını alıp bir sehpanın üzerine baş-aşağı gelecek şekilde koyduktan sonra, bu resmin üzerinde sabah ve akşam olmak üzere üçer saat boyunca kırmızı mumlar yakın. Bunu altı gün boyunca sürdürün. Daha sonra resmi düz çevirip bu mum yakma ayinine üç gün daha devam edin. Geri gelecektir.

Üçüncü Büyü : Onun bir fotoğrafını alıp içinde su olan küçük bir bardağın üzerine koyduktan sonra bu bardağı yatağınızın altına yerleştirin. Bu onu sizin yatağınıza çekecektir.

Dördüncü Büyü : Günbatımından sonra o kişinin ismini dört kağıt parçasınada yazarak evinizin dört köşesine yerleştirin. Yatmadan önce kağıtları toplayın ve yastığınızın altına koyun. Sekiz gece boyunca her gece, onun ismini bu dört köşede bulunan dört kağıda yazın ve onlarla beraber uyuyun. Geri gelecektir.

Deneyip işe yarayan arkadaslar Bu baslık altında yazsınlar :))
 

PAM.aRt

Aktif Uye
Üye
EVDİĞİNİZ KİŞİYİ GERİ KAZANMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ ?

Birinci Büyü: Onun bir resmini alın ve dört raptiye ile karyolanızın başucuna asın. Öyle ki resimdeki yüz karyolanın içinden uyuyan kişiye, yani size bakıyor olsun. Bu onun aklından hiç çıkmamanızı sağlayacak.

İkinci Büyü : Onun bir fotoğrafını alıp bir sehpanın üzerine baş-aşağı gelecek şekilde koyduktan sonra, bu resmin üzerinde sabah ve akşam olmak üzere üçer saat boyunca kırmızı mumlar yakın. Bunu altı gün boyunca sürdürün. Daha sonra resmi düz çevirip bu mum yakma ayinine üç gün daha devam edin. Geri gelecektir.

Üçüncü Büyü : Onun bir fotoğrafını alıp içinde su olan küçük bir bardağın üzerine koyduktan sonra bu bardağı yatağınızın altına yerleştirin. Bu onu sizin yatağınıza çekecektir.

Dördüncü Büyü : Günbatımından sonra o kişinin ismini dört kağıt parçasınada yazarak evinizin dört köşesine yerleştirin. Yatmadan önce kağıtları toplayın ve yastığınızın altına koyun. Sekiz gece boyunca her gece, onun ismini bu dört köşede bulunan dört kağıda yazın ve onlarla beraber uyuyun. Geri gelecektir.

Deneyip işe yarayan arkadaslar Bu baslık altında yazsınlar :))

baksanıza resimle neler yapıyorlar.Bide not var ( Deneyip işe yarayan arkadaslar Bu baslık altında yazsınlar) ben denemedim denemekte istemiyorum
böyle şeylerle ...
 

Runaw@y

Tecrübeli
Üye
Arkadaşın yani konuyu başlatan kişinin herhangi bir art niyet taşıyarak bu konuyu açtığını sanmıyorum, öyle umuyorum.Okumak isteyenler,uygulayarak denemek niyetinde olanlar, zaten heryerde bu tür yazılara ulaşır.Ama işi olmayanlar her an bu tür yazılarla karşılaşsa bile oralı bile olmaz diye düşünüyorum.Paylaşım ve emeğin için teşekkür ederim zeynep....

Medyumların doğa üstü güçleriyle insanların etkilenebileceği yönlendirilebileceği inancına büyü denir.
Büyü gizli metodlarla elde edilen ve olağanüstü kuvvetleri olan bir sanattır.Medyum Erdoğan Hoca siz saygıdeğer kardeşlerine bu konularda iyi yönde yardım çalışmaları yapmaktadır..

Bazı büyülerin sevgi,nefret,iyilik,kötülük gibi kalplere; ağrı ve hastalık gibi bedenlere etkileri vardır.

