• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Hyundai: Parfüm Sıkan Cep Telefonu

• Konbuyu başlatan Cerrah
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 3K

Cerrah

Tecrübeli
Üye
Arabaları ile ünlenen üretici Hyundai, Çin’de her açılışında parfüm sıkan bir cep telefonu tanıttı.

Hyundai MP280, yeniden doldurulabilen bir parfüm yuvasına sahip olan kapaklı bir cep telefonu.

Kullanıcılar, bu yuvaya istedikleri parfümü doldurabiliyorlar.

Cep telefonunun sahip olduğu küçük bir dezavantajı ise fiyatının yaklaşık 1220 Dolar olması.
(CHIP)

GuMgUmOk

Acemi
Üye
Teşekürler..Güzel ama gereksiz :) beni öldürseler o kdar parayı vermem o telefona ama güzel düşünce

aysegul

Acemi
Üye
ben isTiyorum ya bu telefondan ama düşünsenize fiyatı haricinde bizim canımızı sıkan başka bi yönü daa yok
hem alicim sana dokunmas yap arkadaşına bi güsellikk ehueheuhe:D:D

Cerrah

Tecrübeli
Üye
hemen ne demek ayshegul aaa sen iste :))))

bendeki telefonu gördün ama ama pek kurcalamadım sadece arıyorum bide senle msjlaşıyorum başka bi işe yaramıyor :Complice: Boşver ama iyi bi cihaz malezyaya gittiğimde bir fuar da gördüm tam bayanlar için yapılmış :Super:

aysegul

Acemi
Üye
hemen ne demek ayshegul aaa sen iste :))))

bendeki telefonu gördün ama ama pek kurcalamadım sadece arıyorum bide senle msjlaşıyorum başka bi işe yaramıyor :Complice: Boşver ama iyi bi cihaz malezyaya gittiğimde bir fuar da gördüm tam bayanlar için yapılmış :Super:

senin teli biliyom pederdede aynısı var arada yürütüyorm
benim tel artık
"değiştir beni ayşegül"
sinyalleri veriyo nese bakıcam bi çaresine şimdilik öğrenciyim ya parfümlü telefon isteğimi rafa kaldırıyım eheh:D

Cerrah

Tecrübeli
Üye
Şimdi sen öğrencisin evet :Complice: de bende öğrenciyim... :Super:
telefonla bi alakam ama böyle giderse iş yoğunluğumdan dolayı cep pc+tel özelliği olan yeni bi telefon alıcam... Sana o zaman bendekini okuturuz...

Ama tavsiye parfüm özelliği var die bi telefona para verme .... :))))

justagirl

Acemi
Üye
yanı sırf parfum sıkabıldıgı ıcın mı o kadar pahalı?? kesinlikle değmez..
hı ama eğer telefonla konuştuğunuz kişiye parfüm sıkabiliyor olsaydınız işte o zaman fazlasıyla hak ederdi fiyatını:)
aa sahi ne güzel olurdu..

mrs.x.ray

1. avatar yarışma birincisi
Üye
güzel bi paylaşım ama bencede sırf parfüm sıkıyo diye okadar para verilmez.

Üst Alt