Hocanın İlmi

F Tipi Bilim Hocanın İlmi

Fethullah Gülenin düşünce dünyası, ruhlar, cinler, periler, melekler, mucizeler, medyumlar, yogiler, büyüler, fallar, muskalar dünyasıdır.

Hocanın ilminde matematik, fizik, kimya, biyoloji, jeoloji, astronomi yok.

Onun bilim dalları: parapsikoloji, telekinezi, telestezi, psikokinezi, radyestezi, falcılık, ruhçuluk, medyumluk, falan filan

Bütün bunlara bilim dünyasının ne ad taktığı belli.

Kibarca söylersek: Sahte Bilimler.

Peki, ciddi din adamları ne ad veriyor? Onu da, onlar söylesin.
yazının devamı: bilimvegelecek.com

konunun amacını anlıyamadım :)) mevcut konulara yeteri kadar cevap veriyormuş gibi konu yetmiyorcasına böyle anlamsız konular açıyorsunuz şimdi bizene FETTULLAH GÜLENİN ilgi alanlarından ???????

Ben anlatayim, simdi diyor ki ; Hocalar ( zaten sosyalist burada her firsatta islama kinini kusan biri olmasa kendiside diyor ya " HOCA " yani ilahiyatci yani teolog ) dinden ve ruh ile ilgili seylerden anlarlar ilim bilim bunlarda arama...! Sahte bilim...!

Iyi güzelde senin gercek bilim diye yutturdugun , ve henüz bugün ekledigin kromozonlu protonlu cartli curtlu bilimin ne diyor
İnsan,bonobo, şempanze, goril, gibon ve orangutanla birlikte Hominoidea (İnsansılar) süperfamilyasına dahildir.
Bunlardan şempanze ve bonobo %99'luk gen ikizi olarak insanın yaşayan en yakın akrabalarıdır.

Yani diyorsun ki benim icin bilim ancak beni maymunla ikiz kardes yaparsa bilim...

Sayin adminler bakin ben hakaret etmiyorum Sosyalistin yazdigi ekledigi seyin kelimesine dokunmadan aktardim linkinide vereyim...

Ya sosyalist sen aslinda burada yazilarini yazarak vaktini heba etme, Neden biliyormusun Zannimca buranin iki adminide dahil tama mi na yakinimiz üyelerin biz hayvanligi maymunlugu ve bizi goril,orangutan ve sempanze ile hemde ikiz kardes eden evrim teorisine ( ilim ve bilime demiyorum bak burayi özellikle belirteyim ) biz inanmiyoruz , yani Yaratilisciyiz senin tabirinle..
Sen en iyisi Hayvanat Bahcesine git , orada maymun senpanze orangutan onlara anlat onlarda belki ya madem sen benim ikizimsin sen gibi olayim konusayim evrimleseyim der insan olur gelir senle...

Bizi maymunlastiramadin bari onlari insanlastir...

konunun amacını anlıyamadım :)) mevcut konulara yeteri kadar cevap veriyormuş gibi konu yetmiyorcasına böyle anlamsız konular açıyorsunuz şimdi bizene FETTULLAH GÜLENİN ilgi alanlarından ???????

Aynı soruyu defalarca sorar, anlattıkarımdan hiçbir şey anlamazsanız elbette cevapsız kalacaktır sorularınız.
Ayrıca dikkatinizi çekerim, anlamsız konulara yorum yapmak zorunda değilsiniz.
FG. sizi ilgilendirmiyorsa konuya bakar geçersiniz yada hiç bakmazsınız..
Her şey bu kadar basit..

He he... asil sorulara cevap vermeyen senmisin baskalarimi...

Acinacak haldesin, insan olma gururunu yasamak varken millete zorla Maymunlar alemi benim ikizim diye ziplayip duruyorsun... Biz ise el birligi etmis seni insanlar aleminin bir ferdi oldugunu inandirmaya calisiyoruz, buna ragmen yemedigimiz hakaret kalmiyor.. Ne diyelim ikiz kardeslerinle daldan dala zipla dur ozaman..

Aynı soruyu defalarca sorar, anlattıkarımdan hiçbir şey anlamazsanız elbette cevapsız kalacaktır sorularınız.
Ayrıca dikkatinizi çekerim, anlamsız konulara yorum yapmak zorunda değilsiniz.
FG. sizi ilgilendirmiyorsa konuya bakar geçersiniz yada hiç bakmazsınız..
Her şey bu kadar basit..

bizler burada konu açıp konulara yorum yapma ve düşüncelerimizi burada paylaşmak için varız siz şimdi bir konu açtınız ben konunun amacını anlamadım ve size sordum cevap: anlamadıysanız yorum yapmayın oldu sebeb daha önce bir çok kez anlatmışsınız neyi nezaman anlattınız ?ve dediğim gibi hali hazırda size cevap verdiğim sorular yönelettiğim konuların bir çoğuna cevap vermemişsiniz bu sizin adetiniz ise bilelimde ona göre hareket edelim .
sürekli anlattığınız şeylerin anlaşılmadığından bahseder durursunuz fakat ben ortada hiç birşey göremiyorum buyrun bana bir konu gösterin anlattığınız fakat benim anlamadığım.

China haksizlik etme, sosyalistin anlattiklarini yaklasik 5-6 aydir yazdiklarini toplarsan iki ana maddeye SIGAR ..bu kadarini anlamissindir .. en azindan ben sadece iki seyi anladim 5-6 aydir sayfalarca kopyalayip yapistirdigi yazilarin Ana Fikri $u :

Arkadasimiz kendisinin % 99 orangutan,sempanze maymun un ikiz kardesi oldugunu sürekli savunuyor ( Sayin Adminler dikkat bu benim degil sosyalistin ekledigi kendi yazisidir.. )

2.si ise Komünizm 1 tane bile insan kani dökmez...:prv: ( gerci komünizm de kan dökmek ile bizim algiladigimiz kan dökmek zannimca coook farkli seyler, sadece mu 2. $ik ta tek anlayamadigim nokta burasi )

China ha sahi sen bu kadarini anlamissindir daaa...!