İkizler burcunun diğer burçlar ile olan uyumları

Ikizler ve Koç

Hava burcu Ikizler, ateş burcu Koç'un atesini alevlendirecektir. Uyumlu demek bu iliskiyi tanimlamak için yetersiz kalacaktir. Sevgili Ikizler siz Koç'un enerjik, tutkulu ve coskulu karakterine tutulmus olmalisiniz. Ikinizde çok çabuk sikildiginiz için birlikte çok heyecanli bir hayatiniz olacaktir. Sizin
merakli yapinizla Koç'un atilganligi birlesince hiç görmediginiz uzak yerlere gidebilirsiniz.

Fiziksel yapinizla ayni frekanstasiniz. Koç burcunun cinsel dürtüleri çok kuvvetlidir, güçlü, eglencelidir ve yeni seyler denemek ister. Siz de yeniliklere açik oldugunuz için birlikte çok eglenirsiniz.

Koç öncü nitelik tasir ve yönetmek ister. Ikizler ise değişken nitelik oldugu için her duruma kolay adapte olabilir ve bunu dert etmez. Ikizler burcu sözcüklerle de bastan çikarilmak ister. Koç insani içgüdüsü ile ne istediginizi anlayacak ve sizi önce kelimelerle bastan çikaracaktir.

Zodyak'in kahraman burcu Koç aktif, cesur ve maceracidir. Onun görevi olaylari baslatmaktir. Haberci Ikizler'in görevi ise insanlara disarida olan heyecanli olaylari aktarmaktir. Ikizler tarafsiz, akilci ve gerçek pesindedir.

Koç ve Ikizler o kadar hareketli ve mesguldürlerki duygularina zaman ayiramazlar. Aralarindaki duygusal iliskiyi düsünecek zamanlari yoktur. Dogum haritanizda su gurubundan burçlar varsa daha duygusal bir iliskiniz olabilir.

Endiselenmeyin dinamit gibi canli ve eglenceli bir iliski olacaktir.

Ikizler ve Boğa

Bu iliski zit karakterlerin çekimi olacaktir. Birbirini izleyen burçlar genelde çok farkli olup birbirlerinin eksiklerini tamamlarlar. Ikizler zeki, hazir cevap, entelektüel ve burçlarin en hizlisidir. Siz Ikizler her seyden çabuk sikilirsiniz, hareket, is, aktivite ile dolu yasamaktan zevk alirsiniz. Değişken nitelik tasidiginiz için yeni sartlara adapte olma kabiliyetiniz inanilmazdir.

Gazete, haber kanallari ve dergilerin haber odalari, tarafsiz bir sekilde gerçegin pesinden kosan Ikizler burcu insanlari ile doludur. Bilgi dolu olmaniza ragmen detaylara inecek vaktiniz olmadigi için o is çaliskan Boga'ya kalmaktadir.

Siz disari çikmak isterken, Boga evde oturmak isteyecektir. Siz esneksinizdir ve duygularinizi açikça dile getirirsiniz. Boga ise inatçi ve içe dönüktür. Boga insani yaptigi ise tamamen konsantre olur ve sirasina göre, yavas ve dikkatli olarak isini yapmak ister. Siz ise bir çok seye dagilmis, hizli ve dikkatsizsinizdir.

Hizli basdöndürücü hayat tarziniz bazen size bile fazla gelmektedir. Boga insani ile sakinleseceginizi düsünseniz de buna fazla dayanamayabilirsiniz. Boga'ya fazla itiraz etmezseniz size çok iyi davranacaktir. Buna ragmen sizin gibi biri ile birlikte olmaktan sinirleri bozulabilir ve tükenebilir. Size göre ise Boga ne zaman ne yapacagi çok belli ve çok tedbirlidir. Onun gücü dengeli olusundadir bu da size çok sikici gelebilir.

