ikinci eş almak istiyorum

Sen şizofren olsaydın, hanımın normal olsaydı ve böyle bir istekte bulunsaydı nasıl olurdu? Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma. Biraz zor ama kendi kendini idare et. Rabbim felan diyorsun al sana sınav!

Şöyle bir düşündüm de doktora git, kısırlaştırsınlar seni bütün derdin bitsin. O saatten sonra topluma daha yararlı konuları düşünürsün

Şöyle bir düşündüm de doktora git, kısırlaştırsınlar seni bütün derdin bitsin. O saatten sonra topluma daha yararlı konuları düşünürsün

kişilere hakareti kendinize misyon edinmişsiniz anlaşılan. Konu açılmış yorum yazmak isterseniz adap ve edep * ile cevap verilir, beğenilmeyen konuya bakılır geçilir. Ama böyle bir yorum tarzı ilk defa gördüm. peslerdeyim.

kişilere hakareti kendinize misyon edinmişsiniz anlaşılan. Konu açılmış yorum yazmak isterseniz adap ve edep * ile cevap verilir, beğenilmeyen konuya bakılır geçilir. Ama böyle bir yorum tarzı ilk defa gördüm. peslerdeyim.

Bu önermenin hakaret olan tarafını söyleyin, ben de haklısınız özür dilerim diyeyim. Eğer ki hakaret olan tarafını gösteremezseniz siz bu sefer gereksiz bir eleştiride bulunmuşum diye özür dileyin. Ne dersiniz olurmu sayın yakamoz.

Arkadaşlar beş saniye öncesine malik değiliz beş saniye sonra'sınada o halde dümdüz olmak gerekiyor yalansız ve abartısız dürüstçe isteğimi söyledim rabbim nasip eder etmez bilmem ben 26 senelik evliyim ancak 17 senelik'te bekarım çünkü eşim şizofren karı koca ilişkimiz yok ee başkaları ile zina yapacak halim'de yok helal yolu tercih ediyorum rabbim hayırlısını versin
Hasta eşinizden boşanın,onun tüm bakım masraflarınıda üstlenin,sonra tekrar evlenebilirsiniz.Şimdi sizin yapacağınıza eş almak denmez metres tutmak denir.

Üst Alt