• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Hristiyan annenin Müslüman çocuğu

  • Konbuyu başlatan RABİA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Hristiyan annenin Müslüman çocuğu

RABİA

Bağımlı
Üye
Hristiyan annenin Müslüman çocuğu


Afrika'daki onbinlerce anneden biri. Madam Maria. Eşini trafik kazasında kaybetmiş. Çocuğunu okula kaydetmeye götürür. İşte ibretlik hikaye burada başlar:


Afrika'daki onbinlerce anneden biri. Madam Maria. Eşini trafik kazasında kaybetmiş. Çocuğunu okula kaydetmeye götürür. İşte ibretlik hikaye burada başlar.

Bu okulda Müslümanlar Müslüman sınıfında Hristiyanlar Hristiyan sınıfında okur. 7 yaşındaki çocuğunu Hristiyan sınıfına yazmak isteyen anne, çocuğunun talebi karşısında şok olur.

Çocuk 7 yaşında olmasına rağmen, sokaktaki arkadaşlarından İslam'ı öğrenmiş, Müslüman olmuştur. O Müslüman sınıfında okumak ister. Annesi çok şaşırır ama ona engel olmaz. Onu Müslüman sınıfına yazdırır. Adı da Abdullah olur.

Abdullah eğitimine bu şekilde devam eder. Bir gün Abdullah gözyaşları içinde görülürü. Sorulur neden ağladığı... Verdiği cevap gözyaşların akmasına neden olacak türden: 'Ben ölcem cennete gideceğim ama annem... Ya annem?'

Minik Abdullah'ın tek duası vardır artık. Annesinin İslam'la şereflenmesi....

İşte bu duanın sonrasında gelişenler videomuzda...

VİDEO İÇİN TIKLA>>>

Muhakkak izleyin!


Moral Haber
 

cumleci

Amatör
Üye
Belki vardır bilmiyorum. Bu Avustralyalı gencin hikayesi...

Bölüm 1

[YOUTUBE]dC4Lsfutx38[/YOUTUBE]

Bölüm 2

[YOUTUBE]0qSuJyhiboI[/YOUTUBE]
 
Hayatımız, göremediğimiz, tutamadığımız, ama aklımızla ve vicdanımızla kavrayabileceğimiz müdahalelerin etkisi altında geçiyor..Yeryüzüne mükemmel bir hayat yaşamak için gönderildinik,yaşamayı coşkuyla sevmek ve güzellikleri paylaşmak için geldik..Allah emrettiğinde,her şey değişir,Cahili alim,Alimide cahil olur..Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz derlerya aynen öyle..Allah'ın müslümanada ihtiyacı yok amerika sokaklarındaki uyuşturucu bağamlısı bir serseriyi alır Yusuf islam yapar müslümanlığı anlattırır..Müslüman olarak yeryüzüne gönderilmemiz bizim için büyük bir nimet..Allaha şükürler olsun..Paylaşım için teşekkürler..
 

tntcool

Kıdemli
Üye
Kimin cennete kimin cehenneme gideceği belli olmadığı gibi
öteki tarafa da kimin müslüman kimin imansız gideceği belli değildir....

Allah hepimizi kalben inananlardan eylesin...
 
Üst Alt