Yatakta çok iyi anlasirsiniz. Boga yavas, duyarli, harika bir a******. Dikkatli, ilgili, düsüncelidirler ve seks onun için çok önemlidir. Onun ilgisini çekti iseniz çok sanslisiniz. Boga tam sadakat bekleyecektir. Siz ise bunu yapamayabilirsiniz.

Beraberliginizin sansi yüzde ellidir. Iliskinizin basarisi birbirinizi ne kadar çok sevdiginize ve dogum haritanizdaki diger gezegenlerin konumuna baglidir. Ikinizde buna inaniyorsaniz devam etmelisiniz.

eger yerinizde durmayi ögrenirseniz Boga sizi sakinlestirecek ve tatmadiginiz duygulari ögretecektir.

Ikizler ve İkizler

Iki Ikizler ayni evde iken basdöndürücü bir hizla sürekli ileriye dogru giden bir hayatiniz olacaktir. Ikinizde çok dolusunuz ve zamaniniz yok. Gece yarisi bir klüpte ya da sabah sekizde onun ofisinde bulusabilirsiniz. Ikinizde üretkensiniz ama romantik degilsiniz.

Sizler değişken nitelik tasidiginiz için esneksinizdir ve iliskiyi sürdürebilirsiniz. Ikinizinde okumaya ve yazmaya ihtiyaci vardir, bir tane çalisma odaniz olsa bile ayri ayri bilgisayarlariniz olacaktir.

Sürekli yeni haberleri takip eder ve olan bitenden haberdar olmak istersiniz. Bu da sizi stresli yapacaktir. Heyecan ve adrenalin dolusunuz. Bu durum yipratici olmakla birlikte sizin için eglencelidir ve bu konuda birbirinizi iyi anlarsiniz.

Ask hayatinizda çok yönlü, konuskansiniz ve birbirinizin ilgisini yillarca canli tutmayi becerirsiniz. Ikinizde genç görünüslü, zeki ve hazircevapsiniz. Bütün bu özellikler sizi birbirinize çeker. Örnek olarak John Kennedy ve Marilyn Monroe'yu verebiliriz.

Ikinizde hava elementi oldugunuz için iyi iletisim kurarsiniz. Bu da saglikli bir iliski için en gerekli özelliktir. Duygu ve düsünceleri karsilikli dile getirebilmek iyi bir beraberlik için basta gelen sartlardan biridir. Ikinizde duygusal sayilmazsiniz, askinizi kalbinizden çok kafanizda tasirsiniz. Soguk ve tarafsiz olmamaya çalisin. Uzun süreli bir iliski için duygulariniza daha fazla önem vermeniz gerekecektir. Yüksek IQ' lerinizle bu açigi kapayamazsiniz. Hayatiniza biraz romantizm katmak için çaba göstermelisiniz.

Ikizler'in kafaca saygi duymadiklari birini sevmeleri mümkün degildir. Bu yüzden birbirinize hayran olursunuz. Her konuda konusmaya bayilirsiniz. Birbirinize ask mektuplari göndersenizde içine dergilerden kesilmis ilginç bir yaziyi da koymayi ihmal etmezsiniz. Paylasmayi sever, seyahat etmeye bayilirsiniz. Günleriniz küçük sakalar ve esprilerle çok eglenceli geçecektir.

Ikinizinde ev isleri ile alakaniz olmadigi için bir yardimci bulmalisiniz. Pratik olmadiginiz için de iyi bir muhasebeci tutup dediklerini aynen uygulamalisiniz.

Ikizler'in kaybolan ikizini yani öbür yarisini aradigi söylenir. Öbür yarinizi bulmus olabilirsiniz. Mutlu iseniz Ikizler ile birlikteligin keyfini çikarin. Biraz ugrasi ile bu iliski harika olabilir.

Ikizler ve Yengeç

Ilk bakista Ikizler ve Yengeç burçlari bir araya gelemeyecek kadar farkli gözükseler de, biraz çaba ile harika bir beraberlik olabilir. Siz hava elementisiniz ve sevgiliniz Yengeç ise su elementidir, bu ikili çok iyi bir karisim olusturabilir.

