• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Hiç Kenara İtildiniz mi?

• Konbuyu başlatan İnci
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 2K

İnci

Kıdemli
Üye
Birine çok değer veriyorsunuz,her türlü özveriyi gösterip her zaman onun yanında o
değer verdiğiniz insana destek olup onu yüreğinizin en güzel köşesine koyuyorsunuz.
Sonra bir başkası çıkıyor ve sizin yerinizi alıyor ve siz bir kenara itiliyorsunuz.
Bu bazen sevgili,bazen bir dost, bazende çok sevilen bir arkadaş olabiliyor.

Bugüne kadar kenara itilmişlik duygusunu hiç yaşadınız mı?

orkuorkun

Kıdemli
Üye
ilgi azalması mantıklıdır. İnsanın içindeki keşfetme duydgusuyla alakalı. Bıkarız. Keşfettikten sonra aynı tadı kalmaz. ilk sevgililer ilk ilişkiler unutulmaz çünkü ilk keşiflerimizdir. Keşfettikten sonra köşeye bırakırız o artık sıradandır. Hatta kırabiliriz
Çocuklar oyuncakları bıktıkları için yada istemeden kırarlar. Bıktıktan sonra kırılan oyuncak genelde parçalanır. Herşey çocuklukta saklı

eмiLy

Kıdemli
Üye
Bir başkası çıkıp benim yerimi alsa bile ben kendimi kenara itilmiş hissetmem.
Daha doğal ne olabilir ki?

sahrabetis

Kıdemli
Üye
Hiç kimse olmadığı halde kenara itildiğim bir durum oldu ve açıkcası çok zor bir durumdu. Çok değerli bir konumdan birdenbire önemsiz bir halde oluvermek çok zor ancak şunu anladım ki ben değerimden bir şey kaybetmiyorum. karşıdakinin değer verme oranı azalsa bile bu onun tercihi ...

carloss

Kıdemli
Üye
Ömür boyu dostluk, sevgililik antlaşması mı yaptık ? Öyle bir durum söz konusu mu ? Nasıl ki terk edilmek yoksa ( ayrılık vardır ) itilmekte yoktur. Demek ki fikren, manen, belki madden uymuyorsun diğer x kişisine, zorlamanın alemi nedir öyle ise?

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Hiç olmadı gerçekten, umarımda olmaz. Çok değer verdiğim biri tarafından kenara hiç itilmedim. Ben de itmedim galiba, ufak tefek uzaklaştırmalar dışında, hayatıma kolay kolay kimseyi almam, aldığım kişiyide kolay kolay kenara itmem...

kirmizigül

Kıdemli
Üye
Birine çok değer veriyorsunuz,her türlü özveriyi gösterip her zaman onun yanında o
değer verdiğiniz insana destek olup onu yüreğinizin en güzel köşesine koyuyorsunuz.
Sonra bir başkası çıkıyor ve sizin yerinizi alıyor ve siz bir kenara itiliyorsunuz.
Bu bazen sevgili,bazen bir dost, bazende çok sevilen bir arkadaş olabiliyor.

Bugüne kadar kenara itilmişlik duygusunu hiç yaşadınız mı?
size katiliyorum birden ici bosatilmis bir cuvala dönüyor insan.

modern

Amatör
Üye
Kenara itilmiş eski bir paspas gibi hissetmiştim bir kere. Ama sonra anladım ki aslında benim bir kenara ittiğim zannedilip bu duygu bana kurgu olarak yaşatılmış. Çok kötü bir duyguydu.Şimdi ise ikimizde birbirimizi bir kenara ittik bekliyoruz...

Üst Alt