Bazı büyülerde büyücüler nesne büyüsünün tekniklerini ve eşyalarını kullanırlar.
Çoğunlukla kişinin bedeninden saç ve tırnak gibi malzemeler kullanılır.Kişinin sürekli dokunduğu giysi ve benzeri nesnelerde kullanılabilinir.Kara büyüde kötü güçlerle bağlantı kurmak,büyü de ise bunlardan kurtulmak söz konusudur.Büyü aslında sihre dayalıdır.Ancak sihrin en alt kademesindedir.Sihrin ilk şeklidir reçeteleri formülleri vardır.

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

Bağlama Aşk Büyüsü;
Bu tür büyülerde bir kişiyi aşk ile kendisine bağlamak esasdır.Büyü yapılan kişi kısa zamanda kendi rızası ile yaptıran kişiye sadakatle bağlanır.Kullanınlan malzemeler çeşitlidir..Bitkiler vefkler ve yaptırılacak kişinin isim bilgilerine göre değişik malzemeleri mevcuttur.

Ak büyü;
kötü ruhları kovmak talihsizliği önlemek ve nazarın kaderin kötü ruhların etkisinde olanları kurtarmak amacını
güden büyülerin tümüdür..Amacı refah zenginlik aşk ve şöhrettir..Bu tür büyü olumlu iyiye yönelik şifacı büyüdür..
Kullanılan malzeme ateş,civa,altın,gümüş,inci,kurşun,fil dişi,ay çiçeği,elma,fasulye,incir,süt,sirke,tuz,yumurta,sarımsak vb..

Kara büyü;
Kötü ruhların doğa üstü güçlerin dostluğunu kazanarak bunların gücünü zarar verilmek istenen birine karşı kullanmayı amaçlayan uygulamaların tümü kara büyüdür.Amacı kötülük ve zarar vermektir.Kullanılan malzemeler idrar,kur kanı,karga,kara kedi,timsah dişi,mezar toprağı,kara tüy,yarasa gözü,sabun, vb.Kara büyü ya şeytanla yada ölü ruhlarla bağlantılıdır.

Kırmızı büyü;
Kara büyünün bir çeşididir..Şeytanın ve kötü ruhların büyüsüdür.Bundan dolayı ayinlerde kurban keserler kan akıtırlar.
Bu tür büyücülükte trans kara horoz kara keçi gibi hayvanları kesme vardır..

BÜYÜ ZAMANLARI
Her şey gibi büyü yapmanın da zamanı vardır. Büyü genellikle gece yapılır.Elbette gündüz yapılanları da vardır.
Ancak transa tam geçmiş ruh halinde olan büyücüler için saatin de önemi olmayabilir.

Bu arada büyünün cinsine göre zamanı ayarlanır. Ara açmak, ayırmak, düşman etmek için olan büyüler, ayın onbeşinden itibaren yeni ay küçülmeye başladığı zaman yapılır. Bağlamak, emre almak yani muhabbet için olan büyülerse ayın hilal halinden onbeşine kadar olan döneminde, yani ay büyürken yapılır.

BÜYÜ VE METAFİZİK
Büyücülük, sihrin en alt sıralarında hareket eder, pratiktir ve pratik olduğundan amaçları ve uygulamaları ile tümden dünyasaldır. Bir metafiziği yoktur. Büyü formüllere dayanır, sihirde öyle ancak sihrin amaçladığı doğal, evrensel güçlere hükmetmek, bunları sihirbazın (Magus) yararına kullanmak, bunların sayesinde evrensel bağlantılar kurmaktır.