Önce farkliliklarinizi ele alalim. Yengeç insani evine, ailesine baglidir ve kök salmak ister. Siz ise bavulunuzla seyahat ederek yasamak, sonsuz merakinizla hiç durmadan dünyayi dolasmak istersiniz.

Yengeç burcu geleneklerine baglidir, çocuk, bahçeli bir ev ve aile yasami ister. Siz ise kalabalik bir sehirde eglenceli ve heyecanli bir yasam istersiniz. Hatta, imkaniniz olsa bir kaç sehirde birden yasamak isterdiniz. Degisiklige ve harekete ihtiyaç duyarsiniz, durgun bir hayat tarzindan sikilir, mutsuz olursunuz.

Siz de bir gün çocuk isteyebilirsiniz ama onu sirtiniza alip dünyayi dolasabilmek sarti ile. Yengeç ise çocuklarini güvenli ve düzenli bir evde yetistirmek ister. Ikizler burcunu hareketli hayatindan alip sakin bir ev ort***** sokun, sikintidan patlayacak ya da depresyona girecektir.

Ikizler insani bütün bunlarin yanisira, kendinde olmayan su elementi özelliklerine ihtiyaç duyar. Su elementi Yengeç ise çok hassastir ve duygulara çok önem verir. Duyarli Yengeç, size dokunmaktan, seslerden, görüntüden ve damak tadindan zevk almayi ögreterek hayatiniza siirsel güzellikler getirecektir. Siz kendi basiniza kesfedemeyeceginiz duygusal bir dünyayi onunla kesfedebilirsiniz. Hatta Ikizler'in meshur " konsantre olamama" özelligi bile Yengeç sayesinde azalabilir.

Yengeç ise onun arkadas çevresine kattiginiz eglenceli insanlardan ve ilginçlesen hayatindan memnun olacaktir. Içe dönük olmasina ragmen sizin disa dönük sosyal hayatiniza alisacaktir. Yengeç'in sürekli ailesi, akrabalari, eski okul arkadaslari, komsulari ……vs. gibi insanlarla iliski içinde olmasi sinirinize dokunsa da, esnek bir insan oldugunuz için nese ile buna katilirsiniz.

Seks Yengeç için her seferinde hayatini degistiren önemli bir olaydir. Sizi gerçek ve derin duygulari ile çok sasirtir. Ayni sekilde sizin de daha derin duygulara sahip olmanizi arzu eder. Aslinda siz de zamanla gelisebilirsiniz. Bu sayede sadece onu degil kendinizi de daha yakindan taniyabileceksiniz. Aranizda kuvvetli olan sizsiniz Yengeç basta acemi olacaktir, sizi bastan çikarabilmesi için onu bastan çikarmalisiniz. Sizin neseniz Yengeç'in çok hosuna gidecektir.

Bu beraberlik klasik anlamda uyumlu sayilmasa da birbirinizde olmayan özelliklere sahipsiniz. Zorluklara ragmen bu iliskiye önem verin, aslinda birbirinizi tamamliyorsunuz.

Ikizler ve Aslan

Aslan burcu hayati büyük ölçekle yasamayi sever. Onun hayati sampanya, havyar, çiçekler, resmi davetler ve törenlerle doludur. Ikizler insani ise özgürce, kisitlanmadan yasamayi sever. Gene de hava ve ateş karisimi iyidir. Hava elementi Ikizler, Aslan'in atesini alevlendirir.

Ask hayatinizda Aslan insanin kendine olan güveni sizi çok heyecanlandirir. Sevgiliniz ise sizin onun yastigi altina, ceketinin cebine koydugunuz siirlerden ve ask notlarindan çok etkilenir. Aslan aski ciddiye alir ve siz izin verirseniz bu ask hayat boyu sürebilir. Gerçek bir romantiktir, askin tadini çikarmayi bilir. Sizi hediyelere bogacak, sizi memnun etmek için yatakta çok zaman geçirecektir. Bu hem kadin hem erkek Aslan için geçerlidir ve iliskiniz yillarca sürse de degismeyecektir.

