• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

HİTLER mi? YAHUDİLER (sionist) mi?

Okunuyor :
HİTLER mi? YAHUDİLER (sionist) mi?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
HİTLER mi? YAHUDİLER (sionist) mi?
Hitler / İSRAİL Bugün (recent)
 

forumdayim

Tecrübeli
Üye
hitler cok feci isler yapmistir, yanliz onu bu duruma getiren olaylarda hic göz ardi edilmemelidir... o tarihlerde almanyanin cesitli yerlerinde yahudiler hiristiyan cocuklari kacirarak canli canli kanlarini süzerek öldürmek usulüyle, hamursuz bayramlarinda!! ekmeklerine kattiklari bu kanlari elde etmelerinden dolayiydi...

simdide sahipsiz filistinlilerin kanlarini süzüyorlar...:angry:
 

mopsy

Emektar
Üye
hitler cok feci isler yapmistir, yanliz onu bu duruma getiren olaylarda hic göz ardi edilmemelidir... o tarihlerde almanyanin cesitli yerlerinde yahudiler hiristiyan cocuklari kacirarak canli canli kanlarini süzerek öldürmek usulüyle, hamursuz bayramlarinda!! ekmeklerine kattiklari bu kanlari elde etmelerinden dolayiydi...
Merhaba!

Iste tekke anlayisinin tipik ornegi.
Ister aglayin ister gulun.

Sn.Alaaddin gunlerce Teymiyye hocaya uyan kafir demisti.
Sonradan HIC okumadigini agzindan kacirmisti.
Mursidi/seyhinin/hocasinin boyle dedigini ve bunu muteber gordugunu yazmisti.(yobaz)
Bu yuzden bu gibilere tekkeci dinci yobaz demistim.

Simdi yeni bir dram,cahillik ve yine tekkeci,dinci,yobaz ornegi.
Yahudiler Alman cocuklarini kesip kanlarini ekmege karistirip yediler diyor.
Hem de en buyuk hamursuz/dini bayramda.

Dinci degil dindar olsaydi,duydugunla amel etmez arastirirdi.
Dinci degil dindar olsaydi,duydugunla amel etmez TEVRATI okurdu.
Tasavvufu degil KUR'AN'i one alsaydi GIYBET/IFTIRA/ZAN/DEDIKODUDAN kacardi.

Yahudi dini bayramlarinin TEMELI Tevrattir.
Tevratta KAN Haram edilmistir.ASLA yenemez.

Ayrica boyle bir iddaa nurnberg mahkemelerinde bile iddaa edilmemisti.
Yahudi orjinli vatandaslarimizdan orjinini bilmedigim/bilmek istemedigim
Bu vatandasimizin cahilligi icin ozur diliyorum.
Allah cc islah etsin....

Tevrat'a göre Mısır'da Firavun'un köleleri olarak kullanılan ve üzerlerine ağır işler yüklenen Yahudiler, Tanrı'nın yardımıyla Musa'nın önderliğinde Mısır'dan çıkarlar. Ancak bu çıkış o kadar acele ve apar topar olmuştur ki, Yahudiler kendileri için hazırladıkları ekmeklerin hamurlarının mayalanmasını beklemeden pişirirler. Bu yüzden, bu bayramda mayalı hiçbir ürün tüketilmez. Pesah boyunca museviler mayasız hamurdan yapılmış matsa adındaki ekmeği yerler.

