• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Hiç yoktan iyidir mi demek lazım acaba?:)

Okunuyor :
Hiç yoktan iyidir mi demek lazım acaba?:)

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Hoşlandığınız yada sevdiğiniz insanın sizinle arkadaş olmak istemesine nasıl tepki verirsiniz ?

carloss

Kıdemli
Üye
Sevilebilecek kadar değerli bir insan arkadaş olarakta olsa hayatımda olmalı. Tabi işin ucu sadece hoşlanmaktaysa, şayet, aşıksam çok yakın durmamaya çalışırım. Aşk tehlikeli bir duygu.

eмiLy

Kıdemli
Üye
''Hiç yoktan iyidir'' mantığıyla değil tabi ama sevgilim olmasını istediğim biri zaten değerli biridir ve o beni bir arkadaş olarak görüyorsa, buna karşı olmam, sonuçta değerli birini bana aşık olmamış diye hayatımdan çıkarmam kadar saçma bir şey olamaz. Bu beni biraz üzebilir tabi, özellikle de sevgilisi var ise, ama dediğim gibi o bana karşı benim ona hissettiğim şeye bir şeyler hissetmiyor diye, ona düşman kesilmem, genelde insanlar bunu yaparlar, hatta gururuna yediremeyen kişi ''uzanamadığım ciğere mundar derim'' mantığıyla hareket eder ve iyice çirkinleşir, bana yapılan ve hoşlanmadığım bir şey olduğundan asla bu mantıkla hareket etmem.
Bir de şöyle bir şey var ki ben sevilmeyi, aşık olunmayı seven biriyim, bana ilgi göstermeyen birine karşı bir şey hissetmeyeceğimdir de zaten. Beni sürekli tersleyen biri bile olsa, ben bana karşı bir şey hissettiğini biliyorsam, ondan hoşlanırım. Bu hesaplanmaz ki diye düşünebilirsiniz tabi, ama söylediğim farklı bir şey, zaten ilgisi (sürekli ilgilenerek bunu göstermesinden bahsetmiyorum) ondan hoşlanmama sebep olan, aksi takdirde farkına varmayacağımdan eminim.

Son düzenleme:
Üst Alt