Aslan burcunun göz alici görüntüsü evlendikten sonra da degismeyecektir. O zarif ve gösterislidir ve de öyle kalacaktir. Bakkala verecek parasi olmasa da berberi için ya da yeni bir elbise için mutlaka para bulacaktir. Aslan'i hiç bir zaman eski püskü bir elbise ile göremezsiniz. Sadece sizin degil, bütün dünyanin hayranligina ihtiyaci vardir. Her zaman hos görünmesi gereken hayranlari olduguna inanir.

Sosyal ihtiyaçlariniz birbirine benzer, ikinizde gezmekten zevk alirsiniz. Ikizler, Aslan'dan daha mütevazidir, neden en pahali restorana gitmeleri gerektigini anlamasa bile bundan zevk alir. Aslan'in ne düsündügünü merak eder, bu Ikizler'in sonsuz merakinin bir parçasidir.

Aslan'in sahipleniciligini unutmamalisiniz. Siz daha hazir olmadan askinizi ve sadakatinizi ilan etmenizi isteyecektir. Aslan insani herkes için ne kadar cazip olursa olsun eger Ikizler bir iliskiden sikildi ise onu kimse tutamayacaktir. Bu özelliginiz yüzünden sürekli ya da düzgün bir iliskinizin olmadigini da unutmamalisiniz.

Herseye ragmen çok hos bir iliski, harika olabilir.

Ikizler ve Başak

Hasat zamani dogan Basak üretken ve çaliskandir, onun bu özelliklerine hayransinizdir. Basak, istekleri bitmeyen tiplerden degildir. Ikinizde o kadar mesgul insanlarsiniz ki, birlikte olabilmek için önceden plan yapmaniz gerekebilir. Sizler akilci ve objektif Merkür tarafindan yönetiliyorsunuz, konulara öyle bir dalarsiniz ki etrafinizi unutursunuz.

Ikizler'in daha iyi organize olmasi ile bu birliktelik yürüyebilir. Bu Basak'in en becerikli oldugu konulardan biridir, size konuda yardimci olup hayatinizi düzene sokabilir.

Basak'in sekste de istek ve duygularini rahatlikla dile getirmesi Ikizler'i bastan çikaracaktir. Toprak elementi olan Basak seksi hayatin en önemli olaylarindan biri olarak görür ve bu konuda çok duyarlidir. Sizi yavaslatarak daha çok zevk almanizi saglayacaktir. Ikinizde kelimeleri seversiniz, birbirine erotik hikayeler okuyabilirsiniz. Basak basta çekingen gözükse de asik oldugu zaman inanilmaz tutkulari su yüzüne çikacaktir.

Basak insani ahlaki degerlere önem verir ve çok sadiktir, sizi aldatma ihtimali çok azdir. Bu konuya dikkat edin ve siz de onu hayal kirikligina ugratmayin.

Ikinizde gergin ve endiselisinizdir. Basak sizden biraz daha fazla endiselenir. Ikinizde birbirinizi sakinlestiremeyeceginizden bu problem olabilir. Düzenli olarak gevsemek için zaman ayirmalisiniz.

Burçlariniz klasik anlamda uyumlu olmasa da, isterseniz yürüyebilir. Basak'taki toprak elementi özellikleri ayaklarinizin yere saglam basmasina yardimci olarak, hayatiniza pratiklik ve gerçekçilik getirecektir. En önemlisi de kargasa dolu hayatinizda Basak insanin yaninda kendinizi emniyette hissedeceksiniz.

Ikizler ve Terazi

Bu beraberlik çok hos olacaktir. Ikizler ve Terazi birbirlerinin ihtiyaçlarini dogal olarak karsilar. Terazi, kültürlü, entellektüel, terbiyeli, nazik, zarif, adil, iyimser ve mutlu bir insandir. Bu özelliklerinden dolayi da bulundugu ortama nese katar. Ikinizde hava elementi ve iletisimci oldugunuz için, iliskinizin büyük bir bölümü canli sohbetler ve ilginç konularla dolu olacaktir.