Yahudiler Hamursuz Bayramı'nda hiçbir kabaran veya mayalanan ürünü tüketemeyecekleri gibi, buğday, arpa, darı, yulaf, çavdar adı verilen tahılları ve bundan üretilmiş yan ürünleri de (makarna, bira, ekmek, vb.) evlerinde bulunduramazlar.
Hamursuz Bayramı'ndan önce evde büyük bir temizlik yapılır. Her taraf elbiselerin ceplerine kadar aranarak bu türden ürünlerin bulunmaması sağlanır. Evde bulunan bu türden ürünler satılabilir, bayram sonrası tekrar satın alınabilir. Ancak evde unutulmuş bu türden bir ürün bayramdan sonra bulunsa dahi yenmez.
 

orkuorkun

Kıdemli
Üye
hitler cok feci isler yapmistir, yanliz onu bu duruma getiren olaylarda hic göz ardi edilmemelidir... o tarihlerde almanyanin cesitli yerlerinde yahudiler hiristiyan cocuklari kacirarak canli canli kanlarini süzerek öldürmek usulüyle, hamursuz bayramlarinda!! ekmeklerine kattiklari bu kanlari elde etmelerinden dolayiydi...

simdide sahipsiz filistinlilerin kanlarini süzüyorlar...:angry:

Sn Aladdin herkesin bilmediği Kan olayını ele almışsınız. Çivili fıçı yada kanlı fıçıya sokulup sabah kahvaltısında çocuk kanı içmek. İnanç olayı Almanyada hitlerden önce serbestleştikçe Yahudiler de inançlarında fanetikleştiler. komunizme karşı yapıldı bu hareket.
Dünyadaki bütün savaşları tetikleyen sebeplerden biridir bu. Fanetizm. Ve şu anda dünyada da bu sistem ile savaşlar oluşturulmakta . Etyopya Afganistan,afrika ,malezyada dahi din üstünden oyunlar oynanmaktadır. Malezya bütün dinlere hoşgörülerle bakan tek ülke idi. bir cennetti Ama fanetikleşti şimdi içsavaşla karşı karşıya, Dünyanın en yüksek kulesi oradaydı kuala lumpurda.Teknolojide yükselmişti. Birilerine onun aşırı gelişmesine dur dedi. Durdurdu. İran da aynı idi ortadoğu zenginleşmeye başlamıştı. Beyrut körfez ülkeleri eğlencenin turistlerin en bol olduğu ülkelerken. Aşırı dindarlık getirildi. Acemlerin tek farkı akıllı ve yenilmeyen medeniyet olmasıdır.
--
O zamanlar Dünyada Komunizme karşı Anti komunist Aşırı inanç politikası oluşturuldu. Almanlar da savaş öncesi sadeleşti Hitler bu iş için tesadüf seçilmemişti. savaş için uygun zemin oluşturuldu. Komunizm o zamanki küresel güce tersti çünkü pazarları kayboluyordu. Komunist ülkeler bağımlılıktan kurtulup sınırlar oluşturdukça satacak pazarlar azaldı. Adamlar kendi malını üretince çıkarına ters düştü.
Ağız tadı iyi olanlar bilmez. Pişmemiş çiğ biftek , STEAK eskiden kalma fransız ağız tadı değildir. Münevver olayları din özgürlüğünün kendine verilmesini isterken başka dinlere verilen özgürlükler sayesinde bundan sonra da olacaktır. 10 yıl öncekiler unutulmuştur. Devlet bunun deşifre olmasını istememektedir. Dinin Fanetizmi Nasyonalizm getirmekten ziyade savaş ve bölünme getirmek için kullanılır. Almanya nasyonalistleşmişti (din ve ırk milliyetçiliği) Hitler savaştan sonra dejenere oldu. Almanya ülkesinde artık Gerçek alman , İngilterede gerçek ingiliz kraliyet ailesinde bile yok Göçmenler her yanı kaplamıştır Dünyadaki Küresel güç kontrol edemeyeceği aşırı milliyetçiliği ve dindarlığı sevmez. Sadece kullanmak için besler. Savaş için organize eder. Herşey olduktan sonra kendi parçalar. Bugünkü Talibanı rusyaya karşı besleyip Türk askerini cepheye sokup Müslümanı müslümana kırdırdırğı gibi kendi de çekilir.
--Aşırı dindarlık bu sistemin bir parçasıdır. Aşırı dindar olanlar kullanılacaktır sonra imha edilir. Hiçkimse size özel devlet kurma garantisi vermez. Ruslar ermenilere aynı vaadi vermişti. Kullanıldılar. Neden ermeniler diyorum çünkü ortodoksluktaki en koyu ırklardan biri Ermenilerdir.
İsrailde filistinle savaşan askerlerin çoğunluğunun elbisesini çıkartın geçmişini ırkını bakın. Yahudi çıkmayabilir. sonradan yahudi olmuş araplar,Türkler de vardır. İşsizlik yüzünden yahudi olup orduya katılmıştır. Ama onunla bir anlaşma yapılır. öldüğü zaman arkasından yahudiydi yazacaktır. insan açlık için çok şey yapabilir. Kendi babasını bile öldürebilir.
Herşeye Küresel güç karar verir. Hindistanda askere kayıt olan çocuklar. Anne babalarını sopayla dövmüşlerdi bir zamanlar Gandhi gelmeden önce.
Küresel güç yeni değil eskidir. sadece oyuncular değişir. Oyuncu olamadığınız müddetçe Piyonsunuzdur. Eskiden kölelik sistemi vardı hala vardır. Şimdiki fark sadece kendi isteğinizile köle oluyorsunuz. Herşey aç kalmamak için. Sahibi bir köleyi öldürebilir.
Türkiye piyonluktan çıkıp nasıl oyuncu olacağını öğrenmek zorundadır.
Küresel Güç Dünyanın % 76 lık sermayesini oluşturur. bağırarak susturamazssınız sadece 1 tane bankası Türkiyenin bütün bütçesinden daha fazla varlığa sahiptir. Şunun malını protesto edicem demekle olmaz o işler. Ve şimdi sadece Çin ile masaya oturur.
Birşey üretiyorsanız dünyaya hükmedersiniz. Fabrikalar kapanıyorsa işsizlik artıyorsa sizi kontrol ederler
 
