Hediye fikirleri,hediye seçenekleri, romantik hediye fikirleri, sevgiliye hediye fikirleri, süpriz hediye fikirleri, İlginç hediye fikir ve önerileri, Orijinal Hediye Fikirleri, Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yılbaşı Hediye Fikirleri

Braveheart.jpg

Birlikte izlediğiniz bir filmin afişi onun hiç unutamayacağı bir hediye olacaktır.

fidan.jpg

Sevdiklerinize hediye alırken içerisinde yaşadığınız dünya adına duyarlı bir harekette bulunabilirsiniz. Dikilen fidan ile birlikte fidanınızın yerini gösteren bir kroki ve sertifika da alıyorsunuz. Aşkınızla birlikte büyütebileceğiniz gibi mesajlarla hediyenizi sevgiliniz için özelleştirmeniz de mümkün:)

jj.jpg

Çok şık bir kalem alabilirsiniz hatta üstüne isim yada küçük bir notda yazdırabilirsiniz..

65.-Yaş-Doğum-Günü-Partisi-için-Hediyeler-2.jpg

Kartların tasarımında yaşgünü olan kişinin resmini, partinin tarihini ve partinin yapıldığı mekanı kullanabilirsiniz. Parti sahibi de kart oynamayı seven biriyse çok uygun bir hediye olacaktır.

askiniza_hediyeler_03.jpg

Evet, aynen öyle, gidip güzel bir şişe buluyoruz, böylece aşkımızı bu şişe ile resmen ilan etmiş oluyoruz. Herhangi biri işimizi görür, ama tercihen renkli ve küçük olsun. Şişenin etiket kısmına sevgilinizle birlikte çektirmiş olduğunuz, eğer yoksa sadece ona ait güzel bir fotoğrafı suyla biraz eskiterek yapıştırın, (ne de olsa denizde bulunmuş bir şişe bu), içine de biraz kum, kırmızıya boyayacağınız minik çakıl taşları, küçük bir gül ve de ona olan aşkınızı anlatan şu şiirlerden yazıp koyun. Mantar bir kapakla şişeyi kapatın ve güzel bir paket yapın. Bulabilirseniz, şişenin ve resmin etrafına yosun parçaları da yapıştırabilirsiniz, çok hoş durur. Göreceksiniz, sevgiliniz bu hediyeye bayılacak.
 
  • Etiketler
    hediye fikirleri orijinal hediye fikirleri romantik hediye fikirleri süpriz hediye fikirleri yılbaşı hediye fikirleri
  • Üst Alt