Büyücü başkalarının iyiliği veya kötülüğü için uğraşır, sihirbaz sadece kendini ve elde edebileceği aşamaları düşünür.
Büyü ile uğraşan sihir ile uğraşmaz ama, sihir ile uğraşan büyücülüğe rahatça bulaşabilir.Büyü ve sihir sonuç verirler mi, verebilirler mi? Bu konularda, bu işlemlerde bir sonucu kesin şekilde garanti edebilmek imkansızdır. Kendi yeteneklerinden, bilgisinden, gücünden en emin olan büyücü bile deney yaptığının farkındadır. Büyü bilim değildir, sihir maddi olarak ölçülebilen bilgi değildir. Sihir ve Büyünün temel düşüncesi telkin ve iletişimdir.Bilimde iletişimdir ama sihir ve büyü başka bir iletişim kurmak niyetindedir: bilimin henüz ulaşamadığı boyutlara ulaşmak, bugün normal ötesi (paranormal) dediğimizi normal hale getirmek, iletişimi evrenselleştirmektir.21. yüzyılda iken Orta Çağa geri dönecek değiliz; büyü bir aldatmaca, sihir bir hayal olsa bile yine düşündürücü ve incelenecek bir noktada birleşiyorlar; yüzyılları aşan sağlamlıkları. Ama ve acaba onlar mı sağlam, yoksa insanoğlunun iradesi mi zayıftır.Sihir gerçek bilimdir, en yüce felsefe ve en gizemli olanı, tek bir ifade ile doğa bilimlerinin kusursuzluğu ve gerçekleşmesidir. yazıyordu 16. yüzyılda Cornelius Agrippa Kilise'yi kızdırarak. Ve büyücülük için şunları söylüyordu: Büyücülük bir bağlantıdır, büyücünün ruhundan büyülenenin gözlerinden geçip kalbine ulaşır; büyü ise ruhun aracıdır, yani arı, parlak ve ince bir buhar.

TILSIM BOZMAK
Tek sevap olanı yapılmış bir büyüyü bozmaktır. Böylece büyülü, yani aslında acı çekmekte olan kimse bu durumdan kurtulur.
Ancak büyüyü çözmenin de kolay olduğunu sanmamak.gerekir. Bu herkesin yapabileceği bir iş değildir.

Çünkü büyü yapan Tanrıya ortak koşmakta, yani ortak olarak başka bir gücü göstermektedir. Bu da bağışlanmaz bir günahtır..
Büyü yapan şeytanla işbirliği etmektedir. Şeytanın yardımıyla istediklerini elde etmektedir. Bu arada ilginç bir şeyi de açıklayalım:
Tanrı, din kitaplarında kendi iradesi dışında hiçbir şey yapılamayacağını kesinlikle belirtmektedir.
. Hatta büyünün bile kendi istediği zaman tutacağı açıklanmaktadır. Yani her şey Tanrının isteğiyle olur. Bir büyüyü çözebilmek için de rasgele çarelere başvurmak tehlikelidir. Yine, herkes büyü çözemez.

Çünkü buna gücü yetmez.Büyü bozabilecek kimsenin belirli özellikleri, yetenekleri olmalıdır. Dini iyi bilen, ruhu çok gelişmiş, din bilgini diye adlandırabileceğimiz biri ancak büyüyü bozabilir. Böylece o kötü etkiyi ortadan kaldırır ve kendisi de zarar görmez.Böylesine yetenekli olmayan birisi büyüyü çözmeye kalkarsa büyük zarar görebilir. Çok ağır bir güç aldığı için hastalanabilir, bir felaketle karşılaşabilir.Ama bu arada herkesçe bilinen büyü ve nazarı def eden basit usullerde vardır.
Bunlar da hafif büyüleri ve kem gözü gidermek için yeterlidir. Ama şiddetli büyülerde bu basit usullerden sonuç alınamaz.

BÜYÜ BELİRTİLERİ
Ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz, kendinizi tanıyamaz durumda olmanız, gece artarak devam eden sıçrayarak uyanmalar, korkunç rüyalar görmeye başlamanız, rüyalarınızda sık sık kedi, köpek gibi hayvanları görmeniz, kalp ya da midenizde ilgili rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmeniz, Aşırı yorgunluk, ensenizde ağrılar, saçlarınızda elektriklenmeler olması, gözlerdeki ağrılar, gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak, ayak tabanlarınızın yanma halleri başlıca belirtilerdir.

Bazı insanlarda, aşırı etkilenme ve geç müdahale sonucu sinir bozuklukları ve akli denge bozukluklarına kadar giden olaylar mevcuttur. Bu yüzden dikkatli olup, bu belirtileri önemsemek gereklidir. Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür.

Sihir yada tılsım tabiat kuvvetleriyle insanlar arasında bir takım gizli ilişkilerin bulunduğu ve tabiattaki bütün varlıkların insanın anlayış gücünü aşan, bilinemeyen gizli kuvvetler tarafından yönetildiği inancından doğdu.