Son düzenleme:

mopsy

Emektar
Üye
Sn.Alaaddin;

Verdiginiz link bile size cevap vermeme nedendir ama
Soze sn. Orkuorkunda dahil olmus.
Gerci sizin linkteki kitabi okudugunuzdan supheliyim ama.
O tarihlerde almanyanin cesitli yerlerinde yahudiler hiristiyan cocuklari kacirarak canli canli kanlarini süzerek öldürmek usulüyle, hamursuz bayramlarinda!! ekmeklerine kattiklari bu kanlari elde etmelerinden dolayiydi...
Iddaasini one atiyorsunuz,sonrada:
bu konuda yazilmis bu kitap cok önemli...
ÖTÜKEN
diye link veryorsunuz.Linki aciyoruz ve
”o tarihlerde almanyanin cesitli yerlerinde yahudiler
hiristiyan cocuklari kacirarak canli canli kanlarini süzerek... ”
diye O TARIHLERDE olan tek bir bilgi yok.
Tek bir resmi yazi yok.
CIMBIZLANMIS efsanelerden cumle parcaciklari.

Halbuki bozulan ekonomi durumunu kamufle etmek amaciyla provakasion kokulu
Savas oncesi Almanya'da ev ev dagitilan almanca yayin ve resimleri bulabilirsiniz ki:

Alman devleti bunlarin Yahudi dusmanligini olusturmak amaciyla
Duzenlenmis duzmece haber olmalaridan dolayi Israilden ozur dilemisti.

Yahudilere kizmak baska IFTIRA etmek baska.

Simdi verdiginiz masal kitabinin test edilebilecek bilgi bolumune bakalim.
Yani Tevrat alintilarina:
KAN İÇME
Bu sapık adet asırlardır bir kısım fanatik Yahudiler tarafından uygulanmaktadır. Bazı bağnaz Yahudi kolları, Tevrat’ın insan kanı içme ve insan boğazlama konusundaki emirleri doğrultusunda sayısız insanı kanlarını almak için öldürmüşlerdir.

