• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Harfler yanyana gelsin bugün

• Konbuyu başlatan Guney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 26
  • Görüntüleme 4K

Okunuyor :
Harfler yanyana gelsin bugün

Guney

Kıdemli
Üye
Bugün sana yazmak istiyorum uzun, uzun cümleler kurmak ve sevda sözcükleri fısıldamak cümlelerin gizemiyle kulağına.

Cümleler; hani bir sürü harfin bir araya getirdiği ve bir sürü anlamlar yüklediğimiz kendimizce.

Ünlemle seslendiğimiz virgülle nefeslenip nokta ile ”belki bir gün” diyerek bitirdiğimiz.
Yazmak istiyorum bugün sana güneşin altında nasıl üşüdüğümü anlatmak,yağmurda sensiz yürürken hiçbir damlanın beni ıslatamadığını,martı çığlıklarında nasılda özlemlerimden vazgeçtiğimi .Yazmak istiyorum sana harflerin bir araya gelmeme isteğine bile karşı çıkarken.

Yazmalıyım bugün seni harfler yan yana gelmeli bugün sana dair,öfke nöbetlerini anlatmalıyım bugün tüm harflere inat.Cümleler kısa mı olmalı yoksa öfkeyle uzamalı mı bilmiyorum sormamalı bana ne harfler nede kalem ve kağıt.
Yazmalıyım bugün hiçbir harfin hatrı kalmamalı bende biraz onlardan biraz bizden birazda renklerden oluşturmalıyım seni.

Ve yazmalısın bugün güneşin kızıllığındaki durağanlığı… Yazmalısın bugün sesiz harflerim söz verdi bana üzmeyecekler yazarken seni…
S. Güney..

Sevgili dostlar sohbet edelim bugün az da muhabbetimizin keyfi olsun yüzümüzde ışıldayan.
Bugün yazın belki iki cümle belkide uzun uzun sevdaya dair.
Yazın öfkenizi bugün ,yazın harfleriniz koşsun ve bugün içinizdeki cümleler bir araya gelip konuşsun..

İnci

Kıdemli
Üye
Ben kendi yazdığım bir dörtlükle konuya katılayım...

Aşk ve nefretin arasındaki
Bölünmüşlüğün çelişkisi
İçimde yasadığım
sen' le ben' im savaşında...

Son düzenleme:

Guney

Kıdemli
Üye
"Bir kadını anlamak bir şarabı analiz etmek gibidir" diye okumuştum bir yerlerde ve devam etmişti
" Dünüyle , bugünüyle ve yarınıyla sizde bıraktığı , bırakacağı tatları sevmek , yeniden onu içebilmek arzusuyla yanıp tutuşmak gibidir." diye..
Şimdi "buruk bir tat dır şarap ve buruk bir tat gibidir kadın.Eğer sarhoş olmaksa isteğiniz zaten her bahane sizin .
Hüzün de sizin , sevnç te sizin...
Ama durun Sarhoşun hep bir bahanesi vardır içmek için ama aşığın bahanesi olmaz tek bahanesi sevgisidir...,
Eğer bir kadın Işığıyla , neşesiyle , kahkahalarıyla başınızı döndürebiliyorsa , gözleriyle gözlerinizi okuyabiliyorsa , sevincinizi, hüznünüzü paylaşabiliyorsa o kadın sizin şarabınızdır...
Buyrun ister için sarhoş olun ister mahzende yıllandırın...

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Harfleri tutuklamalı ,kelimelerle birlikte cümle olup kimsenin kalbini kırmasınlar diye

Eğer aşk dolu kelimeler söyleyeceklerse onları affedelim dostlar :)

İnci

Kıdemli
Üye
Sesimi duyuyor musun? İnadına; Avaz avaz susuyorum! ..
Yanımda yoksun, Ama; Bende çoğalıyorsun!... İnadına…

Guney

Kıdemli
Üye
Bugün günaydınlarım var güneşe ..
"HİŞŞTT" diyen göz kırpmalarla.
Sokak köpeğinin arsız dansı var korkutmaya çalışan havlamalarında bugün seninle uyandım güne yıldızlerın altında uyu demiştin ama bak güneşle uyanmayı ben akıl ettim.

GÜNAYDIN....

İnci

Kıdemli
Üye
Harfler yanyana gelmiyor bugün.Her biri dağıldı bir köşeye dudaklarını büktü konuşmuyor...
Yarım yamalak cümleler kuruyorum anlamsız. Kendimin bile anlamakta zorlandığı...

Guney

Kıdemli
Üye
"Aşk devrim demektir.Ama devrim darbe değildir.
Sen benim devrim sebebim oldun lakin sürekli yaptığın darbelerden her defasında on yıl geriledi on parçaya bölündü kalbim"

Guney

Kıdemli
Üye
Tuhaflığın yine üzerinde!
Hani zaman zaman bilinebilen sen
yine bilinmeyensin
Sanki değişerek değiştiren
iki alıp bir verensin..

Sen canlı cansız,güzel çirkin
karanlık aydınlıksın..
Solunan hava içilen su ,işlenen toprakla
hep dönüyor,dönüyorsun...