İlaç denekliği nedir

ilaç denekliği ilanları 2019 , ilaç denek başvuru formu , ilaç denek başvuru 2019 , denek arayan ilaç firmaları , ilaç derneği arayan firmalar , ilaç denek başvuru 2019 , denek arayan ilaç firmaları 2019 , denek başvuru formu 2019

İlaç denekliği,insanların yeni iş arayışlarıyla popüler olmaya başlayan bir meslek.Amerika’da oldukça yaygın olan bu mesleği Türkiye’de de yapmanız mümkün.

İlaç Denekliği Nedir?
İlaç denekliği,piyasaya yeni sürülecek ilaçların ilk önce gönüllü kişiler tarafından kullanılıp denenmesidir.Kullanılan ilacın,ilaç deneği üzerinde göstermiş olduğu etkiler gözlenir ve böylece ilacın,artıları ve eksileri yönünde,daha sağlıklı bilgilere ulaşılmış olur.

Kazancı
Denek kelimesi her ne kadar kulağa hoş gelmese de,bu iş sayesinde her bir testten 400-1100 TL arasında kazanç elde etmeniz mümkün.Ayrıca sigortanız da yapılmakta.

Çalışma Şartları Nelerdir?
18-55 yaşa arasında olan her sağlıklı birey bu iş için başvurabilir.En önemli şart,ciddi sağlık problemlerinin olmamaları. İşe başlamak için”ilaç denekleri aranıyor” ilanlarına başvurabilir ya da ilaç firmalarına iş için başvuru yapabilirsiniz.
isfikirlerivefirsatlari.com
 
Üst Alt