• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Hosting (Kara Liste)

Okunuyor :
Hosting (Kara Liste)

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Cesitli sorunlar yasadıgınız,birdaha calısmam kimseyede tavsiye etmem dediginiz Host Firmalarını bu bolumde toplayalım . Yazılarınızı yazarken kisilik haklarına saygı gosterin, Hakaret iceren mesajlar atmayın ,Sadece medenice protesto etme hakkınızı kullanın. Bu hakkı kullanırken kendi bilgilerinizide verin ki inandırıcı olsun

NOT: Firma sahiplerinin herzaman cevap hakkı vardır

Dr_Max

Acemi
Uzaklaştırıldı
cok para kapdırdım cok

o vatandas su anda cyber-soldires.org die bi sitede hackerlik yapiormus ama kendisine sorsan hack nedir onu bilmez herneyse
hiperbilgi.net
hiperbilgi.com

adında 2 domain aldım vatandasdan netteki ismi cyberlord dur isi gücü dolandırıcılıkdır
hostumu falan verdi hatta sifresini bildigi siteyi belmedim dierek index attı bende kullanmıyorum domainleri
süresi bitsin takmicam daha umrumda değil zaten bu vatandas bana host verdi hostu 1-2 ay sora parasını ödediğim halde kapattı su andada hostu olması gerekiyor hatta parasıda ödenmis ama dolandırıcı iste naparsın allaha havale ettim

sora gıcık oldum gittim reseller aldım

8 10 tane domainim var aldıgım domainlere kendim host aciorum :) tınlamıyorum yane

50 60 10 kaybetmisim beni batırmaz ama o vatandasın kişiliğini batırdı belki benden biraz para carpdı ama duzgun olsaydı yıllarca calısırdım 100 kazandı 1000 kaybetti maymun işhtahlı :))

dandikman

Acemi
Üye
turkhosts.com xxxx Teki Hosting Çok Hızlı Diye Ondan Almıştım Hostu 60 Milyon Yıllık Bi Ücret Verdim 250 MB hosta Müşteri Desteği Diye Birşey Yok Server Durmadan Hata Veriyordu Hata Üstüne Hata Bıktım Ücretimi İStedim Beni Engelledi Anlıcanız xxxxsizin Teki Magdur bırakmadıgı adam kalmamış

taskafa

Acemi
Üye
dreamturk.com yılda 60YTL domain + host herşey sınırsız amaaaa arasıra siteye erişim kapanıyo ne msn ne telefonla destek veriyolar maillerinize cevap vermiyolar serverları çok yavaş makineleri çok kötü hiç tavsiye etmiyorum başta ilgilendiler gözümüzü boyadılar dünyada kalan son host firması o olsa ordan almam kendiminkini kurarım :D

yucell

Acemi
Üye
yeni bir firma olduklarını idda ediyorlar ben buradan almaya kalktım makinada sorun çıktı para iadesi istedim vermediler yani anlayacagınız dolandırıldım

insanlara dedicated die vps makinaları yutturuyorlar
paramıda atmadı dedicated sunucu alıcaktım dolandırdılar

web siteleri
celiksoft.net
hiçbir şekilde tavsiye etmiorum ben dolandırıldım sizde dolandırılmayın

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Gerekçenide yazmalısın, ayrıca bir firmayı kötülerken kendi bilgilerinide (site adresi) vermelisin ki inandırıcı olsun.

Mesajını düzenlersen sevinirim

Üst Alt