• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Haydi! Uyanın Artık

Okunuyor :
Haydi! Uyanın Artık

KİRMİZİELMA.05

Tecrübeli
Üye
Haydi!
Uyanın Artık
Sıra Bizde
Özgürlüğünüzü ve seçenekleri kullanın
İsviçre!
Ürünleri ve Markaların Satın Almayınız!
Dikkat Barkod 760 ve 769 Başlayan
Wenger Çakısı* Paul Picot Saati* Rubis Makas* Suchard Çikolata* TAG. Hever Telefonu* Bodum Çay ve Kahve* Nacar Saat* Hero Ülker Bebek maması* DKNY Giyim*
Nestle Çikolata* Nestle Bebek Maması* Nescafe* KitKat*
Erikli Su* Dugena Giyim* Clinton Saat* Sede Mobilya*
Avent Ped* Armani Kozmetik* Dolce Kozmetik* Bind Çikolata*
Gabbana Kozmetik* Gucci Kozmetik* Versace kozmetik* Hugo Boss Kozmetik* Hugo Boss Giyim* Medela Pil ve adaptörü* Tissot Saat* vs.
Almayınız!
ALDIĞIMIZ ÜRÜNLERE DİKKAT!
TÜRK Malı(TM-869.BARKOD)TÜRK MarkaSI OLSUN
Güler yüzlü destekleriniz için sonsuz Teşekkürler NOT. Cesur arkadaşım ( Öğretmenim ) Türkiye seninle gurur duyuyor. Çok değerli desteklerin için teşekkür ederim. Saygılarımla*** Aralık 2009 ***KİRMİZİELMA.05

carloss

Kıdemli
Üye
Her ne kadar sosyalist düzenin gelemeyecğini bilsemde, para babaları olduğu müddetçe bu kafa tutmalar , saman alevi gibi olur. Değil mi ?

carloss

Kıdemli
Üye
Dedim o kadar Atatürk Miliyetçiliğini savunuyorum diye. Boşalttılar değerlerin içini ya da kafalarına göre doldurdular. Şimdi yandım anam, yanarsın tabi.

Amerikayı protesto edip mallarını almamazlık edemezsin, Amerikan menşeli kaç bin tane ürün var biliyor musun ? Ya da italya , ya da isveç ? Ve kaç tane Türk vatandaşı bu işyerlerinde çalışıyor? Sokmuşsun adamları yatağına sonra bana dokunma başım ağrıyor ....

Üst Alt