• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Hizli Menü ?

enesyalniz

Acemi
Üye
YukseLL' Alıntı:
includes\custom_files/custom-header.php de en uste <?php kodunun ustune ekleyeceksin
Ya ben Okadar Aradım Ftpde ama neyin içinde bulamadım bu dediğin nasıl yapcam bunu ben ?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Php Nuke 7.4 e kadar surumlerde olan includes/myheader.php dosyasının yerine Daha ust surumlerde includes/custom_files klasorunun icine konan custom_header.php dosyası almıstır Bu dosyaya eklenen her kod sitede <head> </head> tagları arasına eklenmis gibi islem gorur

Kodlar eklenmis custom_header.php dosyasını ekliyorum bunu indirip direk includes/custom_files dizininin icine koy

enesyalniz

Acemi
Üye
YukseLL' Alıntı:
Php Nuke 7.4 e kadar surumlerde olan includes/myheader.php dosyasının yerine Daha ust surumlerde includes/custom_files klasorunun icine konan custom_header.php dosyası almıstır Bu dosyaya eklenen her kod sitede <head> </head> tagları arasına eklenmis gibi islem gorur

Kodlar eklenmis custom_header.php dosyasını ekliyorum bunu indirip direk includes/custom_files dizininin icine koy

Nuke Sürümü 7.5 inculed/my.header.php var ve orda head and head andı sildim ve kodları yapıştırdım ama bişi değişmedi Yüksel abi www.netailem.com/index.php bakabilirsin

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
includes/myheader.php dosyası var ise onu ac

BUL

Kod:
<?php
USTUNE EKLE

Kod:
            <SCRIPT language=JavaScript src="ssm.js" type=text/javascript></SCRIPT>
            <SCRIPT language=JavaScript src="ssmItems.js" type=text/javascript></SCRIPT>
NOT: Hizli menu zipin icinden cıkan ssm.js ve ssmItems.js dosyalarınıda sitenin ana dizinine ekle eger siten alt dizinde ise yukarıda eklenen kodlardaki adresi tam yaz

[DOWNLOAD]http://www.supermeydan.net/forum/upload/52466_hzlimenu-js.rar[/DOWNLOAD]

Üst Alt