Haremlik-selamlık uygulaması allah’ın bir emri değildir

Taş gibi dien fikir hastalıklı değilmi efendi, gizlenen şey ne efendi, güzellikten kastınız ne efendi, cilbabı da açıklayın tam olsun efendi

mösyö ebu cehil.
biz cilbabın,güzelliğin ,gizlemenin ne olduğunu biliyoruz.Size açıklamaya gerek yok.nasıl olsa baştan reddetmeye proğlamlısınız.bu yüzden,cevap veriyorum;
sana ne.

Sayın Ebu Yobaz

Ne olduğunu bilseydiniz, açıklamaktan da korkmazdınız. İnandığınız fikri açıklayamayacak kadar acizsiniz.

Saygılar...

her açıklamamızı baştan reddetmeye proğramlı bir ebu cehile ne açıklaması yapcam.
bizim dinimiz bize,sizinki size.

Sayın Ebu Münafık, Ebu Yobaz

Muhabbetin geleceği noktadan korktuğunuz için böyle davranıyorsunuz. Zira cilbabın 7. yydaki anlamını bilmiyorsunuz. Kafanız 600'lü yıllarda yaşıyor ama o dönemin diliyle ilgili tek kelime bilmiyorsunuz. Kafasına göre kelimelerin yerlerini değiştirenlerin yolundan gidiyor, inandığınız değerlere benden önce kendiniz küfrediyorunuz.

Sayın Ebu Münafık, Ebu Yobaz

Muhabbetin geleceği noktadan korktuğunuz için böyle davranıyorsunuz. Zira cilbabın 7. yydaki anlamını bilmiyorsunuz. Kafanız 600'lü yıllarda yaşıyor ama o dönemin diliyle ilgili tek kelime bilmiyorsunuz. Kafasına göre kelimelerin yerlerini değiştirenlerin yolundan gidiyor, inandığınız değerlere benden önce kendiniz küfrediyorunuz.

küfür sahibinindir desem yeterli olacak heralde sayın bilge engin siz daha mantıklısınız sanıyordum bu konularda ama yanılmışım

ee ne olmuş mayomu giyip gesselerdi dahamı hoş olurdu orda burda kendini teşhirmi etseydi devamlı mini etekle frikikmi verseydi

üstelik bakın başta koskocaman yazıyor((mümin kadınlar))diye buna göre değerlendireceksinz konuyu

e konu başlığı haremlik selamlık yoktur gibi bişey bende kanıt gösterdim, senin sorunun ne anlamadım?
gördüğüm kadarıyla ümmi size gereken cevabı vermiş. görmek isteyene kuran-ı kerimde kanıt çok, yeterki sen iste..

konu gözüme çarptı ondan msj attım.bidahada girmem zaten. koskoca sahabe, alimler, evliyalar ve peygamber(sav) hata yaptı, siz doğrusunuz. konuşacak pek bişi yok bence. selametle..

Üst Alt