• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Harf ve dil devrimi hakkında fikir ve düşünceleri

• Konbuyu başlatan simqe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 54
  • Görüntüleme 10K

Okunuyor :
Harf ve dil devrimi hakkında fikir ve düşünceleri

ARIZA

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
Soru sordun mu bilmiyorum zira yorumunun sadece son kısmını okudum :))
Demene bile gerek yok, her kes senin zaten ezbere yazdigini biliyor...
Yazilanlari okusanda okumasanda sen yazman gereken ne ise onu her halukarda yazmayacakmisin...?
Yarinda ezberletirler üc kelime gelir onuda ekler gidersin...!

tntcool

Kıdemli
Üye
Demene bile gerek yok, her kes senin zaten ezbere yazdigini biliyor...

Yazilanlari okusanda okumasanda sen yazman gereken ne ise onu her halukarda yazmayacakmisin...?

Yarinda ezberletirler üc kelime gelir onuda ekler gidersin...!
Hayır diğer yorumcuların yorumlarını okuyorum, sadece senin cehaletine tanık olmak istemiyorum... :))

ARIZA

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
Harf Devrimi hakkinda yazdigin bilimsel (!) bilgelik ve ilim kokan yazilarin....
$u yazdiklarinda Bilim in B sini göstermeyide birak zerre mantik olan yerini göster diyecegim oda yok....
Harf devrimi olmasaydı içimizdeki cahil sayısı daha fazla olacaktı .... :)
A ayrlı ala ula da ambırleyli ap up
Be beyrli bala bula da bumburleyli bap bup
Ce ceyrli cala cula da cumburleyli cap cup...

Atamızdan Allah razı olsun. O olmasaydı şimdi yunan alfabesi ezberliyorduk ve ekmek şarap ayini yapıyorduk... ( Tabii ki o zaman da içimizde hristiyan yobazlar olurdu o ayrı mesele)
Ama var olan birseyleri söyleyeyim, SIFIR,, Bilgi SIFIR MANTIK , hatta SIFIR Yorum...Buna ragmen kendini alim görüp seni elestiren olursa Cahil ilan etmek... Ba$ka ne maharetin var ki ...?

tntcool

Kıdemli
Üye
Harf Devrimi hakkinda yazdigin bilimsel (!) bilgelik ve ilim kokan yazilarin....
$u yazdiklarinda Bilim in B sini göstermeyide birak zerre mantik olan yerini göster diyecegim oda yok....
Ama var olan birseyleri söyleyeyim, SIFIR,, Bilgi SIFIR MANTIK , hatta SIFIR Yorum...Buna ragmen kendini alim görüp seni elestiren olursa Cahil ilan etmek... Ba$ka ne maharetin var ki ...?
Beni eleştirmenden dolayı değil, bilgisizliğinden dolayı sana cahil diyorum...

Üst Alt