“Çünkü o gün orduların Rabbi Yehova’nın günüdür. Hasımlarından öç alsın diye öç günüdür. Ve kana kana onların kanını içecek.” (Yeremya Bölümü, 46/10)
Orjinalina bakalim.
10 "Çünkü o gün Her Şeye Egemen Egemen RAB'bin günüdür. Düşmanlarından öç alması için Öç günüdür. Kılıç doyana dek yiyecek, Kanlarını kana kana içecek. Çünkü Rab, Her Şeye Egemen RAB Kuzeyde, Fırat kıyısında kurban hazırlıyor.
...Kilic yiyecek icecek...

Yani cok kanli bir savas olacak.
Aradan;"Kılıç doyana dek yiyecek" bolumunu cikar;
Sn.Alaaddinler gibilerin bilgi kitabi olsun.
Nasilsa okuma arastirma yok.NAKIL var ya......

Simdi Tevratin Rabb’inin HUKUM farzlarina kulak verelim.
Yaratilis 9

2 "Yerdeki hayvanların, gökteki kuşların tümü sizden korkup ürkecek. Yeryüzündeki bütün canlılar, denizdeki bütün balıklar sizin yönetiminize verilmiştir.
3 Bütün canlılar size yiyecek olacak. Yeşil bitkiler gibi, hepsini size veriyorum.
4 "Yalnız kanlı et yemeyeceksiniz, çünkü kan canı içerir.
5 Sizin de kanınız dökülürse, hakkınızı kesinlikle arayacağım. Her hayvandan hesabını soracağım. Her insandan, kardeşinin canına kıyan herkesten hakkınızı arayacağım.
6 "Kim insan kanı dökerse, Kendi kanı da insan tarafından dökülecektir. Çünkü Tanrı insanı kendi suretinde yarattı.
7 Verimli olun, çoğalın. Yeryüzünde üreyin, artın."
..."Yalnız kanlı et yemeyeceksiniz, çünkü kan canı içerir...

Ibranice cihadin sertligini anlatan benzestirme cumlelerini
A-teist lerin Kur’an dan yaptiklari gibi ortaya konulursa soyle bir komedi olusur
Hezekiel 39
20 Soframda atlardan, atlılardan, yiğitlerden ve her çeşit askerden bol bol yiyip doyacaksınız. Egemen RAB böyle diyor.
Yani Yahudiler yam yam mi?
Israilde lokantalarda insan eti mi satiliyor.
Kan cola mi satiliyor
Vampirler mi var?

Atmanin da bir siniri olmali.
 

forumdayim

Tecrübeli
Üye
sn.mopsy, sizi bu kadar yahudi savucunuluguna soyunduran sebep nedir? bir kan baginizmi var...

ÖTÜKEN

ben bu kitabi takriben 30 sene önce okumustum... sizin ille inanmanizda gerekmez...
 

mopsy

Emektar
Üye
sn.mopsy, sizi bu kadar yahudi savucunuluguna soyunduran sebep nedir? bir kan baginizmi var...

ÖTÜKEN

ben bu kitabi takriben 30 sene önce okumustum... sizin ille inanmanizda gerekmez...
Merhaba!

Cevap burda:
http://www.supermeydan.net/forum/forum357/thread54906.html

Sn Aladdin.
Kitapta Tevrat ayetlerini nasil cimbizladigini yukarida gordunuz.
Verdiginiz bolumde Almanya olaylari iddanizla ilgili bilgi olmadiginizi gordunuz
Tevratin Kan yemeyi haram eden ayetini gordunuz,

Iftiranin ozru olarak ikinci iftiraya kanat acis.
Verdiginiz cevap;"mopsy yahudi misin?'
Iste tam Dinci yapisi...

Yahudileri sevmemek baska;
Iftira baskadir!
 
Üst Alt