Terazi'de sizin gibi yerinde duramayan bir tiptir, eve tikilip kalmak ikinizide çildirtabilir. Terazi son moda restoranlari, klüpleri, kültürel aktiviteleri yakindan takip eder ve hemen herkesi tanir. Siz de sik sik uçakla uzak yerlere gitmek, hayatiniza yeni bir bakis açisi getirmek istersiniz. Terazi sizinle gelmekten büyük mutluluk duyacaktir. Zaten Terazi 'ortaklar' burcudur. Birbirinizi yeni aktivitelerin içine sokarken beyninizin öbür yarisini bulmus olmaktan mutlu olacaksiniz.

Kavga ettiginiz zaman bu adilce olacak ve konuyu uzatmadan barisacaksiniz, ikinizde kin tutmazsiniz.

Terazi sizden daha fazla evlilik yanlisidir, onun için iliskinin basinda gerçek niyetinizi söylemenizde fayda var. Hazir degilseniz zaman istemelisiniz. Terazi evli iken daha mutludur ve sizin gibi sikildigi zaman kaçip gitmez. Terazi, Ikizleri süprizleri ile çok mutlu ettiginden Ikizlerin bu iliskiden sikilip gitme ihtimalide azdir. Evcimen Terazi sicacik bir ev ortami yaratir, evi de arkadaslari, aile üyeleri ile doldurarak herkesi eglendirir.

Ask hayatinizda ise birbirinizin ihtiyaçlarini içgüdüsel olarak karsilayacaksiniz. Terazi'nin ruh hali komikten ciddiye dogru her an degisebilir. Siz de degisen ruh hallerine çok çabuk adapte oldugunuzdan uyum içinde olursunuz. Terazi'nin zarif ve hos stiline bayilirsiniz, genelde çok gösterislidir. Ikizler öbür yariniza siki sarilin Terazi tam size göre.

Ikizler ve Akrep

Aydinlik ve havai Ikizler ile karanlik ve gizemli Akrep biraraya gelebilir mi? Tabii ki ama bu hiç bir zaman klasik bir iliski olmayacaktir.

Önce farkliliklara bakalim, daha sonra ise sizi birbirinize çeken özelliklere.

Akrep, Ikizler gibi konuskan degildir. Yaptigi isten ( gazete okuyordur, bir sey hesapliyordur) basini kaldirmadan, hiç konusmadan günler geçirebilir. Akrep herseyi köküne kadar arastirir, her konuda derinlere iner. Akrep sevgiliniz çok tutkuludur, size yabanci olan bu yogunluk çok hosunuza gider. Yatakta harikadir, bu konuda çok sanslisiniz Ikizler! Seksi, kendisinden emin, duyarli, sofistike biraz da tehlikelidir. Akrep'in yogun duygulari tüylerinizi ürpertebilir. Onun felsefesi her konuda ''ya hep ya hiç''tir.

Siz açiksiniz, Akrep ise daima ketumdur. Kavga ettikten sonra siz öfkenizi bir kenara birakip baris isteseniz bile o günlerce somurtabilir. Onun bir sikintisi oldugunu günlerce anlamayabilirsiniz, bazen kendisi bile ne oldugunu anlamadan günlerce içi içini kemirebilir. Onu yavas yavas açmaya çalismalisiniz. Siz kelimeleri ustaca kullanarak, açik tarafsiz ve net konusursunuz. Sabit nitelik olan Akrep sizin açikliginizi, kolay adapte olmanizi ve esnekliginizi begenir. Ayni zamanda çok beceriklisinizdir, zor durumda kaldiginiz zaman, aklinizi kullanarak aninda çözüm bulabilirsiniz. Akrep ise kendisini yaniltmayan sezgi ve içgüdüleri ile hareket eder. Altinci hissi kuvvetlidir. Sizin basiniz belaya girmeden o beladan kurtulmaniza yardimci olur.

