Hatay Yabancı Dil Kursları

Bilgisel Teknotek Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursu
Hatay İskenderun'da hizmet veren bir kurstur. Bilgisel Teknotek Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Bilgisel Teknotek Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Bilgisel Teknotek Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: HATAY / İSKENDERUN
Adı: BİLGİSEL TEKNOTEK BİLGİSAYAR VE YABANCI DİL KURSU
Adresi: KURTULUŞ MAH. ŞEHİT PAMİR CAD.79/1 SOKAK NO:1 İSKENDERUN-HATAY
Telefon Numarası: 3266142606

İskenderun Arı Dil Kursu

Hatay İskenderun'da hizmet veren bir kurstur. İskenderun Arı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. İskenderun Arı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. İskenderun Arı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: HATAY / İSKENDERUN
Adı: İSKENDERUN ARI DİL KURSU
Adresi: KANATLI CAD.HAVUZLU ÇARŞI NO:53/1-2-3-4-TERAS KAT İSKENDERUN-HATAY
Telefon Numarası: 3266139972

İskenderun Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursu (bem)

Hatay İskenderun'da hizmet veren bir kurstur. İskenderun Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursu (bem) yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. İskenderun Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursu (bem) gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. İskenderun Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursu (bem) kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: HATAY / İSKENDERUN
Adı: İSKENDERUN BİLGİSAYAR VE YABANCI DİL KURSU (BEM)
Adresi: ÇAY MAH.ULU CAMİ CAD.104.SOKAK NO:1 KAT:2-3-4-5 İSKENDERUN/HATAY
Telefon Numarası: 3266141686
Faks Numarası:
E-mail Adresi: bemkemal@hotmail.com
 
Üst Alt