SABUN BÜYÜSÜ
Sabun büyüsü yapmak vede yaptırmak son derece günahdır lakin yapanların bu işlemi yaptırmalarındaki sebeb kesinlikle ve kesinlikle şer yönden başka niyyetleri yoktur

NOHUT BÜYÜSÜ
Kirkbir tane nohutun herbirinin üstüne bir Ihlas duasi okunur. Sonra nohutlar bir kaba konularak agir agir pisirilirken sevmesi istenen kimsenin adi tekrarlanir. Nohutlar iyice pisince o kisinin içine büyük bir ask atesi düser. Herseyi terk ederek kosa kosa geldigi görülür

Aşk büyüsü canbar.Aşk büyüsü nasıl yapılmalı?Canbar aşk büyüsü tarifi.
Karşılık görmeyen aşkların ve terkedilmiş sevgililerin can simidi CANBAR aşk büyüsü.

En güçlü aşık eden büyü canbar aşk büyüsü.
Her insan mutlaka aşık olmuş veya olacaktır ve her insan arzu ettiği kişinin kendine aşık olmasını ister.Bunun içinde her çareye başvurur.Aşk büyüsü yapanlar başka bir yol bulamadıklarını söylerler.Kimilerine göre bu sorunu çözümlemenin yolu aşk büyüsü yapmaktan geçer onlar için çare aşk büyüsü yapmaktır
 

sailor

Amatör
Üye
41 Dikiş Büyüsü
41 dikiş büyüsü, tarihi oldukça eski bir pratik olmakla birlikte, günümüzde hâlâ yapılmaktadır. İslam öncesi dönemde İbraniler tarafından yapılan bir büyüdür. Ancak zamanla havas ilminin bir parçası olmuş ve islam coğrafyasında daha yaygın bir büyü hâline gelmiştir. 41 dikiş büyüsü, âkara büyüâ olarak kategorize edilen büyüler arasındadır. Büyü yapılan kişiye fiziksel ve ruhsal tahribat verir.

41 dikiş büyüsünün birçok etkisi olabilir. Eşlerin arasını bozma, maddi durumun kötüye gitmesini sağlama, iyileşmesi zor hastalıklar musallat etme, delirtme, iktidarsızlık yaratma gibi birçok farklı etkiye sahiptir. Hatta iyi bilen birisi yaptığında kişinin aklını yitirmesine ve cinayet işlemesine sebep olabilir. Oldukça tehlikeli bir büyüdür. Bu yüzden size 41 dikiş büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız en kısa zamanda alanında uzman bir medyuma başvurmanız gerekir.

Fiziksel ya da psikolojik bir sorun yaşıyor olmanız, size büyü yapıldığı anlamına gelmeyebilir. Bunun için önce doktorlara ve psikologlara başvurmalısınız. Ancak ortada hiçbir sebep yokken öfke nöbetleri geçiriyor ve tedavilerden bir sonuç alamıyorsanız, size büyü yapılmış olma ihtimali yüksektir. Eğer 41 dikiş büyüsünün belirtileri söz konusuysa mutlaka bu konuda uzman birine başvurmanız gerekir. Bunun tesiri yüksek bir büyü olduğunu ve sizi kötü etkileyebileceğini unutmayınız.

41 Dikiş büyüsü Nasıl Yapılır
Siccin filmine de konu olan 41 dikiş büyüsü, yapımı oldukça zor bir büyüdür. Normalde bir büyünün tılsımlarında ya da ritüellerinde eksiklik olduğu zaman ortaya çıkacak sonuç büyünün tesirini göstermemesidir. Ancak 41 dikiş büyüsündeki en büyük yanlışlık, büyüyü yapan kişiye felaket getirebilir. Bu büyüyü yapmayı göze alan kişilerin 41 dikiş büyüsü nasıl yapılır konusunu iyi bilmeleri gerekir. Nitekim kara büyler her zaman tehlikelidir ve büyü yapan kişileri kötü etkileme riskleri yüksektir.

