• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Haziran 2008 Altın üye Yarışması

• Konbuyu başlatan YukseLL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 21
  • Görüntüleme 4K

Okunuyor :
Haziran 2008 Altın üye Yarışması

Haziran 2008 Altın üye oylaması

• Kullanılan toplam oy
    45

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Haziran 2008 supermeydan altın üye oylamasına girmeye hak kazanan en aktif 10 üyemiz ve ay içinde gonderdikleri mesaj adetleri aşağıdadır.

HAZİRAN AYI ALTIN UYE ADAYLARI

SAHARAY : 564 mesaj
RABİA : 509 mesaj
aliÖZDEMİR : 468 mesaj
Karakarizma : 303 mesaj
carpediemcan : 250 mesaj
sheytan : 189 mesaj
anarshe : 160 mesaj
pusucukurt : 144 mesaj
Y:E:K. : 126 mesaj
Beylerbeyi : 123 mesaj

NOT: 1 Oylarınızı atılan mesajlardaki yararlı bilgilere göre değerlendirip ,objektif olursanız daha etik olacaktır.
NOT:2 oylama süresi 1 Agustos 2008 de bitecektir.

funda.da

Acemi
Üye
baya bi zor oldu ama sonunda karar verebildim oyumu sheytana verdim bakalım nolcak sonuç:Seguridad: diğer arkadaşlar kızmasın ama

M ü e l l i f...

Kıdemli
Üye
Sevgili Arkadaşlar.
Süper'in her bir üyesi, benim nazarımda birer REŞAT ALTINDIR. Görülen tablonun dışında, inci leri kıskandıracak kalp güzelliğine sahip, forum arkadaşlarımızın olduğunu biliyorum. Bu fakıre oy kullanan arkadaşlara teşekkür ederken, bu değere kendimi asla laik görmediğimi bilmelerini istiyorum.

Sevgi ve Saygılar efendim...

serseriozi

Tecrübeli
Üye
yaklaşık 1 yıldır buradayım belki daha fazla kazanmak önemli değil ama listede olmak isterdim
ayrıca SAHARAY arkadaşımıda kutlarım

S

SAHARAY

Ziyaretci
Defalarca bu tarz anketlere katılmak istemediğimi söylediğim halde yine bu ankete ismim eklenmiş.

Ben en aktif üye falan değilim bir daha bu tarz anketlerde ismimi görmek istemiyorum.

Hatta çok rica ediyorum hiç bir ankete beni eklemeyin lütfen.Tşk

Gül@y

Kıdemli
Üye
Defalarca bu tarz anketlere katılmak istemediğimi söylediğim halde yine bu ankete ismim eklenmiş.
Ben en aktif üye falan değilim bir daha bu tarz anketlerde ismimi görmek istemiyorum.
Hatta çok rica ediyorum hiç bir ankete beni eklemeyin lütfen.Tşk
Biz kimseyi ankete zorla sokmayız SAHARAY hanım buyur bu linkte bilhassa kendin istemişsin ankete girmeyi Nisan 2008 Altın Üyeyi Seçelim kendi ile çelişen biri kendi egoları adına ancak bukadar konuşabilir,neyapalım aktif üye yerine Yüksel abi sana yeni bir isimmi versin biz böyle yarışmalarla üyelerimizi ödüllendiriyoruz işte,ama görüyorumki SAHARAY sen sadece konuşmayı seviyorsun ama öyle ama böyle..

çerkeş18

Amatör
Üye
Biz kimseyi ankete zorla sokmayız SAHARAY hanım buyur bu linkte bilhassa kendin istemişsin ankete girmeyi Nisan 2008 Altın Üyeyi Seçelim kendi ile çelişen biri kendi egoları adına ancak bukadar konuşabilir,neyapalım aktif üye yerine Yüksel abi sana yeni bir isimmi versin biz böyle yarışmalarla üyelerimizi ödüllendiriyoruz işte,ama görüyorumki SAHARAY sen sadece konuşmayı seviyorsun ama öyle ama böyle..
Tam siyasetçi istemem yan cebime koyun:Cachondon:

Üst Alt