Hani açıklanacaktı Kennedy Suikasti ?

Açıklanan belgeler, birtakım yazışmalar, kişilerin ve istihbaratların şüpheleri. Kayda değer hiçbir şey yok. Açıklanan belgeleri sıradan vatandaş bile zaten az çok tahmin etmiştir.

Çocuk oyunu değil bu işler. Arkasında dev bir organizasyon var. 3 Tanrı Zeus, Poseidon, Hades var. Usame bin Ladin var. Kennedy suikastinde 3 Tanrının ve hatta sadece ve sadece Usame bin Ladinin işin içinde olduğu açıklanırsa, değil ABDde dünyada yer yerinden oynar. Usame bin Ladin, o sıralarda en az 100 yaşındaydı. Dünyanın hiç alışık olmadığı gerçekler var işin içinde. Eğer Kennedy suikasti ve lanetinin gerçek nedenleri ortaya çıkarsa, devletlerin ve Tanrıların sonunu getirecek olan olaylar zinciri başlayacak.

Tanrılara yapılan saygısızlık asla cezasız kalmaz. Hatta bütün aile, bu saygısızlığın cezasını çekmek zorunda. Eski Ahitin dediği gibi. Kennedy Ailesinin üzerinde sırrı çözülemeyen bir lanet dolaşıyor. Bu lanet, son üyesi ölünceye kadar da devam edecek. Eğer olaylar tersine dönüp de Tanrılar birgün tahtalı köyü boylamazsa.

Lee Harvey Oswald:
Doğum Tarihi: 18 Ekim 1939
Ölüm Tarihi: 24 Kasım 1963

28 Eylül 1956: Okulu bıraktı. Yaş 17 idi
11 Eylül 1959: ABD Ordusu Deniz piyadeliğinden ayrıldı
28 Eylül 1963: Küba ve Sovyetler Birliği büyükelçiliklerini ziyaret etti

Usame bin Ladin ile Lee Harvey Oswald Benzerlikleri:
1) L.H.O. 17 yaşında okulu terk etti. U.B.L., 17 yaşında ilk evliliğini yaptı.

2) L.H.O. Deniz piyadeliğinden ayrıldı. U.B.L.nin ise, olmayan cesedi denize atıldı.

3) Her ikisi de sansasyonel saldırılar düzenledi.
Biri Kennedy suikasti, diğeri 11 Eylül saldırıları.

4) Her iki olayda da 11 ve 9 rakamları var:
22-11-63: 11 ve 9
11-09-01: 11 ve 9

5) L.H.O. doğumundan 24 yıl + 37 gün sonra öldürüldü.
U.B.L. 1994 yılında yani 37 yaşında Suudi vatandaşlığından çıkarıldı

6) L.H.O.da 2 adet 28 Eylül + 1 adet 11 Eylül tarihi var.
U.B.L. 11 Eylül saldırılarını gerçekleştirdi. 28 Eylül tarihli gazetelerde, U.B.L. saldırıları yapmadığını iddia etti. 11 Eylül 2012de ortalığı karıştıran filmde Usame bin Ladinin de adı geçiyordu.

7) L.H.O. için KGB ajanı dendi. U.B.L. ise, El Kaide örgütünün kurucusu.
1979 yılında SSCB, Afganistana girince, CIAin de yardımlarıyla U.B.L. Afganistana savaşmaya gitti.

Usame bin Ladin zaten öldürülemez. 3 Tanrı ne zaman isterlerse, O o zaman ölecek.
Lee Harvey Oswald da Amerikan ajanı mıydı? Öldürülmemiş olabilir mi? Lee Harvey Oswaldı Usame bin Ladin eğitmiş olabilir mi?

28, 11 ve 9 sayıları, her ikisinin de Tanrısal planı uyguladıklarını ortaya koyuyor.

William Colby cinayetini de (eski CIA başkanı 1973-1976) Usame bin Ladin gerçekleştirmiş olabilir mi? Onun da cesedi nehirde bulundu.

William Colbynin, yaşadıklarından ötürü Tanrıya inancı kalmamıştı. Tanrılarla ilgili veya Usame bin Ladinle ilgili birşeyler öğrendiği için, Usame bin Ladin tarafından öldürülmüş olabilir mi?

Önemli Not: Geronimo Operasyonu
Usame bin Ladini yakalama operasyonunun adı önce Geronimo Operasyonuydu. Sonra itirazlar gelince değiştirildi. ABD yönetimi özür diledi, herhangi bir kasıt yok dedi. ABD, asla böyle bir hata yapmaz. Aptallar, itiraz ederek aslında yönetimin istediği gibi davrandılar.

ABD yönetimi operasyona Geronimo diyerek neyi kastetti ?
1.teori: Geronimo da, ölene kadar Devletin gizli ajanıydı. Gerçekte ABD yönetiminin isteği doğrultusunda cinayetleri işledi.
2.teori: Geronimonun da cesedi kayboldu. Usame bin Ladinin de olmayan cesedi denize atılmıştı. Geronimo, yıllar sonra Usame bin Ladin adıyla geri dönüş yapmış olabilir.

Daha sonra operasyonun adı Neptünün Mızrağı olarak değiştirildi. Doğru isim de zaten buydu. Çünkü Usame bin Ladin ya da gerçek adı neyse 3 Tanrı Zeus, Poseidon (Neptün) ve Hadesin şimdiki en has adamı.

Usame bin Ladinin, Suud krallığına yakın Ladin Ailesinden geldiği yalanı boş yere söylenmedi. Soylu bir aile.

Tarih Tanrılarla başladı ve Tanrıların ölümüyle son bulacak.
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt