HaYaT & BeN (Bizzat kendim yaşadım)

HaYaT & BeN
Ben henüz 12,5 yaşındayım bu olayı 4 ay içinde yaşadım 2 kişiye aşık oldum ama olmadı işte hiç 12,5 yaşında bu kadarda aşık olunurmu demeyin ben oldum...

Bi çocuk wardı yani ben öle sanıyomuşum...15-16 yaş arası gibi gösteriyodu ben ona aşık olmaya başlamıştım sırf onu görmek için internet cafeye giderdim we hergün görürdüm aradan 3 hafta geçmişti birgün internet cafede onun 19 yaşında olduğunu öğrendim ve orda yıkıldım neyse aradın 1 ay geçti ve ben birisine daha aşık oldum artık ondan başkasını düşünmez oldum birgün telefonumu birisi çaldırdı bende çok meraklıyımdır msj attım kimsiniz diye oda yalçın dedi yalçın derdemez beni ara mısın kontörün warsa dedim o kdr çok mutlu ve heyecanlıydımki anlatamam neyse yalçın aradı beni konuştuk biraz yaşımı sordu 12,5 dedim sen dedim ben onu 15-16 yaşlarında sanıyodum gene 20 dedi işte o an ağlamamak için kendimi çok zor tuttum nasıl ağlamam?Sen benden küçüksün dedi abi çok özür dilerim kusura bakma ben sizi başka bi yalçın sanmıştım 15-16 yaş arası dedim ay cnm benim ya neyse sağlık olsun dedi görüşürüz dedim ve kapattım
İŞTE HAYAT SADECE BANA GÜLMÜYO

ooooo
küçük kız
sen durumu baya baya bayaaaaa bi abartmıssın
bu ne
elbise degistirir gibi sevgili degistirip asık olunurmu
sen kız çocugusun kendine dikkak et
türkiye burası,daha pek çok seyi bilmiosun ama sen farketmeden adın çıkar
biraz toparla kendini derim
ve herkesede güvenme
nası her kız güvenilir deilse , her erkekte güvenilir içi dısı bir deildir
hayatın kararır