Akrep'in degisen ruh hallerine ve kiskançligina dayanabilirseniz yillarca sürecek keyifli bir beraberliginiz olacaktir. Yalniz ona sadik kalmalisiniz, aldatilmaya hiç tahammülü yoktur. Siz hava elementisiniz, Akrep ise su elementidir. Birarada çok mutlu olabilirsiniz.

Ikizler ve Yay

Sizi büyük ihtimalle Yay'in zeki, merakli, kafa yapisi ve sorulari bastan çikardi. Onun zekasi sizi miknatis gibi çekmis olmali. Yay ateş siz ise hava elementisiniz, atesle havanin birlikteligi harika olacaktir.

Ikinizde monotonluktan nefret eder, sik sik seyahat etmeyi ve yeni seyler kesfetmeyi seversiniz. Onun için birlikte çok eglenirsiniz. Ikiniz içinde ögrenmek çok önemli oldugu için biriniz yüksek ögrenimine devam etmek ya da yeniden üniversiteye gitmek isterse digeriniz onu destekleyecektir. Bilgi toplamak ve yaymak sizler için çok önemlidir, büyük ihtimalle üniversite ya da baska bir egitim ortaminda tanismis olabilirsiniz.

Ikinizde konuskansinizdir ama Ikizler'in Yay'in patavatsiz konusma stiline alismasi gerekecektir. Farkli çevrelerden olsa da tonla arkadaslariniz vardir ve bir arada iyi kaynasirlar, birlikte verdiginiz partiler harika olur.

Yatakta ikinizde yeni fikirlere açiksiniz. Degisiklige esit derecede, ihtiyaç duydugunuz için birbirinizden sikilmazsiniz ve askiniz tazeligini korur.

Yay sevgilinize siki sarilin. Bu iliski, zit burçlarin (yani 6 ay ara ile dogmus olanlarin) kusursuz çiftler olacagina en iyi örnektir.

Ikizler ve Oğlak

Oğlak çok çaliskandir, belki de onun güçlü hirsi sizi kendine çekmistir. Oglak sevgiliniz henüz yükselmektedir ya da çoktan en tepeye çikmis olabilir. Bu sizi yaniltmasin o her zaman en önde olmak ister. Siz de hirsli oldugunuz için onun isteki hirsi size yabanci gelmeyecektir. Siz, sosyal hayatiniza daha fazla önem verirsiniz. Oglak ise is hayatinda yükselmesine yardimci olacagi için sosyal olmak ister.

Oglak insani snobtur, burnu havadadir, Ikizler her seviyeden insanla iliski kurar ve her zaman demokratiktir. Oglak ise sadece seçkin insanlarla bir araya gelmek ister. Oglak burcuna bu konuda hak vermeseniz de değişken nitelik tasidiginiz için esneksinizdir ve bu durumu fazla büyütmezsiniz.

Çaliskan, iskolik Oglak kazandigi parayi evine yatirir ve biriktirir. Siz ise hayati anlik yasarsiniz, banka hesabi, hisse senedi gibi islerle ilgilenmezsiniz. Oglak bu konularda beceriklidir, onu dinlerseniz sizde para sahibi olabilirsiniz.

Oglak tutucu ve gelenekçidir, siz ise gelecege dönük yasarsiniz. Birbirinizin bakis açilarini anlayabilirseniz bu farkliligin ikinize de faydasi dokunabilir. Siyasi konularda da görüsleriniz farkli oldugu için sik sik tartissaniz da barismalariniz zevkli olacaktir.

Oglak yatakta duyarli, sevecen ve sicaktir. Sizden daha derindir. Isten basini kaldirabildigi zaman tutkulu bir asik olur ve bütün gününü sizinle yatakta geçirebilir. Günlük sorumluluklarindan kurtuldugu zaman kendini tamamen size verebilir.