41 dikiş büyüsünü yapmak için, büyü yapılacak kişinin bir giysisi gerekir. Atlet, iç çamaşırı gibi bir giysinin kullanılması daha etkili olacaktır. Giysinin iç kısmına bir tılsım yazılır ve daha sonra giysi 41 dikiş ile dikilir. Bazı büyülerde 72 dikiş atılmaktadır. Bu ritüel uygulandıktan sonra büyü yapılan kişi tesir altına girecektir. Yapılmak istenen etkiye göre farklı bir tılsım hazırlanması gerekir.

41 dikiş büyüsü yapan kişinin aynı zamanda astroloji de bilmesi gerekir. Yıldızların konumu oldukça büyük bir önem taşır. Havas ilminde kara büyülerin yıldız haritasıyla ilişkisine dair ciddi birbilgi bulunmaktadır. Havas ilmi sahibi kişiler bu büyüyü yapabilir. Ancak her koşulda kötü enerjinin geri tepebileceğini hesaplamaları gerekir. Büyü yapan kişi ne kadar uzman olursa olsun, bu tür kara büyülerden uzak durmak faydalı olacaktır. 41 dikiş, büyü yapanı da yaptıranı da kötü etkileyebilecek büyüler arasında yer almaktadır.

Dikiş Büyüsü Nasıl Bozulur
41 dikiş büyüsü yapılışı ve bozuluşu hemen hemen aynıdır. Belirtildiği gibi, büyüyü yapmak için kişinin kıyafetine yazılmış tılsımı 41 dikişle dikmek gerekir. Bozuluşu ise bunun tam tersidir. Tılsım yapılmış kıyafet bulunmalı, dikişler sökülmeli ve kıyafetin üzerine yapılmış tılsım temizlenmelidir. Eğer söz konusu kıyafet bulunamadıysa, aynı tılsım kişinin başka bir kıyafetine yazılarak önce 41 ya da 72 dikişle dikilmeli, daha sonra bu dikişler dua ve telkin ile tek tek sökülerek tılsım temizlenmelidir. Bu şekilde büyü tamamen def edilmiş olur.

Merak için büyü yapmaya sakın kalkmayın!!!Sonu kötü olur.Geri de dönemezsiniz.
 

Karginoglu

Acemi
Üye
Süleyman'ın hükümranlığı hakkında şeytanların (ve şeytan tıynetli insanların) uydurdukları yalanların ardına düştüler. Oysa Süleyman (büyü yaparak) küfre girmedi. Fakat şeytanlar, insanlara sihri ve (özellikle de) Babil'deki Hârût ve Mârût adlı iki meleğe ilham edilen (sihr)i öğretmek suretiyle küfre girdiler. Halbuki o iki melek, "Biz ancak imtihan için gönderilmiş birer meleğiz. (Sihri caiz görüp de) sakın küfre girme" demedikçe, kimseye (sihir) öğretmiyorlardı. Böylece (insanlar) onlardan kişi ile karısını birbirinden ayıracakları sihri öğreniyorlardı. Halbuki onlar, Allah'ın izni olmadıkça o sihirle hiç kimseye zarar veremezlerdi. (Onlar böyle yaparak) kendilerine zarar veren, fayda getirmeyen şeyleri öğreniyorlardı. Andolsun, onu satın alanın ahirette bir nasibi olmadığını biliyorlardı. Kendilerini karşılığında sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bilselerdi.

BAKARA Suresi 102
 

Guney

Kıdemli
Üye
Bir baktım vebakış o bakış büyü lendim...:)))

izlenme oranına bakılırsa % 99 u müslüman olan bir ülke için oldukça çelişkili (şaşırtmayan )bir durum..:))))
 

cihann

Acemi
Üye
Büyüler insanların kaderleri ile oynanabilindiğinden birçok Ülke ve Kuranı kerimde yasaklanmıştır. Büyü yapan insanlar genelde medyumlar topluluğundan oluşmaktadır. Bir kişiyi istediği gibi büyü yönetmi ile yönetmek isteyen kişiler istedikleri alamıyacakları gibi mutsuz olacaklardır.

Aslında bu olay biraz farklı büyüler yapılmış kişi bunu hemen anlayamaz gibi

Admin Notu:
Reklam amaçlı link vermek yasaktır
 
Üst Alt