Hoşçakal şimdilik...

Hatıran var hatırlı
Yutkunmasa kelimeler..
Kendi kendilerini tutmasalar
Kaygılarım kaçışacaklar…
Adını koyacağım adsızlığın
Belki hiç olmadığım kadar ben olacağım…
Korkmadan;
Bir gitmekte ben bulacağım…
Sıvasız sılasız düşlerimde,
Birkaç kuruşluk döküntü bırakarak
Hoşça kal şimdilik..
Hiç kalmadığın kadar çok…
Hoşça kal…

Murat Safitürk

hoşca kal

Hatıran var hatırlı
Yutkunmasa kelimeler..
Kendi kendilerini tutmasalar
Kaygılarım kaçışacaklar…
Adını koyacağım adsızlığın
Belki hiç olmadığım kadar ben olacağım…
Korkmadan;
Bir gitmekte ben bulacağım…
Sıvasız sılasız düşlerimde,
Birkaç kuruşluk döküntü bırakarak
Hoşça kal şimdilik..
Hiç kalmadığın kadar çok…
Hoşça kal…

Nedense hatıran var hatırlı dediğinizden bu gidişi ,var kelimesi haksız kılıyor.Tabiki burda şiiri yazan siz okuyanda benim.
En azından ortak bir hatıranız var o kaç kez size sevdiğini söylemişdir kimbilir,yani sizin için atan veya atmış bir kalpden haberdarsınız.Böyle anlamlı satırları yazan biri şimdilik derken nasıl bir kayboluşu yaşamak üzere olduğunu muhakkak sezmişdir.Bu türlü vedalarda şimdilik olmaz, alevler içinde bir yol önümüze çıkarve durmadan o yolda yürürüz.İLham verici dolu ve yalın satırlar .Teşekkürler Sebla

Son düzenleme:
Nedense hatıran var hatırlı dediğinizden bu gidişi ,var kelimesi haksız kılıyor.Tabiki burda şiiri yazan siz okuyanda benim.
En azından ortak bir hatıranız var o kaç kez size sevdiğini söylemişdir kimbilir,yani sizin için atan veya atmış bir kalpden haberdarsınız.Böyle anlamlı satırları yazan biri şimdilik derken nasıl bir kayboluşu yaşamak üzere olduğunu muhakkak sezmişdir.Bu türlü vedalarda şimdilik olmaz, alevler içinde bir yol önümüze çıkarve durmadan o yolda yürürüz.İLham verici dolu ve yalın satırlar .Teşekkürler Sebla

gitmek istenilmeyen bir gidiştir bu...
Yorumlamanız için teşekkürler,fakat şiir sahibi Murat Safitürk

Üst Alt