Oglak size finansal açidan güvenli, gidilecek ve gezilecek yerler açisindan zengin bir hayat verir. Onun çok çalismasindan sikayetçi olmayin ve oldugu gibi kabul edin. Bu sayede sevdiginiz eglenceli hayata kavustugunuzu unutmayin. Onunla birlikte bir sürü basarili insan taniyacaksiniz. Oglak aileye düskün oldugu halde fazla çalismaktan çocuklarina yeterli zamani ayiramayabilir. Is her zaman agir basacaktir.

Sevgili Ikizler eger Oglak burcunun olumsuz yönleri ile basa çikabiliyorsaniz onunla evlenin sizi hayal kirikligina ugratmayacakti

Ikizler ve Kova

Her yönü ile kusursuz bir iliski olacaktir. Kova insani sizin hem zekaniza hem de sosyal yönünüze çok uygun bir estir. Kova, önyargisiz, insan haklarina önem veren, çevreyi korumaya kendini adamis, bu tür sosyal guruplarin dogal lideridir.

Asi ruhlu, cesur, toplumun kurallarina degil, kalbinden gelen sese baglidir. Kova'nin soguk ve ilgisiz görüntüsü onu daha cazip kilar. Ikizler de oldukça karizmatiktir, Kova'dan farkli olarak da hemen herkesle flört eder.

Kova yatakta çok canlidir, sizin ruh halinize göre bazen yumusak bazen sert olabilir. Yeni seyler denemekten çok hoslanir. Siz de onun karsiniza neyle çikacagini sabirsizlikla beklersiniz. Ondan sikilacaginizi hiç sanmayin, Kova sizi çok eglendirecek, nefes nefese ve sürekli heyecanli tutacaktir.

Kova farkli ve eglencelidir. Civa gibi Ikizler ise ona çok uygundur. Ikinizin beraberligi baska hiç bir seye benzemeyecektir, birakin sizi yildizlara götürsün.

Ikizler ve Balık

Ikizler ve Balik birçok yönden zittir, fakat zit kutuplar her zaman birbirini çeker. Bu iliskinin bir çok inis ve çikisi olacaktir, sonuç ise size baglidir.

Balik derinden sever ve baglanir, siz ise fazla derine inmeden iliskinizi yasarsiniz. Bu, ruhen ve bedenen sevilmek, hem de anlasilmak isteyen Baligi tatmin etmeyecektir. Balik hayatinin askini ararken siz bu olasiligi düsünecek kadar bile ayni iliskide kalamazsiniz. Sizin kalbiniz kafanizin içindedir o ise ask söz konusu oldugu zaman sadece kalbi ile hareket eder. Duygusal, hassas Balik sizi hayal bile edemeyeceginiz duygu derinliklerine götürüp tatmadiginiz duygulari tattiracaktir.

Balik için seks kutsal bir ayin gibidir, mumlar, çiçekler, kokularla dolu, iki bedenden çok iki ruhun bir araya gelisidir. Yataktaki deneyiminizin unutulmaz olmasi içinde çok yavas hareket edecektir.

Balik insaninin kendi dünyasi da dolu oldugu için sizin sürekli disarida mesgul olmanizdan rahatsiz olmayacaktir. Arada bir ayri olmanizin askinizi alevlendirdigini düsünür. Balik kendi fantezileri ile dolu bir rüya aleminde yasar ve zaman zaman yalniz kalip meditasyon yapmaya, düsünmeye ihtiyaç duyar.

Ikinizde mesgul insanlar oldugunuzdan birbirinize uygunsunuzdur. Siz hava , Balik ise su elementi oldugu içinde uyumlusunuz.

duygusal kapasiteniz onu gerçekten sevmeye yeterli ise ve ondan faydalanmaya kalkmayacaksaniz Baligin pesini birakmayin. Aksi takdirde dönmemek üzere uzaklara yüzecektir. Onun arkasindan karsiliksiz askini ve evrende az bulunan Neptün 'sü isiltisini özleyeceksiniz
 
Üst Alt